Ugrás a kommentre

Star Wars Saga jubileum


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A jelenethez illik, csak McGregor játékához nem. Anakin kijelentése után, miszerint jöttek megmenteni, Obi-Wan ránéz a láncaira, és aztán mondja, hogy "Good job!", vagyis olyan jó munkát vegeztek az ifjak, hogy ő már rosszabb helyzetben van, mint azelőtt. Így az egész összhatásban a "Jó munka!" kijelentés még irónikusabb és találóbb a szituációra, míg az "Ez megnyugtat!" inkább értelmezhető arra, hogy Anakin megkapta-e az üzenetet és úgy járt-e el, ahogy azt kérte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy ez az évfordulós dolog enyhén olyan volt, mint egy kiadósabb szilveszterezés. Számotvetés a múlttal, mit várunk a következő év(ek)től... meg némi hangulat.

 

 

 

Amúgy még mielőtt bárki elfelejtené, a Jedinek is most volt a szülinapja, még ha nem is ilyen szép kerek.

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Plok a Star Wars.hu-n elindított egy sorozatot, ami arra hivatott, hogy visszaemlékezzünk az sw 30 emlékezetes pillanatára.

Az első a kettős naplemente.

Én maximálisan egyetértek minden szavával, én erre szavaztam az Aranyfénykardon legjobb jelenetnek!

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy elnézve a celeb sorban állást, lesett az álam. Mennyi ember, és gyakorlatilag két éve semmi mozgás az sw körül! Egyszerűen nme tud kikopni az SW az emberek tudatából, sőt rajongásuk sem csökken. Egyik másik nagy sztori sem képes erre! De jó lenne ott lenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szubjektív vagy sem, még mindig közelebb állnak hozzám Plokoom egész sagat átlátó irományai, mint mondjuk Royal Guard "3 mondatból 2-ben szidom az ep1-2-3-at, 4-ben meg dicsőítem ez ep4-5-6-ot" féle eszmefuttatásai.

 

Az SW meg örök, én ezen nem is csodálkozom :) De én is szívesen ott lennék... talán egyszer el is jutok oda (vagy máshova).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.