Ugrás a kommentre

2x18 - The Forgotten Droid


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

18. rész - The Forgotten Droid / Az elfelejtett droid

 

epguider217.jpg

 

Írta: Matt Michnovetz

Rendezte: Mel Zwyer

 

Helyszín: Horizont bázis, Atollon

 

Szereplők:

Kanan Jarrus - Freddie Prinze Jr.

Ezra Bridger - Taylor Gray

Garazeb Orellios - Steve Blum

Hera Syndulla - Vanessa Marshall

Sabine Wren - Tiya Sircar

A Birodalmi teherhajó kapitánya - James Adomian

Jun Sato parancsnok - Keone Young

Rex - Dee Bradley Baker

Ketsu Onyo - Gina Torres

Kassius Konstantine admirális - Dee Bradley Baker

AP-5 - Stephen Stanton

C1-10P

 

Történet

Bár a lázadók megtalálták a bázisuknak megfelelő világot, nemrég zsákmányolt hordozójukban nincs elég üzemanyag az út megtételére. A Ghost legénységére vár a feladat, hogy feltöltsék készleteiket. Csakhogy a Horizon bázisra tett kiruccanás közben Chopper elszakad a csapattól és kalandos útra indul... Egy birodalmi teherhajón.

 

Rebels Recon

 

Érdekességek

- Átment néhány kozmetikai változtatáson az a Birodalmi szállító, amit a Ryloth mellől loptak el a lázadók. Narancs és citromsárga jeleket festettek rá, valamint felkerült a híd felőli oldalra Sabine megszokott jelzése, a starbird.

- AP-5 neve a producer, Athena Portillo –ra utal. Az ötös szám nem más mint Portillo lábban mért magassága.

- AP-5 kinézete egy korábbi Ralph McQuarrie rajzra emlékeztet, ami a Death Star Droid elnevezést kapta.

- A halomba rakott konténerek helyét aurebesh feliratokkal is jelezték "THIS SIDE UP”.

- Az ugnauth árus kínálatában felfedezhetünk astromech droid belső vázat, astromech droid fejet, protokoll droid alsó lábat, gonk droid lábat és plunk droid fejeket.

- Habár nem említik név szerint az epizódban, az újonnan látott bolygó neve Atollon.

- Amikor Hera nagyon dühös akkor a karaktereket a teljes nevükön szólítja meg. Ebben az epizódban ezt chopper kapta meg egy "C1-10P" formájában.

 

Concept Art galéria

 

1.jpg

AP-5 teljes karakter illusztrációja

 

2.jpg

Birodalmi tiszt illusztráció

 

3.jpg

Chopper lábának illusztrációja

 

4.jpg

A droid árus standja

 

5.jpg

Üzemanyag pumpa illusztráció

 

6.jpg

Lopásgátló eszköz

 

7.jpg

Atollon hologram illusztráció

 

8.jpg

A Berzite bolygó hologramja

 

9.jpg

Birodalmi csillagtérkép hologram

 

10.jpg

Birodalmi üzemanyag utántöltő állomás külső nézete

 

11.jpg

Birodalmi üzemanyag utántöltő állomás építményei I

 

12.jpg

Birodalmi üzemanyag utántöltő állomás építményei II

 

13.jpg

A Birodalmi szállítóhajó kívül nézetből

 

14.jpg

A Birodalmi szállítóhajó hídja

 

15.jpg

A Birodalmi szállítóhajó konténerei

 

16.jpg

A Ghost legénysége. Digitális concept rajz

 

17.jpg

AP-5 és Chopper

 

18.jpg

A Birodalmi üzemanyag utántöltő állomás digitális festményen

 

19.jpg

Chopper és egy Rodiai a Birodalmi utántöltő állomáson

 

20.jpg

Sabine figyeli a lépegetőket. Digitális festmény

 

21.jpg

A Ghost elmenekül a Birodalmi utántöltő állomásról

 

22.jpg

AP-5 digitális concept rajza

 

23.jpg

A Birodalmi tiszt elveszi Choppertől a lábat. Digitális concept

 

24.jpg

Chopper és AP-5 a Ghost -on

 

 

Pár kitétel.

 

1. A letöltéssel kapcsolatban itt, a felirattal kapcsolatban pedig itt találsz információt. Ezt a topikot ne ezekre használd.

2. Amennyire az lehetséges próbálj meg az adott rész keretei között maradni.

3. A történet elemeit ne rakd spoiler gomb mögé. Itt az epizód konkrét történéseit tárgyaljuk ki.

4. Csak akkor szólj hozzá a témához, ha már láttad az aktuális részt.

5. Tartsd be a fórumszabályzatban leírtakat.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Azt hiszem ez volt eddig a legunalmasabb és legrosszabb rész a Rebelsben. Oké, megtudtuk Chopperről, hogy harcolt a klón háborúban, meg, hogy katonai droid. Pffff... Chopper háttérsztorija annyira érdekelt, mint egy kukáé. Kapott magának egy C-3PO-t, ami annyira érdekes, mint egy kuka. Kapott néhány idétlen jelenetet, ami annyira volt vicces, mint egy kuka. Kaptunk egy űrcsatát, amiben annyi feszültség és izgalom volt, mint egy kukában. És persze bár egy egész évadon át nem találtak egyetlen alkalmas bolygót sem, most egyetlen pillanat alatt lett egy megfelelő bolygó, ami gyanúsan úgy néz ki, mint a Dantooine (aminek annyiból örülnék, hogy az évad elején ezt a bolygót jósoltam első bázisnak :) ).

Összességében, ez a rész mehetne a kukába.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem ez volt eddig a legunalmasabb és legrosszabb rész a Rebelsben. Oké, megtudtuk Chopperről, hogy harcolt a klón háborúban, meg, hogy katonai droid. Pffff... Chopper háttérsztorija annyira érdekelt, mint egy kukáé. Kapott magának egy C-3PO-t, ami annyira érdekes, mint egy kuka. Kapott néhány idétlen jelenetet, ami annyira volt vicces, mint egy kuka. Kaptunk egy űrcsatát, amiben annyi feszültség és izgalom volt, mint egy kukában. És persze bár egy egész évadon át nem találtak egyetlen alkalmas bolygót sem, most egyetlen pillanat alatt lett egy megfelelő bolygó, ami gyanúsan úgy néz ki, mint a Dantooine (aminek annyiból örülnék, hogy az évad elején ezt a bolygót jósoltam első bázisnak :) ).

Összességében, ez a rész mehetne a kukába.

 

Nem mondom, hogy nincs igazad, de félelmetes, hogy mekkora animációs teljesítményt zsúfoltak bele. Vannak sokkal összetettebb részek (The Honorable Ones), amiben negyed ennyi animációs teljesítmény sincsen. Ha ezen a részen spórolnak egy kicsit, akkor megmutathatták volna például a lasatok új (régi) bolygóját, vagy kaphattunk volna pár közelit a Geonózisról (Zeb keresése közben a Ghost elsuhan a szellemvárosok, vagy mondjuk az aréna felett). Egyébként a rész aranyosan bárgyú volt, azt pedig díjaznám, ha az új droid személyében visszatérő szereplőt kapnánk. Hiányzott már a robotok civakodása. A részt külön nem értékelem, mert tényleg nem túl összetett, de azért nem feltétlenül mélypont. Nálam az a Blood Sisters. :D

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A látvány nekem is bejött, a depó kifejezetten tetszetős volt. A teherhajó ugyan randa, de az dizájn és ízlés kérdése. Az új droidnál kifejezetten tetszett a nagy bogár szem csillogása. Azt mondjuk kétlem, hogy ez az epizódon múlott a Geonosis (arra szükség sem lett volna, hiszen a városok a föld alatt vannak, a felszín csak akkor nem volt kihalt, amikor éppen háború folyt ott, ilyen téren abszolúte semmit nem kaptunk volna látványra, a kihalt katakombákban lett volna értelme ilyesmit keresni), vagy az új/régi Lasat világ - ez szerintem szimplán csak későbbre van tartogatva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra a rész csúcspontja, hogy a Birodalom végre valami kompetens tervvel állt elő a lázadó sejt felszámolására. Bár jó kérdés, hogy honnan szerezhették az infót az új megnézendő bolygóról? Csaknem van egy besúgó a lázadók sorai közt? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt mondjuk kétlem, hogy ez az epizódon múlott a Geonosis (arra szükség sem lett volna, hiszen a városok a föld alatt vannak, a felszín csak akkor nem volt kihalt, amikor éppen háború folyt ott, ilyen téren abszolúte semmit nem kaptunk volna látványra, a kihalt katakombákban lett volna értelme ilyesmit keresni), vagy az új/régi Lasat világ - ez szerintem szimplán csak későbbre van tartogatva.

 

Csak felvetettem, hogy több animáció volt ebben a részben, mint amit a történet indokolt volna. De azt megnéztem volna, ahogy a Ghost elsuhan az EPII aréna fölött. Lett volna feelingje a jelenetnek. Én is remélem, hogy később láthatjuk azokat a dolgokat, amikről most még csak hallani engednek minket. Nekem a vontató randa kialakítása kifejezetten tetszett. Abszolút ötlettelen és talán éppen azért olyan egyedi. Azt viszont nem értem, Ketsu miért került be a részbe. Viszont nagyon tetszett az a geg, hogy miközben Chopper üzletel, látjuk a háttérben elrohanni Kananékat és az utánuk loholó rohamosztagosokat. Jó poén volt. Nagyjából ennyi mondható el a részről. :D

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem volt rossz. Én idáig a gyümölcsös részt tartom a leguncsibbnak (ha az egész Rebelst vizsgálom, nem csak ezt az évadot; bocsi, de már nem emlékszem a rész címére, és a gyümölcs nevét sem tudom, hogy kell leírni [Mejluran], nyilvan azért, mert teljesen hidegen hagyott az a rész). Ebben az ébadban a The call feleslegesebb rész volt, mint ez. Jó, nem tartozik a kedvenceim közé, de azért a kukába nem dobnám. Sőt. Ha jól értettem, akkor (nem csak a részben) hanem az egész Rebelsben itt hangzott el a legjobb poén, méghozzá Zebtől. :D "Shope. Shopper" :D ha jól értettem. Marha jó. :lol: :lol:

Összességben valóban töltelék rész volt, de a töltelékrészekből a legjobb idáig. Ketsu feltünését teljesen feleslegesnek tartottam. Bár legalább valami önzetlenebb irányba kezdett el változni. A Blood Sistersben már elindult nála egy folyamat, de még nem tökéletes ebben a részben sem. Továbbra sem tetszik ez a kopasz csaj (továbbra sem tetszenek a kopasz csajok :D), bottal sem nyúlnék hozzá. De hát szegény kis csajszi biztos bejön valakinek. Elég sok félnótás szaladgál a galaxisban. :D

Jó volt látni, hogy amit lenyúltak anyahajó még mindig náluk teljesít szolgálatot. Lopkodhatnának többet is. Mondjuk eddig is ezt tették, csak kissebb tételben.

Az a daginak azért nem mondható, de azért néhány plusz kilóval rendelkező, zöld szemű birodalmi tisztet egy fánkzabáló rendőrhöz tudnám hasonlítani. :D

Összességben nem volt azért borzalmas rész. 10/4.5

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem volt rossz. Én idáig a gyümölcsös részt tartom a leguncsibbnak (ha az egész Rebelst vizsgálom, nem csak ezt az évadot; bocsi, de már nem emlékszem a rész címére, és a gyümölcs nevét sem tudom, hogy kell leírni [Mejluran], nyilvan azért, mert teljesen hidegen hagyott az a rész). Ebben az ébadban a The call feleslegesebb rész volt, mint ez. Jó, nem tartozik a kedvenceim közé, de azért a kukába nem dobnám. Sőt. Ha jól értettem, akkor (nem csak a részben) hanem az egész Rebelsben itt hangzott el a legjobb poén, méghozzá Zebtől. :D "Shope. Shopper" :D ha jól értettem. Marha jó. :lol: :lol:

Összességben valóban töltelék rész volt, de a töltelékrészekből a legjobb idáig. Ketsu feltünését teljesen feleslegesnek tartottam. Bár legalább valami önzetlenebb irányba kezdett el változni. A Blood Sistersben már elindult nála egy folyamat, de még nem tökéletes ebben a részben sem. Továbbra sem tetszik ez a kopasz csaj (továbbra sem tetszenek a kopasz csajok :D), bottal sem nyúlnék hozzá. De hát szegény kis csajszi biztos bejön valakinek. Elég sok félnótás szaladgál a galaxisban. :D

Jó volt látni, hogy amit lenyúltak anyahajó még mindig náluk teljesít szolgálatot. Lopkodhatnának többet is. Mondjuk eddig is ezt tették, csak kissebb tételben.

Az a daginak azért nem mondható, de azért néhány plusz kilóval rendelkező, zöld szemű birodalmi tisztet egy fánkzabáló rendőrhöz tudnám hasonlítani. :D

Összességben nem volt azért borzalmas rész. 10/4.5

Dícséred, de a számszerűsítésnél az én szememben ez egy elmarasztalás. A szöveg alapján azt hittem taksálod egy 6,5-7re kb.

 

Nekem nagyon bejött ez a rész. Egyik favoritom lett. Csak azt nem komálom hogy a stormicsalógatós jelenethez Zeb zenéjét is felhasználták.

Jó ilyet is olvasni. Kíváncsivá tesztek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy marha jó rész volt! :D Chopper is megkapta a maga sztoriját, csak úgy mint a többiek. Megtudtunk pár dolgot az előéletéről. Pl., hogy háborús hős. :D Majd írok bővebben is róla mert érdekes részletek voltak benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszett ez a rész. Persze, érezhetően csak töltelék volt, a birodalmiak továbbra is vállalhatatlanul barmok, a hőseinknek minden összejön, a poénok néha gyerekesek stb.. De ezek általános "hibák", mindig is jellemzőek voltak erre az érára és a sorozatra is. Azért jött be nekem jobban ez a filler (mint mondjuk pár másik), mert nem is vállalt sokat, azt viszont remekül megugrotta. Megtudunk pár dolgot Chop-ról és kap egy új droidtársat. Semmi extra, de ez a tag nekem már most szimpatikusabb, mint 3PO bármikor, a "szemek" tükröződése (vagy nem tudom hogy mondjam) pedig kifejezetten szép megoldás volt. Jönnek a TCW utalások is, nem nagy dolog ez se, de működik.

A Birodalom kapcsán eddig láttuk, hogy egymást, ill. az egyszerű népet mennyire sanyargatják. Abból is kaptunk ízelítőt jócskán, hogy a belső villongások és inkompetens döntések a saját rendszerüket bomlasztják. Most ez kiegészült azzal, hogy a droidokat is csak ócskavasnak tekintik, ill. ahogy a "humán erőforrásokat", úgy a szintetikus személyzetet se képesek értelmesen kihasználni. Egy állítólag kiváló stratégát betesznek leltározni egy teherhajóra. Az új birodalmi tiszt pedig hozza a szokásos sztereotipikus gonosz, beképzelt, de idióta embert.

 

A humor is egész jól működött. Mondjuk Chop bóklászása az új lábbal nekem nem jött be, de pl. ahogy a háttérben követhettük az érdemi eseményeket, az nekem ült. Azt sajnálom kicsit, hogy nem láttuk az üzemanyag ellopását, mert elég masszívnak tűnő őrség volt ott, de megint simán hülyét csináltak belőlük. Emiatt nálam hendikeppel indult a rész, mert úgy éreztem, hogy a lényeg helyett Chopper szerencsétlenkedését kell nézni az eladóval.

Ketsu feltűnésén én is meglepődtem, amolyan kalapból előhúzott nyuszi effektus volt, de végül is szerintem jól sült el. Visszahoztak és megvillantottak egy korábbi szereplőt, láthatjuk nagyjából mi lett vele, valamint nem csak a főhőseink oldanak meg minden problémát. Chop új barátja is rendkívül hasznosnak bizonyult és a továbbiakban is az lehet. Az érzelmi dolgokat talán túl érzelgősre fogták, de belefért.

 

Összességében úgy érzem, hogy ugyan semmi kiemelkedőt nem hozott ez a rész, de szinte minden szegmense jól működött. Jól össze volt rakva az egész, semmi nem történt hiába, mindennek és mindenkinek megvolt a maga szerepe és helye. A TCW-ben is voltak hasonló töltelékek, ahogyan a Rebels-ben is, ez szerintem mindkét sorozatot tekintve a jobbak közé tartozott. Az új bázisra és az új droid sorsára kíváncsi leszek. Na meg arra, hogy a másik rendszerben felállított (és meghiúsult) csapdának lesz-e bármiféle vonzata.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyjából egyetértek Pb-vel. Chopper hatalmas arc, ebben a részben pedig felülmúlta minden eddigi szereplését. :D Bejött a rész nézőpontja, azaz, ahelyett hogy megint azt kellene nézni ahogy Kanan -ék megszerzik az üzemanyagkészletet, az most csak háttérelem. Tök jó ahogy Chopper mögött rohannak a hordókkal. :D Maga az árus jelenet és kicsit a rész is emlékeztetett az Evil Plans -re. Ott főleg R2 volt a középpontban itt pedig Chopper.

 

Kicsit még visszatérnék az eligazításra ahol két érdekesség is volt. Egyfelől Ketsu feltűnése. Ezen igen csak meglepődtem, hisz ő a múltkor úgy lépett le, hogy bizonytalan mi lesz vele. Itt meg már a lázadók oszlopos tagja. Szinte a semmiből került a képbe. A másik dolog pedig Zeb barátainak emlegetése. Ez vajon kikre utalhat? Nem tán Kallus információit szivárogtatja álnéven a csapatnak? Bár ha jól érettem ott csapda várta volna őket?

 

És akkor a Birodalmi teherszállító. :D Szuper hajó volt, nagyon tetszett az egyedi dizájn. A kapitány telitalálat volt mint ahogy a leamortizált droid is. Jó volt, hogy behozták a "pásztorpecket" :D így legalább most duplán láthatjuk milyen szabályzó ez, illetve hogy jó ha van némelyik droidon. Chopper és AP-5 az új R2/C3PO. :D Igazi Chopper- nek való társ hisz mindig zsörtölődik. Ráadásul mind a kettő háborús hős. :D Amit akcióztak a hajón ezek ketten hát azon szakadtam. :lol: Nekem nagyon bejött. :D Az persze felvet pár gondolatot, hogy miként képes két régi lepukkant droid elkötni egy Birodalmi teherszállítót.... Na mindegy. :D

 

A rész végén azt hittem a Yavin rendszerbe ugrottak, csak itt olvasom, hogy az más volt?

 

Mindenesetre a rész könnyed mivolta ellenére érdekes és szórakoztató epizódot láthattunk. Ebben az évadban bőven voltak ennél sokkal unalmasabb részek is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Összességében, ez a rész mehetne a kukába.

Most miért vagy ilyen negatív? :P

 

Összességében egy közepes epizód volt. Eleve, utálom Choppert, bár most egy kicsit szimpibb lett, valószínűleg ez is lett volna a rész célja, no meg hogy kapjon mélységet a karaktere. Ez sikerült. Viszont ehhez elég sok kompromisszumra volt szükség, pl. hogy az összes Chopper által "mondott" sort vissza kellett tolmácsolnia újdonsült barátjának. Amúgy elég vicces, hogy milyen jól működnek a magas protokoll/stratégiai elemző droidok párban az asztromechekkel. :D És emlékeim szerint most először bújtunk egy droid fejébe belülről, hogy mit lát. Bár lehet, hogy már a TCW-ben is volt erre példa - (pl. mondjuk amikor gyümölcsért indult R2 és C-3PO, lehet volt ilyen).

 

Én nem mondanám, hogy kuka volt a rész ezeket figyelembe véve, de remélem jövő héten már a múltkori szálat folytatjuk minőségben és történetben is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A másik dolog pedig Zeb barátainak emlegetése. Ez vajon kikre utalhat? Nem tán Kallus információit szivárogtatja álnéven a csapatnak? Bár ha jól érettem ott csapda várta volna őket?

Szerintem nem Kallusra, hanem a lasatokra, akiket Lira Sanon találtak. Ha csak Zeb nem állította be Kallust "lasat barátnak."

De az tényleg jó kérdés, hogy a Birodalom hogy tűnt fel ott hirtelen. Nagyon valószínű, hogy kém van köztük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És emlékeim szerint most először bújtunk egy droid fejébe belülről, hogy mit lát. Bár lehet, hogy már a TCW-ben is volt erre példa - (pl. mondjuk amikor gyümölcsért indult R2 és C-3PO, lehet volt ilyen).

Asszem a TCW -ben több ilyen is volt. :)

 

Szerintem nem Kallusra, hanem a lasatokra, akiket Lira Sanon találtak. Ha csak Zeb nem állította be Kallust "lasat barátnak."

De az tényleg jó kérdés, hogy a Birodalom hogy tűnt fel ott hirtelen. Nagyon valószínű, hogy kém van köztük.

Talán Ketsu lehet a kém? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán Ketsu lehet a kém? :hmm:

Szerintem nem, nekem nem is tetszene ez a húzás. Ettől még persze lehet, magyarázná is a hirtelen előkerülését, de én mást sejtek a háttérben. Ha tényleg áruló vagy tégla van a lázadók közt, akkor ez szerintem egy külön szálat fog kapni, méghozzá elég hangsúlyosat. Mondjuk a következő évadban, mert ebbe már aligha fér bele. Ez nem zárja ki Ketsu-t, csak akkor szvsz nem villantották volna most meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit is mondott Kallus Zebnek?

"Maybe won't die today, but the Empire will win. Every day, we recruit more informers. Every day, we persuade rebel symphatizers to reconsider their allegiances."

Még ha ennek egy része propaganda szöveg vagy önámítás is Kallus részéről (és persze nyilván nem kevés túlzás is van benne), akkor is, ha a Birodalom tényleg szerez informátorokat és sikeresen meggyőz csak néhány szimpatizánst, hogy meggondolja magát, akkor a lázadók bajban vannak. És most, ebben a részben láthattuk, hogy Kallus monológjának van alapja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sikerült az elvárásaimat lent tartani. Fel voltam készülve a legrosszabbra és nem volt akkora csalódás a rész.

A gyengébbek közé tartozik, de ha Chopper most hosszabb távra beszervezett egy csapattagot(saját 3PO-ját), akkor később felértékelődhet, mint "az első találkozás".

És talán emiatt is kapott egy epizódot a dolog.

Számomra nem a legrosszabb rész, az biztos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
  • 3 héttel később...
  • 3 héttel később...

Azt hiszem ez volt eddig a legunalmasabb és legrosszabb rész a Rebelsben. Oké, megtudtuk Chopperről, hogy harcolt a klón háborúban, meg, hogy katonai droid. Pffff... Chopper háttérsztorija annyira érdekelt, mint egy kukáé. Kapott magának egy C-3PO-t, ami annyira érdekes, mint egy kuka. Kapott néhány idétlen jelenetet, ami annyira volt vicces, mint egy kuka. Kaptunk egy űrcsatát, amiben annyi feszültség és izgalom volt, mint egy kukában. És persze bár egy egész évadon át nem találtak egyetlen alkalmas bolygót sem, most egyetlen pillanat alatt lett egy megfelelő bolygó, ami gyanúsan úgy néz ki, mint a Dantooine (aminek annyiból örülnék, hogy az évad elején ezt a bolygót jósoltam első bázisnak :) ).

Összességében, ez a rész mehetne a kukába.

Ennyire nem volt rossz rész. Én például kifejezetten örültem annak, hogy Chopper is kapott egy külön epizódot, ami tényleg csak kimondottan róla szólt. Én sem az ő háttértörténetére voltam elsőként kíváncsi a lázadócsapat tagjai közül, de egy kicsit érdekelt, hogyan s miként "élt" ő a múltban. A droiddal való barátsága nagyon tetszett, sajnáltam is, amikor a barátját kiiktatták. Aztán szerencsére végül sikerült rendezni az áramköreit az epizód végén.

Ez a rész igazán a barátságról szól, ami nem feltétlenül a Star Wars legfontosabb témája, de roppant módon élvezhető volt, legalábbis nekem. Egy pillanatig R2 és C3PO duójára emlékeztettek engem Chopperék, bár C3PO kicsit bolondosabb figura az itteni droidnál. Nem mondanám az évad gyöngyszemének, de szerintem nézhető volt.

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Ody Mandrell megváltoztatta a címet erre: 2x18 - The Forgotten Droid

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.