Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Szánalom... Nem játékból kéne ezt megtanulni a lurkóknak, hanem vasárnaponként a templomba vagy az Ifi klubba...

De hát persze, így praktikusabb... :) Emlékszek, kis padawan koromra mindig mentem templomba é tök jó volt :D

A mai fiatalság nem tiszteli a hagyományokat :D

 

Viszont a Wii az jó dolog, havernál szoktam játszani, megéri beruházni rá :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szánalom... Nem játékból kéne ezt megtanulni a lurkóknak, hanem vasárnaponként a templomba vagy az Ifi klubba...

De hát persze, így praktikusabb... :) Emlékszek, kis padawan koromra mindig mentem templomba é tök jó volt :D

A mai fiatalság nem tiszteli a hagyományokat :D

 

Viszont a Wii az jó dolog, havernál szoktam játszani, megéri beruházni rá :D

 

szabad kérdeznem, mely felekezethez tartozol? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuper link party: Szervusz! Szeretnéd tudni, hogyan lehetsz egy életre szerencsés, sőt ha hiszel a reinkarnációban akkor még plusz másik két életre is? Ha ennek a honlapnak a linkjét továbbküldöd pontosan 78 embernek 5 perc 16 másodpercen belül, ahogy ezt olvasod, garantáltan 10 évet fiatalodsz és még a H1N1 is elkerül. És Gizi (Ottó) is visszajön, ráadásul ötösöd lesz a lottón. Szelvény nélkül is. Sőt kapsz egy 30 milliós végkielégítést a BKV-tól csak úgy. Valamint egy ezüstből készült 26 cm-es trolibusz levélnehezéket is. (Fizetett hirdetés: " A BKV jó. A BKV pontos. Utazz BKV-val Baján is" Azt gondolod, ez nem igaz? Egyszer egy ember továbbküldte ennek az oldalnak a linkjét és megtalálta rég elveszettnek hitt 5,3 kilós gyémánt cipőkanalát, amit még gyerekkorában elhagyott a homokozóban. Egy másik ember pedig megnyerte a New York-i félmaratont. Az intenzívosztályról, lélegeztetőgépre kapcsolva. (Fizetett hirdetés: "Futáshoz: nyúlcipő. Csak most kígyóbőrből is." Ebből is látszik milyen csodákra képes ez a körlevél. Már több százezer milliárdnyi ember megtapasztalhatta a link csodás erejét. Csak Kína Jüan tartományában 38 milliárdan. Becham pedig bevarrta a tizenegyest a legutóbbi bajnokin. Az is ettől volt. (Fizetett hirdetés: "Rendkívüli akció: 11-es rúgások 8 méterről is. Csak nálunk, csak most. Rugdbe.hu" Szeretnéd tudni, vajon miért fogynak ilyen őrült ütemben Kiszely Tünde naptárai? Szeretnéd tudni, hogyan lett ilyen vicces Kovács András Péter a Showder stand-up comedyben génátültetés segítségével? Nem tudod, hogyan sikerül majd választást nyernie Obamának egymás után 6 alkalommal annak ellenére, hogy az amerikai alkotmány szerint csak kétszer lehet valaki elnök? Érdekel miért nem kapták még el mindig az Al-Kaida vezetőjét, Osama Bin Ladent? Nos, most itt a válasz mindezekre, a titok végre feltárul: Egyszer Kiszely Tünde tovább küldte a linket Kovács András Péter orvosának a házinénijének a nagybátyjának. (Fizetett könyvajánlat: "A magyar nyelv szabályai, avagy könnyű gyors ragozás diszlexiásoknak is" és ezért sikerült a génműtét. Ő pedig továbbküldte gyerekkori pajtásának Barack Obamának, aki továbbküldte Bin Ladennek. Ugye nem tudtad? De ez még semmi. Egy bodrogkeresztúri vállalkozó 40 centiméter magas kilátós projektje nyert váratlanul több tíz milliós európai úniós támogatást. Columbo megtalálta eddig a tv-ben soha nem látott feleségét. Kojaknek soha nem fogyott el a szájában tartott nyalókája, és a Gyalogkakukkból a Prérrifarkas is túlélt minden zuhanást, amikor továbbküldte a linket Shreknek, aki pedig megtalálta Fionét. (Fizetett hirdetés: "Rajzfilmfigurák a hátadra - tetováltass még ma! Lajos, tetoválómester." Mindez csak a véletlen fura összjátéka lenne? NEM! Mindez a szuper-szerencsét-hozó szuper-körlevél szuper-linkjétől van! Tudtad, hogy Magdi néni meghalt a Barátok közt sorozatban? És azt tudtad, hogy tegnap látta egy ember a budapesti Váci utcában sétálni? Mindez azért történhetett, mert Magdi néni halála után tovább küldte ennek az oldalnak a linkjét, és ezért feltámadt! Egyszer Norbi továbbküldte a linket, mert unatkozott. Másnaptól kezdve elkezdtek fogyni az emberek a táplálék kiegészítőitől. (Fizetett hirdetés: "Fogyjál le." Az U 20-as magyar fociválogatott egyszer tartott egy "Milyen linket küldjünk tovább?" bulit, és erre esett a választásuk. Azon a napon fejlődött ki a futballtehetségük. Tudtad, hogy Cseh Laci pályafutásának első négy évében mindig nekiment a medence falának és ezért csak az 50 méteres távokat vállalta? Miután továbbküldte a linket, rájött, hogy meg kell fordulni minden hossz után. A Sláger és a Danubius rádió munkatársai nem küldték tovább a linket. De Joshi Barat és Mónika továbbküldte a linket, pedig a producereik sem hitték, hogy ilyen műsorra lesz néző. A műsorban szereplők viszont nem küldték tovább a linket. Chuck Norris továbbküldte a linket. A Lost című sorozat főszereplője elvesztette a linket továbbküldés előtt. Ezért szűnik meg a sorozat. Az Avatar forgatókönyvírója megtalálta az elvesztett linket a sárban, és továbbküldte ezért sikeres a film. Yoda nem küldte tovább alinket. Ezért ilyen csúnya és gönye. De aztán mégis továbbküldte. Ezért ilyen okos. Kell még több bizonyíték? Ugye, hogy nem? Küldd tovább Te is és újra kinő a kihullott hajszálad! Az IQ-d 230-as lesz! Olyan tested lesz, mint Lajcsinak fogyás után! Nem veszíthetsz vele! Mire vársz? Küldd tovább a szuper-honlap szuper-linkjét! További információkért hívd a 06-90-8800-880-as picikét emelt díjas számot, vagy küldd a TOVÁBBKÜLDÖMASZUPERLINKETMERTGAZDAGAKAROKLENNI szót 19-szer az 1789-es sms számra. Hidd el nem fogsz csalódni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az afgán sivatagban egy menekült tálib kétségbeesetten próbál vizet találni, de sikertelenül.

Aztán meglát valami mozgó alakot a messzeségben. Remélve, hogy ott vizet talál,sietve arra veszi az

irányt, de csak egy kis zsidó embert talál, akiegy csepp pulton nyakkendőket árul.

A tálib megkérdi:

- Van vized?

- Nincs vizem. Nem akarnál nyakkendőt venni?Csak 5 $ darabja.

- Idióta! Semmi szükségem méregdrága nyakkendőre, vízre van szükségem!

Legszívesebben megölnélek te barom, de sürgősen vizet kell találnom!

Oké! Nem probléma, hogy nem veszel tőlem nyakkendőt, és hogy megsértettél.

Megmutatom, hogy nagylelkűbb vagyok annál, hogya lelkemre vegyem. Figyelj! Ha folytatod az utat kelet felé, akkor mintegy két

mérföld után, azon a dombon túl a sivatagban találsz egy gyönyörű, előkelő éttermet. Jéghideg ásványvizük van.Shalom.

A tálib szentségelve, de minden erejét összeszedve nekivág az útnak.

Már esteledett, amire félholtan, vánszorogva megjelenik a kis zsidó árusnál.

- A kib*szott bátyád nem enged be nyakkendő nélkül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönjük Ortis tegnapi beszámolóját a munkájáról :D

Hát tudod, mesélt nekem pár dolgot, leginkább a műtőkben uralkodó fekete humorról. Teljesen kész voltam némelyiken.

Hál istennek, most már nem traumás műtőben van, hanem pacemakeresben. Bár nyugodt itt sem vagyok, múltkor kiütötte magát, mert a betetg fibrillálás közben hozzáért Ortishoz. Egy hónapig gyógyszert kellett szedjen szívritmuszavarokra. És persze sokat van röntgensugárzásnak kitéve...

 

Majd megkérem, írjon be pár publikus esetet, hadd érezzétek át, milyen az igazi fekete humor! :lol:

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az jó lenne :lol:

 

Most karácsonykor az egyik dokinak pl karácsonyra egy botot adott, lent megfestette rá a lángnyelveket. Azóta a doki néha szúrós szemmel, enyhén bicegve járkál végig a folyosón a pálcájácal.

 

Ortis viszont egy bögre kávéval mászkál, és közli egy-egy kollégájával, hogy "Ez itt nem Cansas" :D Szegény betegek! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most karácsonykor az egyik dokinak pl karácsonyra egy botot adott, lent megfestette rá a lángnyelveket. Azóta a doki néha szúrós szemmel, enyhén bicegve járkál végig a folyosón a pálcájácal.
:lol: ez nagyon jó
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi az abszolút letargia?

- Amikor van kivel, van mivel, van hol, de minek.

 

A vonat egyik kupéjában négyen utaznak: egy anya a lányával, valamint két férfi. A vonat alagútba ér, a sötétben hallatszik egy csók cuppanása, majd egy pofon csattanása.

Az anya azt gondolja:

- Valamelyik férfi a sötétben megcsókolta a lányomat, ő pedig - nagyon helyesen - pofonvágta.

A lány azt gondolja:

- Valamelyik férfi a sötétben tévedésből anyámat csókolta meg, aki aztán jól pofonvágta.

Az egyik férfi azt gondolja:

- Úgy látszik, a másik férfi megcsókolta a lányt, és a lány a sötétben véletlenül engem vágott pofon.

A másik férfi azt gondolja:

- Jól kiszúrtam ezzel a hapsival. A sötétben cuppantottam egyet a levegőbe, aztán jól pofon vágtam.

 

 

:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd megkérem, írjon be pár publikus esetet, hadd érezzétek át, milyen az igazi fekete humor! :lol:

Várjuk szeretettel, amit lehet :D

 

Ortis viszont egy bögre kávéval mászkál, és közli egy-egy kollégájával, hogy "Ez itt nem Cansas" :D Szegény betegek! :D

Ezen most nagyon jót mulattam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ortis viszont egy bögre kávéval mászkál, és közli egy-egy kollégájával, hogy "Ez itt nem Cansas" :lol:
Most eljátszadoztam a gondolattal hogy milyen lett volna ha a Mátrix idején piros cukorkával járkászolt volna és azt mondogatta volna hogy Kansas nem létezik többé. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hááát az nem volt az én stílusom, ez meg inkább. Az a jó, hogy ez pont olyan, mint az "Erő legyen veled!" vagy a "Hosszú és eredményes életet..." Aki tudja érti, aki meg nem annak lópikula a fülébe! :)

 

Ráadásul nekem a státuszom is valami hasonló ott, - Hál istennek, tíz éve kemény E.Ü. munka után végre aranybányász lettem!- úgyhogy ha meglátnak a rezidensek akkor már majdnem szabályos sorfal van. Tudják hogy az én számmal a prof. szól! :D:D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hááát az nem volt az én stílusom, ez meg inkább. Az a jó, hogy ez pont olyan, mint az "Erő legyen veled!" vagy a "Hosszú és eredményes életet..." Aki tudja érti, aki meg nem annak lópikula a fülébe! :D

Csak az a kár, hogy kimaradt a magyar változatból... :) De van helyette egy jó kis Látlak tégedünk... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kórházi Blekkhumóúr...

Hmmm... Nézzükcsaknézzükcsak...

 

Ma reggel késett a "Békecsináló" telep szállítmány -talán nem kell reklámoznom miért- egy darab volt bent az adott fajtából. Persze drágábbakból van több is node ugye ti sem vertek be atombombával szöget a falba. Najó, najó, talán Blackside...

 

Szóval van négy páciens alap "Békecsináló" készülékre. Elektróda van ezer, de telep -ilyen típusú- csak egy. Mondom a dokinak; te figyelj csak! Rakjunk mindegyikbe elektródát, és kössük őket sorba arra az egy telepre, mint a karácsonyi égősort! A röhögéstől kis ideig nem tudnunk mozdulni! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ha meglátnak a rezidensek akkor már majdnem szabályos sorfal van.

:)

 

Csak az a kár, hogy kimaradt a magyar változatból... :D

Sajnáltam én is, mert sokkal jobbat szól.

 

Kórházi Blekkhumóúr...

Jesszus... szegény páciensek :D Jut eszembe, én is abba a kórházba járok mostanság :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.