Ugrás a kommentre

Star Wars Saga jubileum


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Némi árfolyamos előzetes info.

Ma beszéltem kolléganőkkel (főkönyvelő, stb.), és nekik az a meglátásuk meg a tapasztalatuk, hogy aki tud, az most váltson magának fontot. Egyikőjük majd minden nyáron jár külföldre nyaralni, és mindig átkozódik, hogy addigra felmennek az árfolyamok.

Most már inkább csak magasabb lesz (persze hetekben, hónapkban gondolkodva), de persze bármi jöhet.

Bomarr, szállást előreláthatóan nagyjából ott kell majd fizetni?

 

Zoli, ez remek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ezen filózok én is. Azt sem ártana tudni, hogy a szállást kb. mikor és hol kell majd fizetni, de ez megint olyan infó, ami nem most fog kiderülni.

Egyáltalán mire akar valaki ott költeni, úgy kell meggondolni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az EU országaiba nem kell útlevél (viszont fogalmam sincs, hogy a régi fajta személyi jó-e, vagy csak a kártya formátumút fogadják el, ez eddig eszembe sem jutott). Az enyém nem rég lejárt, de mindenképpen meghosszabbíttatom. Két éve is jött egy hirtelen út, öt nappal indulás előtt szóltak, és jó, hogy volt kéznél érvényes. Ezért vagyok úgy vele, hogy legyen mindig érvényes útlevelem soha nem lehet tudni alapon :hmm: Szerintem pár hét alatt megvan, ha sürgős, akkor egy hét.

 

Na szóval, akkor? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az EU országaiba nem kell útlevél (viszont fogalmam sincs, hogy a régi fajta személyi jó-e, vagy csak a kártya formátumút fogadják el, ez eddig eszembe sem jutott).

Elfogadják a régi barna könyv személyit is, sőt, még az azelőttit is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na szóval, akkor? :hmm:

A személyim kártyaformájú, útlevelet a bizti kedvéért meg akkor csináltathatok ha kell. De ha az EU-s országokba nem kell akkor talán mégse. Vagy mégis csináltatok.

Meg még ez a lóvés dolog nem tiszta hogy amit előre kell azt hogy kell befizetni. Gondolom azt a rózsaszín vagy milyen csekken kell átutalni. Meg aztán az átváltás is ott van még amit nemtudok hogy hogy lesz.

Meg ott van még az utazás de gondolom kialakulnak a dolgok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg még ez a lóvés dolog nem tiszta hogy amit előre kell azt hogy kell befizetni. Gondolom azt a rózsaszín vagy milyen csekken kell átutalni.

Közben nagyjából utánananéztem és azt már tudom hogy lehet banki átutalással meg neten keresztül bankkártyával.

Lövésem sincs arról hogy hogy megy ez.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jegyeket mindenki maga foglalja le vagy egyvalaki?

A szállás még odébb van de az is hogy lesz foglalva és fizetve? A celebes jegyeket a helyszínen kell megvenni vagy innen kell foglalni és fizetni?

Nem akarok sürgetni semmit sem csak megkérdeztették velem igaz engem is érdekel.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A repjegyet mindenki maga intézi, és jó lenne már ma pontot tenni a végére.

A szállásról még nem volt sok szó. A CelEu belépőt érdemes neten megvenni előre, mert helyszínen drágább. Azt is meg kéne venni hamarosan. Hasonlóan bankkártyával vagy hitelkártyával, mint a repjegyet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontot tennék én rá de azt se tudom hogy melyik légitársaságnál kell, azt se hogy hogy, milyet és hova kell. Nem akarok lemaradni se meg mondjuk Kuala Lumpurban kikötni.

A celebjegyeket se tudom hogy hogy kell intézni. Fontban vagy forintban?

Ezeket mindannyian tudjátok mert már kezdem magam koloncnak érezni.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Emberek, ide írom, hogy ne kelljen sokfelé írnom, remélem, nem gond.

Ma elmentem az OTP-be, mert megjött a kártyám. Sorban álltam háromnegyed órát, és átvételkor derült ki, hogy elírták a nevet!!!! :D:o

A vége az lett, hogy átvettem, csjk visszavette, visszarakta a kártyadíjat a számlára, és érvényteleníteni fogják. De addig nem kérhetek MC-t, így rendelt gyorsan Visát. Na de erre is várhatok most két hetet!!!! :o

Pedig a belépőhöz meg kéne, addig nem tudom megvenni!!!

:o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emberek, ide írom, hogy ne kelljen sokfelé írnom, remélem, nem gond.

Ma elmentem az OTP-be, mert megjött a kártyám. Sorban álltam háromnegyed órát, és átvételkor derült ki, hogy elírták a nevet!!!! :D:angry:

A vége az lett, hogy átvettem, csjk visszavette, visszarakta a kártyadíjat a számlára, és érvényteleníteni fogják. De addig nem kérhetek MC-t, így rendelt gyorsan Visát. Na de erre is várhatok most két hetet!!!! :cry:

Pedig a belépőhöz meg kéne, addig nem tudom megvenni!!!

:D

Ezért volt sokkal jobb amikor az embernek a fizetését boritékba adták.A tököm nekem is tele van a kártyákkal, főleg ha sorban állok a pénztárnál és kártyával fizetnek elöttem.Iszonyú lassú a készpénzes fizetéshez képest.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezért volt sokkal jobb amikor az embernek a fizetését boritékba adták.A tököm nekem is tele van a kártyákkal, főleg ha sorban állok a pénztárnál és kártyával fizetnek elöttem.Iszonyú lassú a készpénzes fizetéshez képest.

Nekem oké a kártyás fizetés, jobb, hogy így kapom a fizetést, mert jó néhány számlámat utalással fizetem én is. Sokkal kényelmesebb, mint a postán sorban állni, vagy várni a beszedőre. Na meg pénzügyes vagyok, így számomra természetes is.

A gond az, hogy a snassz kártya, ami alapból jár a számlához, nem alkalmas a netes fizetésre, és külföldön sem igazán tudom használni. Ezért kértem helyette valami használhatóbbat, és azzal volt a gond :D

Eddig kétszer fizettem kártyával belföldön pénztárnál, és egy perc alatt lement az egész, kicsit volt több csak, mint készpénzzel elintézni a fizetést. Ez valószínűleg függ a rendszertől meg a pénztáros gyorsaságától is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem oké a kártyás fizetés, jobb, hogy így kapom a fizetést, mert jó néhány számlámat utalással fizetem én is. Sokkal kényelmesebb, mint a postán sorban állni, vagy várni a beszedőre. Na meg pénzügyes vagyok, így számomra természetes is.

A gond az, hogy a snassz kártya, ami alapból jár a számlához, nem alkalmas a netes fizetésre, és külföldön sem igazán tudom használni. Ezért kértem helyette valami használhatóbbat, és azzal volt a gond :D

Eddig kétszer fizettem kártyával belföldön pénztárnál, és egy perc alatt lement az egész, kicsit volt több csak, mint készpénzzel elintézni a fizetést. Ez valószínűleg függ a rendszertől meg a pénztáros gyorsaságától is.

Ok, így már világos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem magyar tv először emlékezett mag tegnap a 30. évfordulóról.

 

Ici-pici pontatlanságok vannak benne, pl nem azt mondja, hogy egy hónap múlva, hanem pontosan ma 30 éve mutatták be.

De szerintem nem a hibákról kell beszélni, nem azzal kell foglalkozni, hanem annak kell örülni, hogy a magyar csatornák egyike bemondja, és ha egy perc erejéig is, de foglalkozik vele. Ez azt is jelenti, hogy lehet hogy megint szezonja lesz itthon az sw-nek! :D

 

Amit Lucas mond azt azthiszem mindannyian csak osztani tudjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.