Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Tualjdonképpen igen. :roll: Pedig baromi jó kép lehetett volna, egy 5 Mp-es fényképező van az új mobilban mindeféle egyébb más inyencséggel kőrítve.
Ilyen esetekben meg kéne talán fontolni egy állvány beszerzését. :roll:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Kicsit megfeledkeztem róla, ugyhogy picit késve szólok, bár a fórumtalin már be lett dobva: juniusban valamikor lehetne nálam is egy tali (konkrétan május végétől junius 22-ig bezárolag). Ha jól rémlik akkor a talin a junius 5-e lett előirányozva. Tehát kb. egy hónappal Ody talija után. Mindenkit szeretettel várok ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit megfeledkeztem róla, ugyhogy picit késve szólok, bár a fórumtalin már be lett dobva: juniusban valamikor lehetne nálam is egy tali (konkrétan május végétől junius 22-ig bezárolag). Ha jól rémlik akkor a talin a junius 5-e lett előirányozva. Tehát kb. egy hónappal Ody talija után. Mindenkit szeretettel várok ;)
Kiváló! Június 5. megfelelő, főleg úgy, hogy utána héten szabin leszek. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, erre talán már én is el fogok tudni jutni (egyrészt, nem olyan hosszú, macerás és drága az út - mind vonattal, mind busszal négy órás út, és át kell szállni Pesten /vonattal ráadásul Pestet át is kell szelni/ -, mint Ody-hoz, másrészt, úgy tűnik, rendeződik az anyagi helyzetünk).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr, köszi a meghívást! ;) Remélem, én is tudok majd menni. Ha így lesz, akkor a tavalyi alkalomhoz hasonlóan a Nyugatitól jöhet velem négy ember kocsival, és most is a vidéken lakókra gondolok elsősorban, akiknek amúgy is sok az utazási költségük.

De ezt csak úgy előzetesen mondom, majd konkretizáljuk, ha aktuális lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a meghívást ;) Nekem az 5 nem túl jó, mert pont fizetés előtt van (másképpen teljesen jó), de majd rakok félre vonatjegyre :)

És ha nem lesz gond, akkor betársulnék Pildihez :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...

Elérkezett a pillanat, amikor nálam is megrendezésre kerül egy fórum tali. :) Sajnos többen is lemondták a részvételt, de akik jönnek (Frenkie, Pildi, Donát, Bomarr) azokkal ideje lenne megbeszélni a részleteket.

 

Én arra gondoltam, hogy 11 óra felé érkezhetnétek szombaton. Vásárolni sajnos nem lesz módunkban, mert munkaszüneti nap van. Esetleg egyeztethetjük az igényeket, és akkor én megveszek pénteken egy-két dolgot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe, most, hogy mondod, rájöttem, hogy ha nem laknál a világ végén túl, és nem kerülne a lakás elárverezésébe az eljutás hozzád, akkor sem tudnék menni. Hát én május 1-jén búcsúztatni megyek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe, most, hogy mondod, rájöttem, hogy ha nem laknál a világ végén túl, és nem kerülne a lakás elárverezésébe az eljutás hozzád, akkor sem tudnék menni. Hát én május 1-jén búcsúztatni megyek. :)
Sajnos.... :) Bomarrnál találkozunk. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ezek szerint most már tuti. Alig várom. :clap2: Pár kérdésem lenne.

Melyik vonattal érdemes menni, hogy 11-re odaérjünk ezek közül?:

 

http://elvira.mav-start.hu/elvira.dll/uf

 

A másik kérdésem, hogy nincs ott egy non-stop bolt? Azok nyitva vannak ünnepek alatt is. Ha nincs akkor meg kell oldanunk a kaját is. Esetleg egy pizzás nincs ahonnan rendelnénk? A sört én megoldom akkor innen nem gáz. Vigyünk esetleg valamit ami kéne és nem jut most eszembe?

MissKarrde nem jön? Úgy volt, hogy ő is ott lesz, főleg, hogy közel lakik hozzád.

 

Jövök majd vissza, de most Lost. Teljesen belehabarodtam. :(

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem inkább gyertek a 9:03 -as személlyel. Az 10:12 -re van itt és akkor keresünk egy éjjel nappalit, és remélem találunk is, mert ha nem szomjan maradunk. :clap2: Itthon is lesz kaja, a pizzát nem javasolnám. Ilyen könnyű chipsezést még bele lehet iktatni. Karrde indokairól nem tudok. Biztos nem ér rá. Egyébként lehet, hogy csak négyen leszünk, mert még Bomarr se jelzett vissza.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.