Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Örök klasszikus ;) :

 

 

Az iskolaév első napján egy amerikai középiskolában a tanárnő új diákot mutat be: Sakiro Suzukit Japánból. Kezdődik az óra:

- Lássuk, ki tud többet Amerika történelméből! - mondja a tanárnő. - Ki mondta: "Szabadság vagy halál"?

Síri csend az osztályban, csak Suzuki jelentkezik:

- Patrick Henry, 1775, Philadelphiaban.

- Kiváló, Suzuki! És ki mondta ezt? "Az állam a nemzettel egyenlő, ezért a nemzet nem halhat meg."

Suzuki feláll:

- Abraham Lincoln, 1863, Washington.

A tanárnő végigméri az osztályt, és így szól:

- Szégyellem magam miattatok. Suzuki Japánból jött, és jobban ismeri Amerika történelmét, mint ti!

Hátulról egy csendes hang:

- Nyald ki a s*ggem, büdös japcsi!

- Ki volt az? - kérdi a tanárnő.

Suzuki jelentkezik és mondja:

- McArthur tábornok 1942-ben.Guadalcanalnal, és Lee Iacocca 1982-ben, a Chrysler cég közgyűlésén.

Az osztályban teljes a csend, egy hang hátulról:

- Elhányom magam!

A tanárnő kiabál:

- Ki volt az?!

- Suzuki azonnal válaszol: Idősebb George Bush, Tanaka japán miniszterelnöknek a munkaebéd alatt, Tokió, 1991.

Az egyik diák unottan odaveti:

- Sz*pj le!

A tanárnő hisztérikusan:

- Elég! Ez meg ki volt?!

Suzuki rezzenéstelen arccal:

- Bill Clinton Monica Lewinskynak, 1997, Washington, Fehér Ház, Ovális Iroda.

Még egy diák feláll, és elordítja magát:

- Ez a Suzuki egy nagy rakás sz*r!

Suzuki ismét nyugodt hangon:

- Valentino Rossi, motorversenyző 2002, Brazil Motoros Nagydíj.

Az osztályon eluralkodik a káosz, a tanárnő elájul, nyílik az ajtó és belép az igazgató:

- Én még ilyen szétcs*szett kuplerájt életemben nem láttam!

Mire Suzuki:

- Gyurcsány Ferenc, Magyar Bálint oktatási miniszternek az érettségi botrány kapcsán, Budapest, 2005.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sörreklám kicsit másképp
Ez sokkal jobban bejön mint az a fajta ami a tevében megy. :)

 

 

Hát ezen nagyon szakadtam. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Váltsatok Vistára. Kezdetben semmi gond nincs vele, de mikor már másodszor telepíted... hohóóóó... akkor aztán előjön minden kínja-baja. Olyan dolgok sem fognak működni, amik azelőtt jobban működtek, mint az XP-nél (nem vicc, a vágóprogramom XP alatt hülye volt, aztán Vista alatt kezdetben futott, mint az álom, rá sem ismertem. Majd reinstal és HŐ :) rosszabbúl működik, mint az XP-n). Na majd jön a Winfos 7, az a hírek szerint csak annyira lesz rossz, mint amennyire az XP volt ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már azokat sem értettem, akik Vistára váltottak XP-ről. Semmi baj az xp-vel, szerintem, mármint semmi olyasmi, ami miatt feltétlen új platformra kéne cserélni. Pláne úgy, hogy a legtöbb játék még mindig XP-n fut a legjobban.

 

Amúgy most szerdán volt szerencsém a Windows 7 bétájához, nekem tetszett, de mint a Vistánál, ennél is jóval több idő kellene, hogy megállapítsa az ember: mennyire jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Váltsatok Vistára. Kezdetben semmi gond nincs vele, de mikor már másodszor telepíted... hohóóóó... akkor aztán előjön minden kínja-baja.

Pikát soha nem telepítettem ugyanazzal újra.... helet, hogy pont ettől "tartja" a korához és képességeihez képest jól magát?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már azokat sem értettem, akik Vistára váltottak XP-ről. Semmi baj az xp-vel, szerintem, mármint semmi olyasmi, ami miatt feltétlen új platformra kéne cserélni. Pláne úgy, hogy a legtöbb játék még mindig XP-n fut a legjobban.

Ez azért erős tévedés, mivel az az egyetlen előnye a Vistának, hogy a mai játékok sokkal jobban futnak alatta, mint XP alatt. A Crysis pl. médium beállításokkal rendkívül szaggatott, míg Vista (ezáltal dx10 alatt) már egyes opciókat High-ra is átállíthattam (a Warhead-nél meg mindent). De ugyanígy voltam az Assasin's Creeddel, ami XP alatt szinte minden beállításnál játszhatatlanul beszaggatott a városokban, és a Gears of Warral is. Plusz, az XP-m nem tudta igazán kezelni a 4 GB ramot (érzékelte, de az elosztásokkal volt némi gond), a Vistánál ezzel sincs problémám (persze, az meg is eszik egy egészet, de azért van 4, hogy a többi alkalmazásra maradjon még 3 :) ). E mellett, éppen azért, mert jobbak az erőforrás elosztásai (illetve, jobban opcionálhatóak), így pl. a videóvágásra is sokkal alkalmasabb, még ha az amúgy sem normális Vegas meg is zizzent (de zizzent volt XP alatt is, szóval...).

 

Amúgy most szerdán volt szerencsém a Windows 7 bétájához, nekem tetszett, de mint a Vistánál, ennél is jóval több idő kellene, hogy megállapítsa az ember: mennyire jó.

Na de ez így volt anno az XP-vel is, sőt, az XP kezdetben jóval rosszabb volt, mint a 98. Igazán jóvá a két Service Packkal vált (és a hálózati alkalmazásai még mindig rémálomba illőek, nem csoda, hogy erre még mindig a régebbi Wineket, pl. a Millenniumot használják... már aki elég bátor, hogy Winfost használjon egy szerver gépen).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.