Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Azt én sem tudom, ha nem tudnám, hogy soha egy kortyot sem iszik, azt hinném, hogy részeg...

 

Oldie, csupán arról beszélünk, hogy top modell csajokat masszírozni úgy, hogy közben a lényeget sosem kapod meg tőlük, nem más, mint nyálcsorgatás egy playmate csajra élőben... inkább kínzás egy hetero ember számára, semmint élvezet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerencsétlen manuszt így kihasználni.

 

http://www.break.com/index/the-worst-job-ever.html

 

Fogjuk mi őt sajnálni emiatt? :)

 

Ugyan már mű az egész.Azt nem mutatják mikor az 50-es gyári munkásnő jön masziroztatni.

Ez olyan mint a nőgyógyász.Mindenki irígyli a 16-45 év közöttiekért de nem csak azok járnak oda, hanem a folyásos öreglányok is. meg persze a fiatalok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lényeg miatt írtam, hogy otthon tuti lenne egy tündérke akin...khm....továbbképzést lehet gyakorolni :P

 

De amúgy ez tényleg meló és tuti piszok önfegyelem kell hozzá, hogy a kezed tovább ne csúszon a kelleténél :P De az, hogy ettől buzi legyen valaki az csúcs ökörség, már ha Ody nem arra célzott, hogy a köcsögök ezt faarccal csinálnák végig. :):D

Minden esetre elalvásig csak rötyögtem magamban mert ez a megállapítás nagyon ütött. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nem is értettem mire gondolsz. Attól még senki se lett homokos mert bombanőket kellett masszíroznia. :)
Hát erre céloztam én is, amikor beírtad azt a dolgot :D Elégé ledöbbentem először, hogy miért a buzik masszíroznak csak, amikor nincs is jobb annál amikor az ember fogja a zasszonyt, két vállra, illetve mellre fekteti és hajrá :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát erre céloztam én is, amikor beírtad azt a dolgot :D Elégé ledöbbentem először, hogy miért a buzik masszíroznak csak, amikor nincs is jobb annál amikor az ember fogja a zasszonyt, két vállra, illetve mellre fekteti és hajrá :D
De azért remélem sikerült azóta megérteni mire gondoltam. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy munkahelyi felvételin a jelöltek morális képességeire próbáltak következtetni egy kis teszt segítségével. A kérdés így szólt:

"Mész az úton az autóddal, amiben rajtad kívül csak egyetlen utas fér el. Hirtelen meglátsz egy buszmegállót, ahol hárman állnak:

1. Egy öreg néni, aki láthatóan a halálán van, orvosi segítségre lenne szüksége

2. Egy nagyon régi kedves barátod, aki egy ízben megmentette az életed

3. Álmaid nője (férfije), akibe első látásra szerelmes lettél.

A kérdés: melyiküket vinnéd el, ha tudjuk, hogy csak egyet választhatsz közülük?

Ha a nénit, akkor esetleg sikerül megmentened az életét.

Ha a régi barátod, akkor visszafizetheted neki a régi tartozásodat.

Ha álmaid partnerét, akkor esetleg egész hátralevő életedet boldogságban töltheted."

A teszt eredményes volt, felvették az egyik jelöltet, holott nem szabályos választ adott. A válasza így szólt:

"Megállnék, odaadnám a régi ismerősömnek a kocsikulcsot, hogy vigye el az öregasszonyt a kórházba, én pedig álmaim nőjével megvárnám a buszt."

 

Az 1960-as években a NASA az űrprogramja során hatalmas problémával találta szembe magát: a golyóstoll, működési elvéből következően nem működik a súlytalanság állapotában, így az űrben nem tudnak írni.

Beindítottak egy programot, amely során mintegy 1 millió dolláros költséggel sikerült is egy tökéletesen működő példányt elkészíteniük.

A szovjetek eközben ugyanezen problémával találkoztak. Rövid tanakodás után úgy döntöttek, hogy az űrben inkább ceruzát használnak.

 

Bush és Powell üldögél a kocsmában. Bejön egy fickó, odamegy hozzájuk és megkérdi:

- Helló fiúk, mit csináltok itt?

- Épp a III. világháborút tervezzük.

- Igen? És mi a terv?

- Megölünk 140 millió afgánt, meg egy biciklis postást.

- Egy biciklis postást? Őt meg miért?

Erre Bush odafordul Powellhez:

- Ugye megmondtam, hogy a 140 millió afgán senkit sem érdekel?

 

Egy középiskolában nagyon elterjedt az a szokás, hogy a lányok a mosdóban kirúzsozzák a szájukat, majd megcsókolva a tükröt, ott hagyják az ajaklenyomatukat.

A takarítónő szól az igazgatónak, így az összes lányt, akinek rúzsos a szája, tanítás után behívják a mosdóba.

A takarítónő elmeséli nekik, hogy milyen nehéz is a rúzst lemosni a tükörről, majd tart egy bemutatót. Fogja a felmosórongyot, belemártja a legközelebbi WC kagylóba, és elkezdi letörölni a rúzsfoltokat.

Na, ez volt az utolsó nap, amikor a lányok rúzsnyomokat hagytak a tükrön...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek jók, bár a tollas problémát ismertem :evil:

 

Miért ne tégy keresztbe a rendszergazdának:

 

Valódi felmondó levél az amerikai Zantex Computers egy alkalmazottjától, akinek a főnöke napokkal később szintén felmondott.

 

Tisztelt Mr. Baker,

 

Mint felsőoktatási intézményt végzett ember, minimálisak az elvárásaim.

Ezek között első helyen áll, hogy feletteseim intellektuális képességei meghaladják a mezei mókusét. Kollégáim és személyem munkája közbeni folyamatos és idegesítő zaklatása alapján levonható a következtetés, hogy Ön korunk ritka genetikai szemete. Kifaggatni engem minden alkalommal, amikor az irodába sétál, minden egyes apró részletről amit csinálok, nem csak időm, hanem drága oxigén pazarlás is. Azért vettek fel, mert járatos vagyok a számítógéphálózatokban, Önt pedig látszólag azért, hogy elszórakoztassa az alkalmazottakat, valamint személyemet, ahogy a századik alkalommal próbálja megérteni a "kivág-beilleszt" fogalmát. Soha nem fogja megérteni a számítógépeket. Egy olyan egyszerű fogalom, mint a bináris, még mindig túl sok lehetőséget nyújt Önnek. Azt sem fogja soha megérteni, hogy miért utálják az emberek, de megpróbálom elmegyarázni, bár annyira fogja megérteni, mint azt, hogy mi az az IP cím. Csillogó új számítógépének több személyisége van, mint Önnek. Egész nap a házban járkál, hibákat keresve másokban. Jólöltözött oktalan kinézete hasznos volt amikor jelentkezett az állásra, de most, hogy felelősséget kellene vállalnia valamiért, áthárítja túldolgoztatott beosztottakra, reménykedve, hogy tudásuk fedezi az Ön alkalmatlanságát. Az igazgatói fejlődés világában Ön a kékes-zöld alga, amit mindenki felzabál és kinevet. Mivel valószínűtlen, hogy a helyzet egy teljes homloklebeny-metszés nélkül megváltozna, kénytelen vagyok benyújtani

felmondásomat. Lenne azonban néhány búcsú gondolatom.

1. Ha egy munkaadó felhívja ajánlólevelet kérve, a törvény tiltja, hogy lejárasson. A legártóbb amit mondhat, hogy "Nem nyilatkoznék".

Az elkövetkező évek során barátaim ellenőrizni fogják véletlenszerű hívásokkal, mert tudom, hogy magától képtelen lenne őszinte emberként viselkedni.

2. Ismerem a rendszer összes kódját, jelszavát, s tudom, hogy milyen jelszavakat használt az elmúlt öt évben. Ha megpróbál okoskodni, publikálom a "kedvencek listáját", melyet elmentettem a többi "hasznos" állományával.

Úgy gondolom, hogy a cégvezetés nem tekint jó szemmel a "homo", "szex" és hasonló szavakra.

3. Amikor kölcsönkérte a digitális kamerát, hogy "lefotózza az anyukáját", elfelejtett szólni, hogy közben lefényképezi önmagát is meztelenül a tükörben. Aztán, hűen műszaki-idióta személyiségéhez, elfelejtette letörölni őket. Legyen elég annyi, hogy még soha nem láttam ilyen különös tetteket ketchupos üvegekkel, de biztosíthatom, hogy egy csodálatos ajánlólevél elkészültéig biztonságos helyen kerültek tárolásra. Az ajánlólevélben kérem használjon helyesírásellenőrzőt; utálom kijavítani a hibáit.

 

Köszönöm figyelmét, s az ajánlólevelet kérem az asztalomra holnap reggel 8 óráig. Ha egy szót szól erről bárkinek, az összes visszataszító, eltorzult mániája nyilvánosságra kerül.

 

Soha ne próbálj kib*ni a rendszergazdával. Miért? Mert ő tudja, hogy mivel töltöd azt a sok szabadidőd!

 

Nagyszerű és dicső napot Önnek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Megállnék, odaadnám a régi ismerősömnek a kocsikulcsot, hogy vigye el az öregasszonyt a kórházba, én pedig álmaim nőjével megvárnám a buszt."

 

Na, ez volt az utolsó nap, amikor a lányok rúzsnyomokat hagytak a tükrön...

Ez a kettő volt a csúcs, de mint nagyon jó volt :evil:

 

Miért ne tégy keresztbe a rendszergazdának:

Ezen majd hangosan nevettem :D Pedig igazából nem is nevetséges, ötletes és igen hasznos :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akinek tetszett a "múltkori" Gravitációs játék, annak ajánlom ezt: (és amúgy mindenkinek)

 

http://www.kongregate.com/games/badben/tak...ly?sfa=facebook

 

A lényeg, hogy a feladatokban el kell vonatkozni a szó szerinti értelmezéstől, és valahogy meg kell oldani a dolgokat. Ha oszloponként 3-at megcsinálsz, kinyitja a következő 5-öt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Konicsiváááááá! :lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=jYXObIS5_AM...layer_embedded#

 

Aki lutéciai, az mind hüle! Ez fájhat nekik!

 

http://www.youtube.com/watch?v=KXN9Z4Whksk...layer_embedded#

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tanév kezdete van, leküldi Isten Szent Pétert a Földre, nézze meg, mit csinálnak az egyetemi hallgatók. Jár-kel Szent Péter, mikor visszamegy kérdi tőle Isten, mit látott.

- Hát, az orvosi egyetemen tanulnak, a jogon úgyszintén. De a Műegyetemen... csak buliznak.

Év közepén megint leküldi Szent Pétert. Mikor visszajött, megkéri, mondja el mit látott.

- Az orvosi egyetemen szakadtak bele a tanulásba, a jogon ugyanúgy. De a Műegyetemen buliznak, lógnak, szórakoznak.

Év végéig többször megismétlődik a helyzet, mikor is vizsgaidőszak előtt megint lemegy Szent Péter, s mikor visszajön, kérdi Isten tőle:

- Nos, mit láttál?

- Az orvosin reggeltől estig, megállás nélkül tanulnak, izgulnak, a jogon szintén.

- Hát a Műegyetemen?

- Ott már csak imádkoztak...

- Imádkoznak? Jó! Ezeket átengedjük!

 

- Mit csinálsz Pistike az utolsó padban az osztálytársnőddel!? - kérdezi magyar órán a tanár.

- Tanár úr azt mondta, hogy húzzam meg a Margót!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.