Ugrás a kommentre

Star Wars Saga jubileum


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nekem csak evidens volt eddig, hogy írunk valamilyen beszámolót, de akkor részemról sztornó :para:

Bomarr az oldalnak ír. Elvileg nagyobb lélegzetvételű lesz. Persze Te is írhatsz pl. ide, hogy milyen volt a móka.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már csak egy hét az indulásig! Remélem Bomarr mindenre kiterjedő képi és egyéb dokumentációval térsz vissza, amiből majd remek útibeszámolót írsz. :para: Igaz?

Igen, mindenképp irok egy nagy lélegzetvételü beszámolót! ;)

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Némi infó. Vasárnap változik a vonatmenetrend, attól kezdve megállnak a ceglédi zónázók az új megállóban, Ferihegyen. Vagyis aki tömegközlekedik, az mehet kapásból a reptérről a Nyugatiba vonattal, meg ugye hazafelé is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vecsés és Szemere között az egyes Terminálnál.

Csak a zónázók állnak meg ott, aki gyorssal jön, annak át kell szállnia.

Már hónapok óta építik, már a klub napján is látszott egy része.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tök jó!

 

Amúgy csomagolnak már az utazók? Milyen érzések vannak bennetek? Mesélhetnétek erről!

 

Remélem tudtok majd a netre csatlakozni, és írni pár sort. :) Egyébként pedig nagyon kellemes utat, és remek élményeket kívánok minden résztvevőnek. A dokumentációt el ne felejtsétek. ;)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi minden jókívánságot :)

Túlzottan még nem csomagolok, mert egy részét úgyis csak holnap tudom, és akkor minek borogassak fel mindent? Azért sok mindent előkészítek az este.

Nem érzem, hogy izgulok, de eszek egész nap, szóval tudat alatt biztos :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is jókívánságaimat küldöm a londoni bevetési alosztályunknak :) Másrészről meg tessék vigyázni magatokra és a londoniakra. Fénykarddal csakis nyílt helyen tessék hadonászni. :D

Teencára duplán vigyázni, ne kelljen a KERESZTAPÁNAK ártatlan lovak fejeit levagdosnia ha szívem csücskét karcolás érné :P :P

 

Érezzétek jól magatokat és élményekben gazdagon térjetek vissza :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi én is a szép szavakat, én nem érzek különösebben semmit, talán majd a reptéren már előjön valami.

Majd gondolunk rátok és ha tudunk majd írunk pár sort és iszunk pár sört. :para:

Én már a kajákat kivéve mindent berámoltam egy taseszba így a nagyjával már nem kell foglalkoznom.

 

Oldi, nem kíméljük a helyieket, írmagjuk se marad. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor jó időtök lesz.Nem lesz kemény meleg.

Jah, csak minden napra esőt írnak, már ahol én néztem :para: Péntek esti LSO koncertre nagyon nem hiányozna :) Köszi a jókívánságot :D

 

Off

Egek, 38 fok?

On

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.