Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Ha valaki ennyire részeg, abban már semmi vicces nincs. Inkább kiábrándító. ;)

Szerintem nincs ebben semmi kiábrándító. Gondolom nem minden nap részeg ennyire. Ha már valami kiábrándítót kell keresni, akkor az a lánya, aki suttyomban felvette, és a netre rakta. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nincs ebben semmi kiábrándító. Gondolom nem minden nap részeg ennyire. Ha már valami kiábrándítót kell keresni, akkor az a lánya, aki suttyomban felvette, és a netre rakta. ;)

Igaz, ezt elfelejtettem hozzátenni, pedig ez is benne volt a lenti véleményemben. Szomorú dolog ez :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is részeg állapotban győzködte. Csak felvette, hogy megmutassa a világnak, milyen nagy gondban is van az apja, és így győzze meg Davidet, hogy menjen elvonóra.

 

Nyilván nem kicsit elege van már a csajnak az iszákos apjából, én meg tudom érteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem. Azért rakta fel a videót, mert az apja alkoholista, és végre el akarja érni, hogy le szokjon a piáról... utána olvashatnátok, mielőtt elítélitek. Pláne, hogy a videóban is elhangzik... :)

Erről semmit nem tudunk. Egyébként a leszoktatásnak vannak jobb módjai is, mint ez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már láttam ezt rég.Annak idején az összes bulvár ezzel volt tele.Nem kell ezt komolyan venni,.Berúgott ,azt kész.Jókat lehet röhögni rajta.Bochkor Gabika meg a többi idióta is biztos volt már így berúgva csak az nincs a neten.

Ahogy Ody mondja, nem mindennap csinálja.Azért zsibbadt arccal hamburgert enni kemény.

A lányának meg szerintem semmi köze ahhoz, hogy hányszor rúgik be, mennyire, és mikor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valakit le akarok szoktatni akkor nem részeg állapotban győzködöm.

Fenét nem, győzködöd mindig, mindenféle állapotában, remélve, hogy valamelyikben talán fel is fogja a szavaid.

 

Egyébként a leszoktatásnak vannak jobb módjai is, mint ez.

Egy, és csak is kizárólag egy módszer van a leszoktatásra: ha az alkoholista szert tesz annyi akaraterőre, hogy megálljt tudjon parancsolni. Az esetek kellemetlenül tetemes részében éppen emiatt ez az egyetlen módszer az elérhetetlen. Minden egyéb csak önámítás és ideiglenes megoldás.

 

A lányának meg szerintem semmi köze ahhoz, hogy hányszor rúgik be, mennyire, és mikor.

Már miért ne lenne köze? Az apja, és talán nem tölti el kitörő lelkesedéssel, hogy az apja alkoholista. Mert tuti, hogy az, ezen nem kell a bulvárig menni, elég ránézni, minden külső fizikai jellegzetesség megvan. És biza, az alkoholista csak akkor nem iszik, ha nincs rá pénze, hogy megvegye, amúgy minden nap, azzal kell, és azzal fekszik. És mikor a gyerek előtt rúg be, mikor éppen gondokodnia kellene róla, de ő inkább a piát választotta, ahhoz a gyereknek baromi sok köze van. Mert az ő életét cseszi szét az alkoholista állatja.

 

Szegény csaj meg tett egy drasztikusabb lépést, hátha az apja észhez tér. Ez két okból volt ballépés:

1. Kiteregetett olyasmit, amit nem kellett volna. Ez később neki lehet rossz.

2. Sz*rt sem ér, bármit tesz. A tehetetlenség az úr ebben a helyzetben, mert csak az alkoholista tehetne valamit, de az meg úgy sem tesz. A csaj inkább hagyja a francba és feléje se nézzen soha többé. Szívességet tesz az idegeinek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

az apja alkoholista. Mert tuti, hogy az, ezen nem kell a bulvárig menni, elég ránézni, minden külső fizikai jellegzetesség megvan.

Mi? Hol? Láttál Te már idült alkoholistát? Hasselhoff mindennek kinéz, csak nem alkoholistának. Egyébként meg az alanynak kell akarnia abbahagyni a piálást. Ha ott nincs meg a motiváció akkor dumálhatsz Te napestig, rakhatod a videókat zsákszámra a netre, semmi hatása nem lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi? Hol? Láttál Te már idült alkoholistát? Hasselhoff mindennek kinéz, csak nem alkoholistának. Egyébként meg az alanynak kell akarnia abbahagyni a piálást. Ha ott nincs meg a motiváció akkor dumálhatsz Te napestig, rakhatod a videókat zsákszámra a netre, semmi hatása nem lesz.

Ez így van. Sajnos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi? Hol? Láttál Te már idült alkoholistát? Hasselhoff mindennek kinéz, csak nem alkoholistának. Egyébként meg az alanynak kell akarnia abbahagyni a piálást. Ha ott nincs meg a motiváció akkor dumálhatsz Te napestig, rakhatod a videókat zsákszámra a netre, semmi hatása nem lesz.

Hogy láttam-e? Sajnos igen, sajnos kemény tapasztalataim vannak az alkoholizmussal kapcsolatban :) Hasslehoffról bőven találni olyan képeket, amin látszik, hogy többet ivott már az életben, mint amennyi egy embernek egészséges lenne. A többivel egyet értek, révén én is ezt írtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos én is találkoztam már jópárral, Ody, ha te azt hiszed, hogy Hasselhoff nem az, akkor elég kevés tapasztalatod van ezügyben... ami talán jobb is neked.

 

Persze hogy nem ért el vele semmit a csaj, de én megértem, mert kétségbe volt esve, és tele lehet már az apjával a nemlétező töke is... teljesen érthető, hogy miért próbálta meg.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos én is találkoztam már jópárral, Ody, ha te azt hiszed, hogy Hasselhoff nem az, akkor elég kevés tapasztalatod van ezügyben... ami talán jobb is neked.

Kár erőlködni ezzel. Szerintem fingod sincs róla, hogy mi a helyzet Hasselhoffal, mint ahogy nekem sincs. Ezen a videón nem úgy néz ki mint egy alkoholista (azt leszámítva, hogy részeg).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, biztos véletlen volt elvonón. Odatévedt, aztán gondolták beengedik, poénból... pfff.

Most miért püffögsz? Dzséjt szerint fiziológiai jelei vannak az alkoholizmusának. A belinkelt videón nincsenek fiziológiai jelei. Ennyi. Szerintem ezen ne pörögjünk tovább mert ez se nem vicces és se nem kedves.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy téma, ami itt felvetődött, és mivel szerinted "fingom sincs" Hasselhoffal kapcsolatban, reagáltam rá. A fenti videón berúgott állapotban látható, más videókon meg egyértelműen látszik rajta az alkoholizmus, plusz elvonón is volt, így hát nem kérdéses, hogy gondjai vannak az itallal, úgyhogy ha azt hiszed, hogy nem alkoholista, akkor nem én vagyok az, akinek fingja sincs róla...

 

Ezért püffögtem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.