Ugrás a kommentre

Star Wars Saga jubileum


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én is jó utat, és életre szoló élményeket kívánok nektek!

 

Majd nézzetek fel az égre hátha látjátok az új Wemblex stadion boltívét. Állítólag szinte egész London területéről látni, de a központból biztosan.

Nem tudom hová esik, de én a helyetekben megnézném legalább kívülről az Abbey road-i stúdiót, az aztán a zenetörténelem.

 

Hát az időjárásról én annyit tudok, hogy a Wimbledon alatt (tenisz verseny) alatt szinte végig esett. Minden nap egy kicsit biztos, de volt, hogy fél napokat. Valamelyik páros döntőt azt hiszem csak hétfőn tudták csak lejátszani.

Bár a két döntő napján most szombat és vasárnap nem esett.

 

Szóval hajrá utazók!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, én speciel már izgulok... :para:

Igen, jó időnek nézünk elébe, bár záporokat ígérnek, de az nem meglepő Londonban.

Csomagtéri poggyász összeállítva, már csak a hátizsákba kell berakni ezt-azt, de azok is elő vannak készítve. Poszterek kinyomtatva, kiterítve. Egykor indulok, előtte fogom csak betekerni a képeket a posztertartóba.

Én is köszönöm a jókívánságokat! Fotózunk majd sokat, lesz dokumentáció bőven. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már halálra unom magam, mert egy órája össze van pakolva, még pár apróság van, azt egy perc alatt elrakom.

Na jó, közben netezgetek, most éppen ebédelek, meg drágaszággal írogatunk :D

Hugi egy előtt kivisz az állomásra, és gyerünk :para:

Picit kezdek izgulni, de majd a reptéren már rendesen fogok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hey. oszt a fene nagy izgulásban nem megcsapolni a repülőgép alkoholtartalmú segédanyagkészletét mert ez esetben ritka egy jelzésértékkel fogtok bírni a helyi rajongókör előtt :para: Bár szerintem most adtam egy remek ötletet, hogy rosszullét esetén mi a teendő :) No fene....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem nem felejti el, hogy kell egy külföldi országhoz egy külön hívószám :para:

Szerintem Karrdenak van annyi esze, hogy a +36 -ot elé rakja. De ha estleg mégsincs, akkor a többieknek biztos van. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.