Ugrás a kommentre

Star Wars Saga jubileum


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hmm, én is szívesen megnézném ezt a dokumentumfilmet.

Ha tudtok adni tárhelyet, szívesen feltöltöm.

Gondolom elég a 720 megás változat, nem kell a teljes dvd-s.

 

Egyébként szerintem a legjobb Star Wars -os dokumentumfilm a "nem making of" kategóriában.

Mindjárt felteszek egy kis részletet belőle...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó, te benned sose lehet csalódni. :)

Persze elég a 720 megás változat elég, örülnénk ha feltudnád tölteni.

Szerintem tárhelynek jó az atw, darabolva két helyre fel lehet tölteni.Bár hátha van valakinek saját webhelye, ahova felférne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most látom, hogy a History Channel oldalán is vannak részletek.

Az xvid változat fent van a nagyobb torrent oldalakon, de ha nagyon nem találnátok, itt a torrent fájl:

 

http://web.interware.hu/tibur55/TheLegacyRevealed.torrent

 

(mentés máskénttal leszeditek, aztán hajrá)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is! Esetleg felirat lenne hozzá valahol?

Kizárt. Nem is érdemes rá várni, szerintem soha sem lesz hozzá felirat.

Viszont arra van esély, hogy egyszer szinkronosan leadják, mint a 3 C-3PO-s technikai, meg az 1 állatos dokumentumfilmet a Discovery-n meg az Animal Planet-en.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem, igazából nem is nagyon kellett a felirat. Egyszerűen elképesztő! Ezt mindenkinek mutogatni kellene. Megszületett az első, SW SAGA-t feldolgozó dokumentumfilm. Maximális elismerésem az alkotóknak!

 

Egyébként maximálisan egyetértek Tiburral! Ez a legkellemesebb meglepetés (a CW trailer mellett) a 30.-ik évfordulóra.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuper összevágások a 6 részből, összehasonlítások, és szakértők mondják el a különböző karakterek szerepét, történetét és párosítják történelmi szereplőkkel, mítoszokkal stb. Nagyon ott van a szeren! :( Mindenképp érdemes megnézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuper összevágások a 6 részből, összehasonlítások, és szakértők mondják el a különböző karakterek szerepét, történetét és párosítják történelmi szereplőkkel, mítoszokkal stb. Nagyon ott van a szeren! :( Mindenképp érdemes megnézni.

Köszi szépen.Ok, hogy elmondják a szakértők, de ha egy kukkot nem értek akkor mondhatja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem tudsz angolul, akkor a kérdés is értelmetlen. ;) Nincs miért letöltened!

Annyira azért nem, mert képekben is el lehet mondani.De ha csak beszélnek ahhoz érteni is kell.Az angollal az a baj, hogy amit dumálnak nem mindig értem.Pár mondatot igen, de ehhez anyanyelvi szint kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Meg aztán nem is fontos hozzá folyékonyan vágni az angleszt hogy meg lehessen érteni. Ha a mondatok felét megérti az illető az már elég hogy világos legyen a dolog.

Nálam is úgy volt hogy volt amit teljesen értettem és olyan is amit csak részben és még úgy is vágtam miről van szó. ;)

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.