Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Tényleg nagyon jó csapat ez! :lol:

Talán érthetetlen, hogy én miért járok veletek talizni, mikor annyi dolgom van mindig (munka, család), de az az igazság, hogy annyira jó, hogy ezt a néhány órát eltölthetem veletek csak a saját örömömre, hogy nem akarok lemondani róla :D

Sajnos a fórumba most nincs időm SW-témában komolyabban írni mindenféle munkahelyi fennforgás miatt, de remélem, ez csak átmeneti lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán érthetetlen, hogy én miért járok veletek talizni, mikor annyi dolgom van mindig (munka, család), de az az igazság, hogy annyira jó, hogy ezt a néhány órát eltölthetem veletek csak a saját örömömre, hogy nem akarok lemondani róla :lol:

Ó, én nagyon is értem, anno az első talimra alig mertem elmenni, na de aztán már nagyon szívesen mentem, mert jól éreztem magam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó, én nagyon is értem, anno az első talimra alig mertem elmenni, na de aztán már nagyon szívesen mentem, mert jól éreztem magam :lol:

Én is majd összetojtam magam, főként, mert öszefutottam Blackside-ddal és Ortisal és sejtettem, hogy ők, de csak a kapuban mertem megkérdezni:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tamáska? Az kicsoda?

De kedves hogy aggódsz értem :D

Én még mindig Pesten vagyok, és itt még ritka a net.

Jó volt a tali, bár mire elértem a villamost, én majdnem kiköptem a belem. De legalább rekorderek lettünk Bomarral és Krandeval a a Batthányi tér elérésében :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tamáska? Az kicsoda?

T'od az a szemüveges srác azzal a Legos dobozzal melynek a bal felső sarkán a 8-12-ig számadat díszelgett. :lol: Megkedveltem a kis gyámoltalant és picit aggódtam érte, de amint látom nincs baj vele. :D

Na jó, mondjuk azt a padot is sajnáltam amit csípőből majdnem eltolt maga elől. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De legalább rekorderek lettünk Bomarral és Krandeval a a Batthányi tér elérésében :lol:

Bizony ám! A 'Nyugati-Batthányi tér' táv ily gyors lesétálásával minden bizonnyal megdöntöttünk valamilyen rekordot... az odaérkezésünkről szoló képi bizonyitékot ide is biggyesztem

 

kep8nm4.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vitte az jó öreg árpádsávos abroszt, mi? Hol vannak a fotók? ÉNISLÁTNIAKAROM!!!!!!!

Én mindjárt letöltöm a telómról amit készítettem, oszt ha Ody ad egy e-mail címet küldöm is át neki, oszt remélem mielőbb felrakja. :lol:

Amúgy csak standard kapucnit viselt -de azt vagányul a homlokáig húzva. :D A zászló-abrosz árát elitta. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mindjárt letöltöm a telómról amit készítettem, oszt ha Ody ad egy e-mail címet küldöm is át neki, oszt remélem mielőbb felrakja. :D

Amúgy csak standard kapucnit viselt -de azt vagányul a homlokáig húzva. :D A zászló-abrosz árát elitta. :D

Oldie: lent van az alsó sorban a mailem. :lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, hazaértem, egyben, egészségesen, szóval Oldi, megnyugodthatsz végre :lol:

 

Na jó, mondjuk azt a padot is sajnáltam amit csípőből majdnem eltolt maga elől. :D :D

Abba csak azért kötöttem bele, mert tartozott nekem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NAgyon jó képek! :D

Örülök hogy jól éreztétek magatokat. Én meg fél kilenc fele sétáltam rokonaimmal az Oktogon környékén, lehet az új törzshelyetek előtt is elvonultam. :lol:

Egy kis vigasz: azért én is jól éreztem magam. :D

 

Köszönöm a képeket, jók nagyon!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.