Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Jó szövegek :D

 

De miért van az egyik képből lendületből kettő? Az 5-ös és a 7-es ugyanaz. Oldi, Karrdet ennyire alkesznak akarod beállítani, hogy az elkészültnél is több képen keresztül mutatod be, hogy sörözik :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó szövegek :P

 

De miért van az egyik képből lendületből kettő? Az 5-ös és a 7-es ugyanaz. Oldi, Karrdet ennyire alkesznak akarod beállítani, hogy az elkészültnél is több képen keresztül mutatod be, hogy sörözik :D

Ody valamiért felcserélte. Eredetileg a "Ki a gyorsabb" vagy valami hasonló szöveghez, Krande képét küldtem el. :P

Biztos másnapos volt Ody :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jöjjönek akkor az Oldie által készített képek. :D

Tényleg jók ezek a képek, szöveggel és anélkül is :P Lassan egy albumot, vagy egy külön topikot el lehet kezdeni velük megtölteni (különösen ha az eddigi összes fórumos képet összeraknánk) :D

 

Az én képeim még a gépen vannak, mert rossz a gép vezetéke, majd kölcsön kell kérnem egy kártyaolvasót valahonnan... Mondjuk összesen kettőt fényképeztem (nagy volt a konkurencia), szóval annyira nem érdemes várni :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sorry, de nem mertem elmenni.

frenkie, kár, hogy nem jöttél :D Veled még nem találkoztam, pedig majdnem kortársak vagyunk :D És ha én járok talikra, te miért ne jöhetnél? Régebben vagy tag, sokkal többet szóltál már hozzá a fórumhoz, mint én.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi, Karrdet ennyire alkesznak akarod beállítani, hogy az elkészültnél is több képen keresztül mutatod be, hogy sörözik :D

Ja, muszáj volt megörökíteni idei első alkoholizálásom, egy darabig nem lesz rá lehetőség :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

frenkie, kár, hogy nem jöttél :D Veled még nem találkoztam, pedig majdnem kortársak vagyunk :D És ha én járok talikra, te miért ne jöhetnél? Régebben vagy tag, sokkal többet szóltál már hozzá a fórumhoz, mint én.

A következőről van szó.Az itt jelenléávő hölgyek és urak több éve ismerik egymást személyese.Már ezen fórum megnyítása elött is ismerték egymást.A starwars.hu-n évekig beszélgettek az EP 3-ról és másról.Én azt a fórumot kb 2003-ban kezdtem olvasni, és ők már ott voltak.Az EP 3 bemutatójára egy marha jó fórum alakult ki ott.A hozzászólók egy része most itt van, sőt ugye Ody(ha jól tudom) csinálta ezt az oldalt a másik oldalon megjelenő fikázók miatt.Na én akkor kerültem ide(aktív tagként) mikor ez az oldal elindult.Namost ennek a jól összeszokott társaságnak elég sok élménye lehetett.Most kívűlállóként odamenni érdekes dolog.Mivel neked nincs velük közös élményed(kivéve ezen fórumot) semmit nem értesz amit beszélnek, és kínos hallgatásba burkolozhat.Magyarán nem tudod, hogy milyen lesz a reakciójuk.Ezért nem mertem elmenni.Mi van ha kínosságba fullad az egész?

Azonkiívűl nem is vagyok egy érdekes nagy dumás ember.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

frenkie, én értem, mit akarsz mondani, és igaz, hogy van némi kockázata a dolognak, de nem nagy:

- ha olyan semmilyennek érzed az egészet, akkor legfeljebb legközelebb nem jössz el

- ha meg olyan szörnyű élmény, hogy kifejezetten kényelmetlen ott maradni, akkor meg egyszerűen hamarabb otthagyod (én is három taliból kettőnél hamarabb eljöttem, bár nem ilyesmi miatt)

- viszont az is lehet, hogy jól fogod érzeni magadat :D

 

Persze, én nem akarlak semmire rábeszélni, felnőtt ember vagy, el tudod dönteni, mi a jó neked. Csupán azt szerettem volna érzékeltetni, hogy a lehetséges kimeneteleket tekintve többet nyerhetsz, mint amit veszíthetsz - vagyis megéri kockáztatni. Szerintem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A starwars.hu-n évekig beszélgettek az EP 3-ról és másról.Én azt a fórumot kb 2003-ban kezdtem olvasni, és ők már ott voltak.Az EP 3 bemutatójára egy marha jó fórum alakult ki ott.

Akkor előnyben vagy velem szemben :D Ugyanis én csak a film bemutató után regeltem és kezdtem el írni , de akkor párhuzamosan itt és ott. Szóval vagyunk páran, akik nem olyan rég ismerik egymást, és ebből még soha semmi kár nem származott, sőt :D

Szóval fontold meg legközelebb, hogy jössz-e. Lehetőleg gyere :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, most akkor hulljon le a lepel.

Nem-eszünk-meg-senkit!

Csupán az étlapról fogyasztunk. :P

 

Amúgy nehogy azt hidd, hogy mindenki löki a sódert és be nem áll a szája. Tény, hogy vannak üresjáratok -főleg amikor előtérbe kerülnek a korsóemelgetések- de aztán valahogy mindenkinek megered a nyelve. :D Lásd, Ody-t pl már alig lehetett féken tartani az utcán. :D

Node, komolyan, gyere nyugodtan oszt legfeljebb bátorításképp legurítasz pár felest. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy érdekes, hogy az ide átjövő sw.hu-s arcok is távolmaradtak anno a fórumtaliktól pedig negyedévente tartottuk őket. :D Asszem ezek szerint én vagyok a legaktívabb talijáró 2002 óta. :D Jaj pedig ha visszaemlékszem az elsőre....! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem, oda elsősorban a szerepjátékosok jártak akkor is, most is :) Legalább is a mesélésekből, régi képekből erre következtetek :)

Nemcsak azok, de tény, a történetírások sok embert összehoztak. :) Végülis legtöbben oda írtak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm a bíztatást.Amit leírtam az inkább a szombatra vonatkozott, Pildinek magyaráztam miért nem mentem.Persze azóta, főleg a képeket látva(és a söröskorsókat) , szidom magamat, hogy miért nem mentem.Péntek este még készültem rá, szombaton borult el a zagyam.Na mindegy ez már a múlt.A következőt várom, és úgy vagyok vele, hogy pozítívan állok hozzá.Aznap kell magamat meggyőzni.Lehet, hogy iszok egy felest meg két sört reggel és minden ok. :)

 

 

Az a tali már oly rég volt?Igen egyszer voltam a Mekiben ültünk le a plázában.Még Szisz mutogatta a Labyrinth of evilt angolul.Tök jó érzés, hogy emlékszik rá valaki, hogy ott voltam.

 

A következőre mindenképp készülök és saját magamat fogom odarugdosni.3 sör és két feles után meg már mindenki cimbi. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mobilommal csináltam pár képet akkor. Éppen ezen Te vagy a középpontban, balra lokatelli, jobbra frenkie. :)

Eh, de miért rejtegetted? :) Egyébként tőlem balra volt frenkie, jobbra meg lokatelli, bár a képen pont fordítva látszhat, mert ugye fénykép :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.