Ugrás a kommentre
Darth Sky

Star Wars: Obi-Wan & Anakin

Ajánlott hozzászólás

A Star Wars: Obi-Wan & Anakin egy Charles Soule által írt és Marco Checchetto által rajzolt, 5 részes minisorozat a Marvel kiadó gondozásában. Az első szám 2016. január 6-án jelent meg Amerikában, a címszereplő Jediket állítva a középpontba. A történet 3 évvel a Baljós árnyak után játszódik.

A magyar változat a saját fordításom, a szerkesztés pedig Kira érdeme.

1. rész

obi-ani_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem lesz olyan jó, mint Az álmok bolygója.

Köszi a fordítást.

Már az első szám is lenyűgöző, mind látványban, mind sztoriban. Nagyon élveztem.

Szerkesztve: - Darth Revan9

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Remélem lesz olyan jó, mint Az álmok bolygója.

Annál nem nehezebb jobbnak lenni, szerintem az egyik legrosszabb Star Wars könyv ebben az érában. :para:

De örülök ennek a képregénynek, mert is csak azt bizonyítja, hogy a Disney tetvei keményen ignorálják a Köztársaság éráját, szembeköpve azok rajongóit és az utolsó garast is kihúzva a régi részek rajongóiból azok remake-lésével. :evil:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Érdekes a "beúszó" szöveg, így még szerintem egy SW szöveg nem kezdődött, mindig valami balhé van, itt meg békével indítanak :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Érdekes kezdet volt. A legjobb rés za templomban játszódott, ahol Palpi máris szemet vetette Anakinra. Szeretem az ilyen finomságokat. Biztos, hogy ennek a sorozatnak olvasója leszek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Annál nem nehezebb jobbnak lenni, szerintem az egyik legrosszabb Star Wars könyv ebben az érában. :para:

De örülök ennek a képregénynek, mert is csak azt bizonyítja, hogy a Disney tetvei keményen ignorálják a Köztársaság éráját, szembeköpve azok rajongóit és az utolsó garast is kihúzva a régi részek rajongóiból azok remake-lésével. :evil:

Nálam Az álmok bolygója az egyik legjobb SW történet, amit olvastam. Örülök, hogy az új képregény méltó hozzá, eddig ez is nagyon tetszik.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én is így gondolom.

Viszont jelen képregény egyelőre jónak tűnik. Nagyon jó, hogy végre nyitnak új érák felé, szerencsére a kritikus hangok alaptalannak bizonyultak. Ennyit arról, hogy a prequelről nem vesz tudomást a Disney.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én is így gondolom.

Viszont jelen képregény egyelőre jónak tűnik. Nagyon jó, hogy végre nyitnak új érák felé, szerencsére a kritikus hangok alaptalannak bizonyultak. Ennyit arról, hogy a prequelről nem vesz tudomást a Disney.

Én attól tartok, hogy ezek csak morzsák lesznek és nem lesz belőlük túl sok. Talán 1-2 történetszál képregényben, vagy 1 regény ebben a korban.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ez tényleg nagyon jó volt, mind a küldetés mind pedig a Coruscantos rész tetszett. Meglepő volt, hogy Palpatine elvitte Anakint az alsó szintekre. Adódik a kérdés, miért? Láttátok a sebhelyes arcú gungát? :cool:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Köszönöm a fordítást.

Eddig az összes mini közül ezzel vagyok a legjobban megelégedve. Valahogy a zártak és a nyitottak konfliktusa engem először a Jedi-növendék 5. kötetét juttatta eszembe, csak később ugrott be a Jedi-Sith konfliktus.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Valahogy a zártak és a nyitottak konfliktusa engem először a Jedi-növendék 5. kötetét juttatta eszembe

Nekem is az ugrott be elsőre.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Köszi a fordítást

A Carnelion IV szerintem bekerül a kedvenc bolygóim közé. A sztori lenyűgöző, ahogy a rajzok is. A visszaemlékezés a klubban történtekről is nagyon tetszett.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Köszi a fordítást. Ezzel a képregény sorozattal nagyon elégedett vagyok.

Serra feltűnése izgalmasabbá teszi a helyzetet. A múltbéli szál is nagyon érdekes. Anakin már ekkor el akarta hagyni a rendet?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ