Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Donát, gondolod, hogy az meg az éber beteg előtt zajlik? Komolyan nem akarod érteni a dolgot?

De elmondom még egyszer. Tényleg nincs fogalmad - nekem is csak borzasztó kicsi - miket látnak, hallanak, csinálnak a műtőkben.

Ha TE csak egy bizonyos részét emeled ki annak, amit elmondok, arról sajnos nem én tehetek.

Egyébként meg ezt a lábasat elmeséltem egy féllábú embernek - boltban eladó voltam, és sokat dumáltam vele, és az azt mondta, ha az övé lett volna, és fent lett volna, talán még oda is szól, h ropjon vele egy utolsó táncot, mielőtt kidobja. Nem vagyunk egyformák.

 

A hozzászólásod egyik részét sem emeltem ki. Csupán jeleztem, hogy szerintem ez nem vicces, inkább a betegekre nézve megalázó. Ja, hogy a hátuk mögött zajlik? Pláne az! Ha nekem levágnák a lábam, utána tudod mikor akarnám, hogy egy műtős (vagy orvos, vagy akárki!) táncot járjon vele. Hogy csak így lehet csinálni ezt a melót? Elfogadom, de attól ez még nem lesz vicces, és a legutolsó esetben hoznék fel ilyen, meg ehhez hasonló "történeteket" büszkén. Nálam ez kb. azonos kategóriában van azzal, mintha a temető gondnok éjszakánként azzal szórakozna, hogy melyik a legmesszebbi sírkő, amit még le tudod p*sálni, másnap meg mesélné a haveroknak a kocsmában... Ahogy létezik kegyeletsértés, úgy létezik a betegek testrészeinek "megsértése" is, bár tény, hogy így hülyén hangzik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ezen nem kellene ennyire felháborodni. Sokkal jobban dühítő amikor az orvos vagy az ápoló szóba se áll veled, csak miután teletömted a zsebét. Ott halhatsz meg a betegágyon akkor se fog ránézni mert nem tejeltél neki. Ezek nem viccelnek, halál komolyak. Én inkább a bohókás de lelkiismeretes orvosokat ápolókat szeretem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ezen nem kellene ennyire felháborodni. Sokkal jobban dühítő amikor az orvos vagy az ápoló szóba se áll veled, csak miután teletömted a zsebét. Ott halhatsz meg a betegágyon akkor se fog ránézni mert nem tejeltél neki. Ezek nem viccelnek, halál komolyak. Én inkább a bohókás de lelkiismeretes orvosokat ápolókat szeretem.

Inkább nyújtsa oda a levágott kezem kézfogásra, mint a saját kezét pénzfogásra :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ezen nem kellene ennyire felháborodni. Sokkal jobban dühítő amikor az orvos vagy az ápoló szóba se áll veled, csak miután teletömted a zsebét. Ott halhatsz meg a betegágyon akkor se fog ránézni mert nem tejeltél neki. Ezek nem viccelnek, halál komolyak. Én inkább a bohókás de lelkiismeretes orvosokat ápolókat szeretem.
Csatlakozom. Háromszor voltam kórházban, viszont egyszer 6 hétig folyamatosan, és ha nem lett volna humor és jókedv az ápolónők, orvosok és persze a szobatársak részéről akkor is, amikor az embernek sírni lett volna kedve inkább, akkor bizony teljesen megzakkantam volna.

 

A humor sok nehéz helyzeten tudja átsegíteni az embert, de persze tudni kell mértékkel bánni vele. És lehet, hogy ami otrombának tűnhet itt most írásban, az a valóságban egyáltalán nem az. És ezzel megint az írásbeli kommunikáció hiányosságaira akarok utalni. :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A humor sok nehéz helyzeten tudja átsegíteni az embert, de persze tudni kell mértékkel bánni vele. És lehet, hogy ami otrombának tűnhet itt most írásban, az a valóságban egyáltalán nem az. És ezzel megint az írásbeli kommunikáció hiányosságaira akarok utalni. :)

Pontosan. Egy 150 kilós maci mondja, miközben látszik a szemén, h viccel. :)

 

Gyerekekkel meg még nehezebb, ott bizony komolyan el kell nyerni a kis páciens bizalmát. Ortist szerették a srácok, mikor olyan osztályon dolgozott, ahol kisebbek is voltak. Bár vele bárhova megyek, mindig egy rakat gyerek kerül a nyakába! :) Sajátja elől a fürdőbe menekül, ha nyugodtan akar enni! :)

 

Vagy ott van a sógorom. 14 éves autista kisfiú. Bizony őt nem könnyű kezelni, bár szerencsére eléggé meg lehet beszélni vele, h a vizsgálat az fontos, és szükséges. De néha komoly harcok árán lehet nála pl fogat tömetni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai Széf egyik feladványának az volt a lényege hogy a Csillagok háborúja sorozatban melyik szereplő van benne mind a hat részben.

Miután megjelent Yoda mint 1-es számú lehetőség a játékos úr szépen el is kezdte kifejteni a sztorit: ott villámznak és lövöldöznek az űrben és a kis ember a nagy emberrel kardozgat plusz belép a képbe a majom, a kuka és az aranyember aki az Óz a nagy varázslóban sétálgat.

Ezek után mivel nem kértek a játékosok Yodából/törpéből kérték a kettes lehetőséget ami az aranyember volt és nem nyertek semmi mást csak tapasztalatot.

Tanulság: erősen ajánlott az SW-vel való ismerkedés. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai Széf egyik feladványának az volt a lényege hogy a Csillagok háborúja sorozatban melyik szereplő van benne mind a hat részben.

Miután megjelent Yoda mint 1-es számú lehetőség a játékos úr szépen el is kezdte kifejteni a sztorit: ott villámznak és lövöldöznek az űrben és a kis ember a nagy emberrel kardozgat plusz belép a képbe a majom, a kuka és az aranyember aki az Óz a nagy varázslóban sétálgat.

Ezek után mivel nem kértek a játékosok Yodából/törpéből kérték a kettes lehetőséget ami az aranyember volt és nem nyertek semmi mást csak tapasztalatot.

Tanulság: erősen ajánlott az SW-vel való ismerkedés. :)

Szegények. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:cool:

 

Ül a börtönben a kokainista, az LSD-s és a füves. A kokós belövi magát:

- Puszta kézzel szétfeszítjük a rácsokat, megöljük az őröket és elszökünk!

Az LSD-s elnyal egy bélyeget:

- Nem, inkább piciny hangyává változunk és kimászunk a kulcslyukon!

A füves kifújja a füstöt:

- Jó, de majd később.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avatar - Hot Na'vi Sex (18+)

angol, de érti aki látta a filmet :cool::D

Jesszus, micsoda őrült volt, aki ezt összehozta :D Jó szöveg nélkül is, de szerencsére ennyit értek angolul még hallás után is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Óriási! :D

 

(Amúgy ugyanúgy párosodnak, mint mi. A copf csak egy plusz dolog, nagyobb élvezet, meg így kapcsolódnak össze lelkileg örökre.)

Ezt már kitárgyaltuk asszem :cool:

Valahol olvastam, hogy azért elég perverz, hogy ugyanezzen testrésszel alőtte meg egy állathoz kapcsolódnak :D

De végeredményben akkor az is perverz dolog, hogy a tenyerünkkel állatokat is simogatunk, aztán meg a párunkat :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A copf csak egy plusz dolog, nagyobb élvezet, meg így kapcsolódnak össze lelkileg örökre.)

Kár, hogy ezt a részét kihagyták a filmből, de hátha a lemezre visszakapjuk :D

 

Most nézem a FireFly 12. részét és ezt látom: :cool:

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vicces (pláne nem az egyik szereplőnek :) ), inkább csak érdekes történet. Pár perce esett meg. Macska beszalad a szobába, mi lóg ki a szájából? Egy denevér. A kis drága hófehérség immár másodszor csípett el egy bőregeret, de az előzővel ellentétben ez kipurcant. Húgom sikoltozik (a nagy állatbarát), apám röhög, a macska morogva szaladgál szájában a denevérrel, a másik négy macska szalad utána, én a macskák után, hogy elvegyem a denevért, hátha megmenthetem még, meg amúgy se marcangolja már szét a lakásban... Ilyenek ám a nem mindennapi élmények (egy családi házban még nem lehet annyira meglepő, de itt az ötödiken azért nem megszokott) :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.