Ugrás a kommentre

Star Wars Saga jubileum


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én gonosz módon kicsit rötyögtem amikor az egyik ilyen Youtube-os videon a srác mutogat valamit a kiállításra kitett "nevesincs" darabok közül. Elképzeltem azt a szitut amikor a szervezők azon vakarják a fejüket, hogy mi a francokat kéne kiállítaniuk. Lefogadom a legtöbb dolog a szemetesek környékéről került oda, főleg a különböző bemutatott droidalkatrészek és egyebek :)

 

 

Jó, jó tudom. Ne legyek már ennyire házsártos vén f*sz, de most tényleg érdekelne az a szitu amiből fakad egy ilyen jellegű kiállítás :P

És bizz isten, rajongó vagyok én is mégha annyira nem is megrögzült :P

 

Na, két évtizede ilyet se állítottam volna. Faltam az SW-t :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te oldi! Miről beszélsz, mert én nem értem. :) Milyen szemetes, vagy mi van? Szedd már össze magad. :D

Hát volt ott sok bizz-bazz amire ráfirkálják pl, hogy ebben és ebben a jelenetben a háttérben tipegő droid multifunkcionális röppentyűje volt és akkor erre most tátsa mindenki nagyra a száját :D

Najó, ez elégé elnagyolt példa volt, de most komolyan ennél a kiállításnál nekem sokkal jobban bejött a '96-os vagy '97-es PeCSá-ban megrendezett sci-fi kiállítás ahol alkalmas környezetbe voltak beillesztve a szereplők. Mondjuk az Alien királynő volt a legüberfrankóbb....szóval a Lucas cégtől minimum ez lenne az alap. Amúgy akkor is volt SW kiállítás rombolóstúl bith zenészstül :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én talán nem mondanák véleményt, hisz nem vagyok ott, egy kis videó meg semmit nem ér. Amúgy most az jön, hogy a magyar klubnap jobb volt mint a celeb IV? :)

 

Eddig egyébként semmi érdekes hír nem érkezett. Akik ott vannak azoknak biztos frankó, de a többi rajongónak olyan, mintha nem is lenne semmi.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éljen a kishazánk rajongótábora! :)

 

De most komolyan, olyan nagy durranásokról nem lehet hallani.

Hülye viccel élve még az elhagyott táskáról is kiderült, hogy nincs benne semmi pukkanó dolog :S

Amúgy k*rva f*sza, hogy ilyenek tarkítják a Celebet :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is furcsálom, hogy ilyen unalmas ez a találka.Be kellene mutatniuk egy előzetest az animációs sorozatról, és legalább beszélni az élőszereplősről.A videójáték mutogatást is feleslegesnek érzem arra ott van az E3.Úgy érzem, hogy utólag ez csalódás lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értem miért kellett idénre ez a Celebration. Oké, hogy 30. évforduló, de az még magában édeskevés, hogy pár háttérszereplő elénekli a színpadon szűk rajongótábornak a "Boldog szülinaaapot""-ot. Azért magában, mert a Celebration-on kívül semmi nem lett a jubileumból.

Jelenleg ezekről beszélhetnek:

- jövő ősszel jön majd az animációs sorozat, de addig lesz még egy Celebration jövő májusban, amin már részleteket is tudunk mutatni, nem csak ezt a másfél perces trailert (az ep3 bemutatója idején még annak örülhettünk, hogy 2007-ben jön a cgi sorozat, rá egy évvel pedig az élőszereplős. na ebből sem lett semmi)

- még ebben az évezredben (2010) remélhetőleg tényleg műsorra tűzik az élőszereplő sorozatot, de az még annyira nem áll sehogy, hogy csak annyit tudunk mondani róla, hogy a 2 trilógia között játszódik. gyertek vissza jövőre, akkor mutatunk pár artworkot, de 2 év múlva valószínűsíthetünk bár forgatási képet

- sajnos a videójátékról is csak ezt az 1 új making ofot hoztuk, játszható demóról ne is álmondjatok. valószínű, hogy tovább tolódik a megjelenés, de azért a következő Celebration-on már tényleg kipróbálhatjátok!!

- dvd, hd-dvd, blu-ray megjelenés nuku, nehogy örüljetek, meg ábrándozzatok, hogy lesz még miért várni a régebbi epizódok új kiadásait

- tényleg beígértük a filmek 3d-sítését, de sajnos abból sem lett semmi

- vannak viszont új figurák a majdnem megjelent játék szereplőiről, meg új figurák azokról a karakterekről, akiket a 30 év alatt 100-szor megvehettetek

 

Valószínüleg a SW fejeseknek is piroslik a fejük, ezért jópár Hyperspace-es videót ingyenessé tettek, mert a fizetős szolgáltatás sem ér semmit már 2 éve (de azért hajrá Webstripek!!!)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez így van! Igazán izgalmas dolog, csak a CW trailer volt. Mintha muszájból rendezték volna az egészet. :) Ez eddig elég soványka jubileum. Sajna nagyon látszik, hogy most a Lucasfilmnél teljes erőbedobással az Indy-re koncentrálnak. Az SW háttérbe került.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egész végülis egy zsibvásár ahol az eladók járnak a legjobban.

Tényleg édeskevés újdonság van a kiállítás mögött, márha újdonságokat akartak szolgáltatni.

 

Momentán ami nekem eddig tetszett az a bikinis Leiák felvonulása Jabba köré :)

Vaj' miért is? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Momentán ami nekem eddig tetszett az a bikinis Leiák felvonulása Jabba köré :)

Vaj' miért is? :)

Hát az nekem is igencsak begyütt :)

 

Ez az egész olyan "nagyot akart a szarka, de nem bírta a tolla" dolog. Beigértek hetet, havat, aztán senki sem bírta ezt tartani, és most éppen csak vagyogatnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert már annyit olvastam arról hogy kevés amivel elő akarnak rukkolni hogy már kezdem feles pénzkidobálásnak érezni az egészet.

Igen, de ahhoz hozzá kell tenni, hogy úgy nem élmény, ha:

1. Már több ilyenen is ott voltál

2. Ha csak a gép előtt ülve vársz.

Ott lenni, és különösen először részt venni egy ilyenen, viszont bazi nagy élmény lehet és lesz nektek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.