Ugrás a kommentre

Star Wars Saga jubileum


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én sem bánnám Pozsonyt, ha tényleg el tud valaki vinni kocsival addig :) Akkor aztán semmi akadálya :D De tudom, hogy ez nem most fog kiderülni, szóval várjuk a többiek véleményét :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondom őszintén, azért nem megyek, mert egyszerűen nincs olyan konkrét dolog, ami miatt azt mondanám, muszáj mennem! Persze biztos jó muri lesz, és a társaság is fantasztikus, de akkor is hiányzik valami igazi hajtóerő, ami miatt azt mondanám, hogy MENNI AKAROK! Ez elég furán hangozhat most, de ez az igazság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen egyetértek Odyval. Bezzeg ha én is hallanám, hogy twi'lek feszescombú táncosnők csakis(!) egy öregharcos kedvéért szelték át az "űrt".....hja, nem tétováznék. Bemásznék valamelyikötők hátizsákájba és meg se állnék Londonig. :lol:

Szóval innét tényleg csak az inspiráció hiányzik :D

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondom őszintén, azért nem megyek, mert egyszerűen nincs olyan konkrét dolog, ami miatt azt mondanám, muszáj mennem!

:lol: Szoval az, hogy ilyen olcsón láthatnánk Európa egyik legnagyobb és legszebb városát.. az hogy együtt ünnepelhetnénk a 30. évfordulót számtalan rajongó között, hogy együtt hallgathatnánk ÉLŐBEN a londoni szimfonikus zenekar SW koncertjét, hogy fantasztikus kiállitásokat láthatnánk (eredeti maszkok és makettek lesznek kiálltiva), hogy exkluziv vetitésekre mehetnénk (SimonZ emlitette, hogy ő betud minket vinni, olyan helyre is ahova csak keveseket) és hogy számtalan Sw programban vehetnénk részt, hogy élőben láthatnánk azokat a szinészeket, akiknek játékáért évek óta rajongunk... nem elég hajtóerő ... én komolyan nem találom a szavakat. Pláne annak tudatában, hogy még a magyar SW rendezvényeket is élvezni szoktad, amik -gondolom- kb. olyan messze lesznek élményben, mint ide Kualalumpur.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazad van Bomarr! Tényleg hülyeség, de egyszerűen olyan távoli az egész. Zoli meg sztem nem vihetne be minket semmi speciális helyre, hiszen ezek a dolgok azt hiszem HS tagság függőek. Egyébként még mindig nem látom át az egészet. Kb. annyi a konkrétum hogy megyünk, de semmi több. Ráadásul nem is értem pl. hogy ezeken az előadásokon pontosan miket is mondanak. Azt meg kétlem, hogy Te vagy SimonZ fordtínátok mindig. Én se csinálnám, mert csak elvonná a figyelmem. Szóval ilyen "apróságokon" izélek. De győzzetek meg!

 

A hazai SW rendezvényeket nagyobb részt az emberek miatt látogattam, kevéssé a műsor miatt. Apropó műsor...még mindig nme tudunk szinte semmit a műsorról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hazai SW rendezvényeket nagyobb részt az emberek miatt látogattam, kevéssé a műsor miatt.

Egyenlőre egy hazain se voltam ott... ezen meg ott leszek. Ha ez nem győz meg, akkor semmi :lol:

 

Kicsit komolyabban: én már egy SW kiállitásért is a fél-karomat adnám, ahol Lucasfilmes különlegességeket lehet látni... itt meg csak ez lesz az egyik show-elem. A Londondi szimfonikusok dettó: az xpressen már többször olvastam olyat, hogy ilyenekért kiutaznak. Itt meg ez lesz a nyitó-ünnepség. Ha nem akarsz jönni, én persze nem tudlak meggyőzni. Tényleg nem tudni milyen programok lesznek pontosan, de nem tudom elképzelni, hogy rosszak legyenek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, ez egy egyszer adódó lehetőség az életben, szerintem ne szalaszd el! Lehet, hogy sok minden angolul lenne, de nemcsak füled van, szemed is, használd! :lol: Úgy értem, lesz látnivaló bőven is, szerintem felkészülnek azok számára is, akik nem tudnak angolul. Szerintem semmiképp se hagyd ki, én se hagynám, ha lenne pénzem.

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őszintén bevallom neked frenkie, csak azért megyek, mert Bomarr megígérte, hogy meghív két korsó sörre. :)

 

De komlyra fordítva. Én se tudok angolul perfekt, sőt, a beszédet meg mégúgyse értem, mint az írott szöveget. Szóval majd sasolok inkább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Micsoda?? Na az angol sört azért többen meg fogjuk kóstolni :)

Igen, az angol tudás rizikós, de részemről igyekszem picit tanulgatni. Persze három hónap alatt nem lehet megváltani a világot, de majd igyekszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.