Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...

Én is szívesen elmegyek. ;)

 

Nekem 4-én beiratkozás, szóval vagy odaérek utána, vagy nem, attól függ, hogyan alakulnak a suliban az események.
Ha most kora délután kezdenénk, akkor a végére talán oda tudnál érni. :)

 

Mit szóltok hozzá?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öööö, nem kéne kirakni a hírek közé lassan, ha már nyílt :D , hogy aki pl a topicot nem nézi az is tudjon róla és ideje legyen rá készülni? :D Két héten belül vagyunk.
Aki csak a hírekből értesülne a taliról az úgyse jönne el. Aki aktívan fórumozik, vagy olvassa azt (tehát érdekelheti is a dolog), az szerintem látja ezt a topikot. Láttad a múltkor is ránk találtak itt. Most lehet jönni, aki akar szívesen látjuk! Nem túl nagy a mozgolódás.....
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem jó a du 2. Nem tervezek úgy se több rekesz sör elfogyasztását. :evil:
C-c-c. Nem kéne odaszólnunk a Katicába, hogy 2 nagy alkoholista (hogy is szoktad te mondani?) férfiállat érkezik meg szombaton, így jó lenne, ha dupla, ö... akarom mondani tripla adag sört és egyéb alkohol tartalmú italokat rendeljenek arra a napra? :evil:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

C-c-c. Nem kéne odaszólnunk a Katicába, hogy 2 nagy alkoholista (hogy is szoktad te mondani?) férfiállat érkezik meg szombaton, így jó lenne, ha dupla, ö... akarom mondani tripla adag sört és egyéb alkohol tartalmú italokat rendeljenek arra a napra? :evil:
A folyamatos ellátás érdekében ne állítsunk a Katica elé egy platós IFA-t csurig pakolt sörösrekeszekkel? :evil:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A folyamatos ellátás érdekében ne állítsunk a Katica elé egy platós IFA-t csurig pakolt sörösrekeszekkel? :evil:
Egyet? Á! Az hamar elfogy. Legyen 2, de csak azért, mert ha az egyikről már megittuk a söröket, az el tudjon menni a következő szállítmányért és aközben a másodikról tudjunk majd inni. Bár van egy olyan sejtésem, hogy az is kevés lesz, mert nem fog visszaérni az elment IFA, mire a másodikkal végzünk. Ígyhát vagy szomjan fogunk halni, vagy inkább rendelünk 3-at. Utóbbi azért is jobb ötlet, hogy jusson azért a többieknek is, ne csak mi ketten fogyasszuk ezt a nedűt :evil:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.