Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Én nem hiszem, hogy a 9 órás vonattal tudnék menni, bár még nem tudom megmondani, mikor tudnék. Ez még alakul.

Viszont szerintem mégis jobb lenne, Ody, ha pár dolgot vennél pénteken, szerintem jobb, mint szombaton bóklászni. :clap2:

Pl. ha szeretnétek salátát, akkor hozzávalókat. :(

Egyébként arra is gondoltam, hogy úgyis főzök a családnak, így főzhetnék többet, és vinnék belőle magunknak. Tejszínes-sonkás-gombás spagettit terveztem itthonra, és a szószt nem gond szállítani. És az mégis meleg étel...

 

Mi a véleményetek? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem inkább gyertek a 9:03 -as személlyel. Az 10:12 -re van itt és akkor keresünk egy éjjel nappalit, és remélem találunk is, mert ha nem szomjan maradunk. :clap2: Itthon is lesz kaja, a pizzát nem javasolnám. Ilyen könnyű chipsezést még bele lehet iktatni. Karrde indokairól nem tudok. Biztos nem ér rá. Egyébként lehet, hogy csak négyen leszünk, mert még Bomarr se jelzett vissza.

 

Szomjan nem halunk az biztos. :( Akkor viszek sört és köszi a kaját.Ne keresgessünk éjjel-nappalit szerintem.Dobozos megfelel, és milyen márkájú legyen?Bomarr még bejelentkezhet.Örülök, hogy jössz Donát.Jó lesz ez a tali.

 

 

Pildi: Köszönjük szépen.A sali meg kötelező. :) A vonatot meg majd megbeszéljük.Én tudok rugalmas lenni.Jó lenne együt menni, hogy Odynak ne kelljen többször kijönni az állomásra.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi a véleményetek? :clap2:
Szerintem nagyon jó ötlet! És akkor külön már nem veszek ételt. A salit majd bepótoljuk Bomarrnál. :(

 

 

Szomjan nem halunk az biztos. :D Akkor viszek sört és köszi a kaját.Ne keresgessünk éjjel-nappalit szerintem.Dobozos megfelel, és milyen márkájú legyen?Bomarr még bejelentkezhet.Örülök, hogy jössz Donát.Jó lesz ez a tali.
Nem kell keresgetni, mert tudok egy párat és útba esik. De persze hozhatsz sört, itthon van vodka. :D Szerintem Pildit ne terheljük még itt is a salival. Mit gondolsz? :D Elég ha ha hoz nekünk finom kajcsit. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nagyon jó ötlet! És akkor külön már nem veszek ételt. A salit majd bepótoljuk Bomarrnál. :clap2:

 

 

Nem kell keresgetni, mert tudok egy párat és útba esik. De persze hozhatsz sört, itthon van vodka. :( Szerintem Pildit ne terheljük még itt is a salival. Mit gondolsz? :) Elég ha ha hoz nekünk finom kajcsit. :D

 

Ok rendben.Ha esetleg, meg tudnád nézni hogy nyitva lesznek-e szombaton, mert igaz, hogy Pesten nyitva vannak, de vidéken nem biztos(Most jutott eszembe).Akkor a sali Bomarrnál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok rendben.Ha esetleg, meg tudnád nézni hogy nyitva lesznek-e szombaton, mert igaz, hogy Pesten nyitva vannak, de vidéken nem biztos(Most jutott eszembe).Akkor a sali Bomarrnál.
Már érdeklődte az egyik ismerősömtől, ők nyitva lesznek. Gondolom akkor a többi is. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nekem beütött az, ami végülis sejthető volt és már a Katicás talinál is mondtam, hogy bekavarhat. A május elsejei szülinapom (ami egyben nagyapám 84-dik szülinapja is) miatt nekem ez most kimarad.
Jó ünneplést Bomarr! :D Majd bepótoljuk. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felmerült bennem hogy én is elmennék. Ha tovább győzködöm magam akkor még össze is jöhet.

 

Én a másik irányból jövök, majd keresek olyat, ami akkorra van Cegléden :)
Ha összejönne akkor akár egy vonattal is mehetnénk.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eljönnél hozzám? :)
Gondolkodom rajta. Mondjuk jó ideje ott tartok hogy még az utcára se mozdulok ki szívesen.

 

Azt hittem Te is utálsz mert folyton bántalak.
Túl szigorú vagy magadhoz. Kisebb gondom is nagyobb annál mintsemhogy azzal foglalkozzak ami itt történik meg hogy ki kinek lép itt a tyúkszemére. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nagyon jó ötlet! És akkor külön már nem veszek ételt. A salit majd bepótoljuk Bomarrnál. :D

 

Nem kell keresgetni, mert tudok egy párat és útba esik. De persze hozhatsz sört, itthon van vodka. :P Szerintem Pildit ne terheljük még itt is a salival. Mit gondolsz? :P Elég ha ha hoz nekünk finom kajcsit. :D

Egy sali nem nagy dolog, de nem erőltetem. És azért az ebéd mellé egy kis kenyér, meg valami hozzá tartalékba nem ártana. Lehet, hogy nem fog ízleni a főztöm. :P

 

Sajnos nekem beütött az, ami végülis sejthető volt és már a Katicás talinál is mondtam, hogy bekavarhat. A május elsejei szülinapom (ami egyben nagyapám 84-dik szülinapja is) miatt nekem ez most kimarad.
Kár. :)

 

Felmerült bennem hogy én is elmennék. Ha tovább győzködöm magam akkor még össze is jöhet.

 

Ha összejönne akkor akár egy vonattal is mehetnénk.

Rog, ez jó ötlet. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez remek lenne Rog.Úgysem ismerlek még személyesen.
Ideje is lenne már. :D

 

Akkor gondold meg. Szívesen látlak ha jössz. :)
Oké. Valószínű hogy elmegyek csak rám ne törjön a lelkiválság szombat reggel mert olyankor képes vagyok mindent másképp csinálni mint ahogy terveztem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi, nekem jó a délután körüli érkezés is, kérdés, hogy Frenkie-nek hogy lenne jó, hiszen nektek még vissza is kell menni Pestre.
Donát, köszi a felajánlást, de miattam nem kell későn kezdeni a programot. Te úgyis másfelől érkezel, és lehet, hogy Rog-gal, nem muszáj hozzám alkalmazkodni, épp azért, mert az idő véges, és nem olyan gyors dolog hazajutni. :D De legalább most mi pestiek is megtudjuk, mivel jár másik városba járni talizni. :D

 

Frenkie pedig eldöntheti, hogy inkább korábban megy, vagy inkább velem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem én valószínű lemegyek akkor a 9-essel, nem mintha nem akarnék Pildivel menni(hazafelé úgyis együtt jövünk), de a délutáni kezdés viszonylag késő.Ha mondjuk Donát is kb 11-re odaér, akkor mondjuk veszünk egy-két dolgot és ha Pildi jön akkor kimegyünk elé.Vélemény?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem én valószínű lemegyek akkor a 9-essel, nem mintha nem akarnék Pildivel menni(hazafelé úgyis együtt jövünk), de a délutáni kezdés viszonylag késő.Ha mondjuk Donát is kb 11-re odaér, akkor mondjuk veszünk egy-két dolgot és ha Pildi jön akkor kimegyünk elé.Vélemény?
Nekem jó!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem én valószínű lemegyek akkor a 9-essel, nem mintha nem akarnék Pildivel menni(hazafelé úgyis együtt jövünk), de a délutáni kezdés viszonylag késő.Ha mondjuk Donát is kb 11-re odaér, akkor mondjuk veszünk egy-két dolgot és ha Pildi jön akkor kimegyünk elé.Vélemény?
Nekem is jó, legalább addig elintézitek a vásárlást. :D De hogy ne csak alkohol legyen, vennétek egy doboz narancslevet is? :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.