Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Tuti van, mert én vettem bulira már párszor ládaszámra. :D A ládára azért gondoltam, mert páran szeretjük a sört és 20 üveg egy napra nem gáz.
Egyértelműen elfogy! Bár egyes forrásokból úgy értesültem, hogy ott alvós lesz a party. :P:D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nocsak, érdekes infók keringenek a topikban :P

 

Szerintem a sör vásárlás nem lesz gond, én meg viszek sütit, de inkább most csak egy fajtát, valamilyen kakaós-csokisat, szerintem az jó lesz mindenkinek.

 

Pildi, nem tudom, hogy készülsz-e idén salival, de mivel még csak nyár eleje lesz, a kertből finom zöldhagymát, meg zöldfűszert (van kakukkfű is, meg bazsalikom, oregánó, citromfű, menta, bár két utóbbi nem való bele, lestyán, korianderzöld, kapor, sajnos a metélőhagyma nem kelt ki :D )tudok hozzá felajánlani, de abból meg van elég :D Paradicsom akkor nincs sose, amikor kéne :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyértelműen elfogy! Bár egyes forrásokból úgy értesültem, hogy ott alvós lesz a party. :P:D
Ez nem rossz ötlet, csak a házigazda is erősítse majd meg. :D

Azért is jó lenne előre így készülni, mert kaja szempontjából sem mindegy. Akkor készülni kell rendes vacsorára és reggelire valóval is. :D

 

Szerintem a sör vásárlás nem lesz gond, én meg viszek sütit, de inkább most csak egy fajtát, valamilyen kakaós-csokisat, szerintem az jó lesz mindenkinek.

 

Pildi, nem tudom, hogy készülsz-e idén salival, de mivel még csak nyár eleje lesz, a kertből finom zöldhagymát, meg zöldfűszert (van kakukkfű is, meg bazsalikom, oregánó, citromfű, menta, bár két utóbbi nem való bele, lestyán, korianderzöld, kapor, sajnos a metélőhagyma nem kelt ki :) )tudok hozzá felajánlani, de abból meg van elég :D Paradicsom akkor nincs sose, amikor kéne :D

Süti és minden más jöhet szerintem. :D Zöldhagymából a saját kerti a legjobb, ez egyértelmű, és a kakukkfű is nagyon jó lesz. :D Aztán még vásárolunk hozzá szombaton, amit még kell.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom most is két csoport lesz: páran Pildivel jönnek, páran busszal. Gondolom 11-12 körül érkeztek mint múltkor, de ezt rátok bizom. Ha elöbb jöttök nekem az is jó :)

 

Ottmaradásról: a jó hir, hogy lehet nálam aludni, a rossz hogy csak korlátozott számban. Négy ember elszállásolását vállalom. Ebből kettő ágyon, kettő földön tud aludni. De fontos, hogy ez csak az alvásra vonatkozik, tehát aznap mindenki addig marad ameddig akar. Ha az egész társaság éjfélig-hajnali egyig akar maradni az is teljesen rendben van. Az ottalvóknak jó hir, hogy nem kell korán kelni vagy ilyesmi. Annyi hogy hozzám másnap délben jönnek, de addigra valahogy csak összekapjuk magunkat ;)

 

Italok: nekem van rengeteg mentes ásványvizem, kiapaszthatatlan mennyiségü vörös és fehér borom, valamint rosém. Illetve valamennyi kóla. A magam részéről ezt teszem az italozáshoz. Aki ezen felül valami mást is szeretne inni az vagy a West Endnél vagy nálunk a kisboltnál tudja megvenni.

 

Kaja ügyben a múltkor már bevált pizzériát fogjuk valszeg igénybe venni.

 

Remélem mindent leirtam, ami fontos. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem, akkor én éjszakára megyek vissza Budára, remélem, a barátnőm ad szállást ;) Aztán onnan haza másnap :)

Mikor vannak hazafele buszjáratok?

A menetellel kapcsolatban meg Pildi majd nyilatkozik :) Ha mégis összejön, hogy megint vele menjünk, akkor a Westendes tali húzós abból a szempontból, hogy tudomásom szerint a Margit híd még mindig le van zárva az autós forgalom elől, így meg kéne kerülni a fél várost, bár ezt a Pestiek jobban tudják. Ha csak vonatosok leszünk, talán jobb lenne egy Kökis tali, és onnan át a városon :D

Dzséjt, tudod már, hogy hova érkezel? Déli vagy Népliget? Szerencsére mindkét hely jó abból a szempontból, hogy csatlakozz hozzánk :)

Vagyis hát később úgyis minden kiderül :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, tudod már, hogy hova érkezel? Déli vagy Népliget? Szerencsére mindkét hely jó abból a szempontból, hogy csatlakozz hozzánk ;)

Attól függ, mikor megyek, mert haverommal is találkozni akarok, csak nem tudom, mikor ér rá. Ha pénteken megyek, akkor mindegy, mert akkor mindenképpen Kelenföldről/Sasadiról fogok elmenni a találkozási pontra, bárhol is legyen az. Ha vasárnap ér rá, akkor szombaton megyek fel, akkor valószínűleg a Délibe megyek vonattal.

 

Phobos, kár :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jól hangzanak a dolgok Bomarr. :) Én is ott éjszakáznék ha nem gond és lesz hely. ;) Azt viszont tényleg jó lenne letisztázni, hogy mikor és hol találkozzunk. Nekem a 9:48 -as zónázó lenne a legjobb indulásnak. Az 10:50 -re ér be a nyugatiba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.