Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

A pálinkázás előtt kell ennyi mozgás. :D
Lehet, hogy utána sem ártana levegőzni. :D

 

frenkie, a programhoz hozzá tudok járulni egy Trivial Pursuit SW-kiadással és egy angol nyelvű klasszikus trilógia Monopoly-val.

A kajához pedig ha veszünk hozzávalót, összecsaphatunk valami meleg ételt is, ha van némi felszerelésed. De ezt a boltban majd eldöntjük. Sós süti és saláta, valami remélhetőleg kókuszgolyó lesz. :D

 

És természetesen Phobos-ról sem feledkezünk meg :D - csakis véletlenül maradhatott ki a listáról, mert mindig annyira csöndben van (élőben). :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

frenkie, a programhoz hozzá tudok járulni egy Trivial Pursuit SW-kiadással és egy angol nyelvű klasszikus trilógia Monopoly-val.

A kajához pedig ha veszünk hozzávalót, összecsaphatunk valami meleg ételt is, ha van némi felszerelésed. De ezt a boltban majd eldöntjük. Sós süti és saláta, valami remélhetőleg kókuszgolyó lesz. :D

Jó ötlet a játék :D

No meg én is viszek némi sütit, és persze nem tart sokáig valami könnyű meleget összeütni, majd kitaláljuk addig még. De ha mégsem, akkor a leírt szendvics is remek ötlet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én elsősorban dumcsi + piálás párti vagyok. Ráadásul ha utobbiból sok legurul, akkor félő, hogy a szellemi kapacitásom már nem lesz elég egy társasjáték lekövetésére. :D A szendvicsek egyébként jól hangoznak.
Én is ezen az állásponton vagyok. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Opcióként nyugodtan jöhet a Monopoly, Pildivel kartellba fogva monopolizálnánk a Star Wars galaxis piacát :P
Bizony! Bolygókat lehet venni. :D

 

Persze unni nem fogjuk magunkat.Én is a beszélgetést részesítem előnyben(a piálás után :D ), de ha esetleg van kedvünk akkor legyen mihez nyúlni.
Én is ezen a véleményen vagyok. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor a kajáról majd döntünk szombaton.Nagyjából körvonalazódott, mikor érnétek Újpest-Központba?Szerintem alkalmazkodjunk a vidékről jövő fórumtársakhoz.Azért kérdem, hogy hányra menjek ki?

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde és Ody 9:40-re érnek Kispestre, Donát még nem mondott konkrét időpontot, de 10 körül csak van neki is vonata Szolnokról. Ha nem, akkor szóljon. :D Így mi négyen kb. 10:30 körül tudunk Újpest-Központhoz érni, de némi késés lehetséges.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem, megáll az IC, de csak leszállni lehet, felszállni nem (bár ez most nem érdekes). És megvárunk, Donát. :D

 

Ilyen formán két eset lehetséges: eltoljuk a találkozót 11-re Újpest-Központnál, vagy mi külön megyünk (és akkor elkérem a címet, frenkie). Ahogy a többieknek jobb. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.