Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Megnéztem a palacecinemas.hu-n, délelőtt 10:00-kor, 11:15-kor és 12:30-kor vannak előadások. Nekem a 12:30 a legszimpatikusabb, de pestiként rugalmas vagyok :)

Neten foglalni egyszerre legfeljebb 4 teljesárú (1350 Ft) és 4 kedvezményes (diák) jegyet lehet, de ehhez azt kellene tudni pontosan és nem kb., hogy hányan leszünk. Egymás után persze ketten is foglalhatnak, mert a második már látni fogja, hogy mely helyek keltek el már (ugyanis az ember maga jelölheti ki a teremrajzon, hova akar ülni a még szabad helyek közül). Így akár arra is van esély, hogy kétszeri foglalással is egymás mellé szóljanak a jegyek.

 

Viszont az is lehet, hogy előtte találkozunk kb. egy órával, és megvesszük a jegyeket azoknak, akik biztosra ígérték. De így kisebb az esélye, hogy nagyobb létszám esetén egy kupacban tudunk ülni. Két-három fő esetén ez működik, de 5-6 esetén már kevésbé.

 

Ha megvan a biztos létszám mondjuk péntek reggelig, én vállalnám, hogy lebonyolítom a jegyfoglalást :D És ha valaki az ígérete ellenére nem jön el, annak velem gyűlik meg a baja... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a filmet megnéztem, mivel nálam mostanság sose lehet tudni, hogy mikor mi lesz hétvégente, és nem akartam heteket várni vele, az első adandó alkalommal irány volt a mozi. Sajnos a talira sem tudok menni ettől függetlenül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hál' istennek úgy alakultak a dolgok, hogy tudok menni, meg valszeg jön egy haverom is, ha senkit nem zavar. Nekem is a 12:30-as lenne jó, mivel ha csak nem a hajnali vonattal megyek, akkor 10 előtt semmiképpen sem érek be Pestre, nem hogy a... hova is mennénk?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közös Indy nézés 05.31. -én szombaton 12:30 -kor a Westend mozijában. Találkozó a kezdés előtt egy órával. Csütörtök estig mindenki jelezze aki szeretne jönni, és akkor a jegyeket is úgy intézzük ahogy alább Pildi leírta.

 

Eddigi résztvevők:

 

Pildi

Dzséjt (+1 fő)

Bomarr

lokatelli

Ody

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedves érdeklődők! A jelentkezés határideje lejárt, megrendeltem a hat jegyet az utolsó sorba, középtájba. Akkor találkozzunk a mozi bejáratánál (a pénztár feletti emeleten) 1 órával kezdés előtt, vagyis 11:30-kor. Ha legkésőbb 12:00-ig nem jönne meg valaki, akkor a jegye el fog veszni, mert addig át kell venni. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt a tali. Remélem képeket nem raknak fel.  :yeah::D

Tényleg jó volt! :D A mozi után kalandosan indult a dolog: a múltkori nagykörúti helyet céloztuk meg, nem kímélve magunkat a gyaloglástól ebben a mai tikkasztó hőségben, és sajnálattal láttuk, hogy az azóta bezárt. :D A Blaha felé tovább gyalogolva egy mellékutcában, a Dohány utca és Akácfa utca sarkán álló Akácfa söröző nevű helyen kötöttünk végül ki, ami teljesen megfelelt az elvárásoknak: olcsó volt a sör és sokal elfértünk egy kupacban. Számomra az egyetlen negatívumot az jelentette, hogy viszont ropin kívül mást enni ott nem lehetett, így öten két zacskó ropin éltünk egész délután :D (lokatellinek sajnos előbb el kellett mennie, így ebből kimaradt). Viszont jókat beszélgettünk az Indy-filmről, és utána más filmekről is.

A képekről majd akkor nyilatkozok, ha látom őket. :D

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek szerint valami úton-módon lebuktál :yeah:

Követelem azokat a képeket! :D

Igazi kocsma feeling -be csöppentünk, és az olcsó Ászok megtette a hatását. :D Kár, hogy nem jöttetek. Bomarr remélem megvan még, mert ő még elment vágtát nézni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár, hogy nem jöttetek.

Mi az előző hétvégére készültünk, mert először arról volt szó. Az jó lett volna, mind utólag kiderült, ez pedig tényleg nem. Az, hogy közben átraktátok másik napra, már nem tudott azon változtatni, hogy semmiképp nem tudtam most menni. Nem csak magamhoz kell igazodnom, de azt hiszem, ezt már írtam. Kár tovább ragozni.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazi kocsma feeling -be csöppentünk, és az olcsó Ászok megtette a hatását. :yeah: Kár, hogy nem jöttetek. Bomarr remélem megvan még, mert ő még elment vágtát nézni. :D

Sajnálattal hallom, hogy bezárt a Speedy Buritos. :S Nagyon jó hely volt.

Node tényleg jöjjenek azok a képek mihamarább :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis tali volt. Itt jönnek a képek:

 

Rendelésre várva:

 

forum01mu7.jpg

 

Dzséjt és a haverja:

 

forum02me6.jpg

 

Pildi és Ody:

 

forum03fv4.jpg

 

Jómagam, amint igen komolyan kezdek neki a második körnek:

 

forum04dw7.jpg

 

lokatelli:

 

forum05sy7.jpg

 

És még egy bonusz Ody-s kép, csakis az ő kedvéért :yeah:

 

forum07na9.jpg

 

És a kocsma kivülről. Nem azaz igényes hely, de ahogy Pildi irta, a célnak megfelelt :D

 

forum06ba7.jpg

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.