Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...
  • 2 héttel később...

Az úgy volt, hogy elaludtam az utolsó buszon, ami visszament a szomszéd városba. :facepalm: Sétálhattam a vaksötét bicikli úton éjjel, 1 óra 14 percet hazáig. Nem lett volna vészes nappal, száraz időben, ám szemerkélt az eső. Nem mertem az út szélén sétálgatni kivilágítatlanul, mert tudom mennyire tartanak a útra ugró vadaktól az autósok arrafelé :D.

Szóval sétálok, sétálok. Időt és távolságot nem mertem nézni, jobb, ha nem tudom alapon, csak én és az út.

Sétálok, sétálok, egy kis sárba lecsücsülök, vagyis féltérdre esek. Felállni alig tudtam, mint Pattinson az Agincourt-i csatában, így-e:

 

 

Ezen fetrengve nevettem, mikor először láttam. :lol2: A káröröm visszacsap, avagy Dauphin bosszúja megtalált. :death: Elpróbálhattam a jelenetet csont sötétben, egyedül. Tényleg csak távoli fények derengtek a félhomályban, így halvány lövésem sem volt meddig kell pipiskedve lépdelnem, az utat sem láttam, egyéb érzékeimre voltam utalva. Szerencsére felfegyverzett ellenséges katonák nem voltak az úton és vadak sem jöttek. :whistle:  Pár méter után a tempón óvatosan gyorsíthattam. Ezután a saját félelmeimmel kellett szembenéznem, ez volt az én barlangom. Jött a gondolat, hogy  mi lenne, ha egy vaddisznó akarna randizni az úton. :clap2: Elhessegettem és félmosollyal tettem meg a hátralévő utat, figyelve a sáros részek felbukkanására. A szántóföld tőszomszédságában halad a bicikliút, nappali fényeknél meg is csodáltam a buszablakból, azt a szakaszt, ahol tesztelhettem a sár csúszósságát. :bumm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bátor vagy nem mondom. Hívni kellett volna a férjed vagy valakit, hogy jöjjön érted. Már persze ha van autótok. Nem is értem (vagyis de :P ) hogy vagy képes az országúton, vak sötétben, éjjel mászkálni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Bátor vagy nem mondom. Hívni kellett volna a férjed vagy valakit, hogy jöjjön érted. Már persze ha van autótok. Nem is értem (vagyis de :P ) hogy vagy képes az országúton, vak sötétben, éjjel mászkálni. 

Római I. Se autó, se jogsi nálunk, így meg nem igazán lett volna értelme telefonálni. Más meg nem jöhetett szóba.

Római II. Ez csak egy kis út, ami összeköti Biát és Etyeket.

Római III. Bár ezt csak később raktam össze, ha lett volna kövi busz, ugyanennyi idő alatt értem volna haza. Persze megvártam volna, ha lett volna.

Inkább azon gondolkodtam miért nem stoppolok és azért nem, mert nem akartam az út szélén menni és nem számítottam a sárcsapdára. Kellemes volt amúgy az idő. Sárosan már pofátlanság lett volna stoppolni. Össze is törhettem volna magam, ha a lábam, vagy nem tudok felállni, akkor mentőt hívok, ha magamnál vagyok.

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

49 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Busz gondolom akkor már nem jött több? Azért 1h14m séta nem kis távolságot takar... Mi lett volna ha elrabolnak az UFO-k, mint Patakit? :lol:

Ez benne is van a szövegben, hogy az utolsó buszon aludtam el. Nem most volt, valamikor októberben, csak azért jutott eszembe ma leírni, mert ma leszek hasonló helyzetben. Nem szeretném újra megkockáztatni, hogy az utolsó buszon alszok el. Amúgy ennyire filmszakadásszerűen nem aludtam még el. Kiesett az idő, szóval még az is lehet, hogy elvittek az ufók, még a buszról, :D

 

Ja, egyébként 6 km, szóval nem vész, nappal kipihenten. A körülmények, álmosan, éjjel, sötétben, nedvesen, sárban volt a próbatétel rész.

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

 

Megoldás: Olvasni kell a fórumot közben és posztolgatni, akkor nem alszol el. :):D

Valóban.:) Hangoskönyvet hallgattam, vagyis robotfelolvasóval hallgattam egy könyvet, az inkább csak segített elszenderedni. Szóval jó tipp.

 

És azt fogom posztolgatni, hogy: ébren vagyok, ébren vagyok, ébren vagyok. :sleep::D

 

 

 @Ody Mandrell Beugrott még, amit egy taxis mesélt, hogy akkoriban valamikor látott ugyanazon az úton éjjel egy igen alulöltözött jányt sétálni a másik irányba. Etyek felé aludt el a buszon és Bián lakik. Ő az út szélén ment. A taxis először azt hitte álmodik, káprázik a szeme, :fű:aztán ingyen hazavitte. :angel2:

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Szisz írta:

És azt fogom posztolgatni, hogy: ébren vagyok, ébren vagyok, ébren vagyok. :sleep::D

 Bocsesz de ezek nagyon illenek a sztorihoz. :lol:

 

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.