Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Én megbocsájtok barátom. :) Szent cél érdekében oroztad el mindenkitől a piát. :) Bár mondjuk Dzséjt bajuszáról nem kellett volna a habot visszaseperni a korsóba.......node én biztosra veszem, hogy nem rágott be rád túlságosan. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, tényleg jó volt, jól elbeszélgettünk :) És még a klubnap is egész jól sikerült.

Pildi és lokatelli mondta előre, hogy nem tud sokáig maradni, aztán szerintem Pildi is tovább maradt, mint tervezte, lokatelli meg aztán a maradékkal együtt jött el, kb. 5 óra körül :) Nem a Katicába mentünk, még előtte mondtam Pildinek, hogy nem feltétlenül kéne oda menni, főleg, hogy jött Panni is, meg az unokaöccse is, aztán jobb volt szerintem hanyagolni a füstös hideg kocsmát :P Maradt a bowling-terem, bár a szokásos helyünkön ültek, így aztán hátrébb összetoltunk két asztalt. Dzséjt és haverja jött, Pildi a gyerekekkel, mi, lokatelli, Phobos, Atlas :P

Valóban tovább maradtunk, pedig otthon vendégek vártak. De mivel reggel szóltak, hogy ma délután jönnének, így annyira nem volt gond, hogy csak 5-re értünk haza. :P

Nekem is tetszett a klubnap, és utána tali is jó volt. :P Örülök, hogy végül maradtunk a bowling-terem mellett, mert így Panniék is jól elvoltak, kártyáztak, aztán kicsit bowlingoztak, így maradhattunk két órát. :P Utána mindkét gyerkőc azt mondta, hogy nagyszerű volt a mai nap, én meg csak azt feleltem, hogy kár, hogy ez annyira nem látszott rajtuk. :P Nincs mit tenni, már kezdenek kamaszodni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, jelentem, kijöttem a kómából, ahoval Phobos juttatott, miután megpróbáltam elvenni a sokadig üveg sörét. Este átszállítanak Veszprémbe :)

Jó kis tali volt, és szerencsére feledékeny népek jöttek, így nem kellett az utolsónak érkezőőknek sem fizetniük a cehet, ahogy azt Oldi és Atlas előzetesen próbálták jelezni. :)

Egy képet én is csináltam, majd ha hazaértem, felakom. Az majd bizonyítja, hogy Oldi sem úszta meg szárazon a találkozót (aljas módon próbálta kerülni a fényképeket).

Azért meg buzgón imádkozom, hogy az estéről (mert én még eztán mentem egy másik találkozóra is) meg sehol se találjatok képeket (vagy még rosszabb, videófelvételt), mert akkor lőttek a tekintélyemnek :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eljött az idő ismét hitetlenek! :P

 

Itt a pillanat, hogy kiderüljön az igazság. :D

 

 

1. Félre minden gyanakvással! Itt még mindenki szent és sérthetetlen. :D

 

DSC00001.JPG

 

 

2. A "konkurencia" is képviseltette magát, Atlas személyében. :D

 

DSC00010.JPG

 

 

3. A csempészek már leszállították a kessel sört, vezetőjük kissé már türelmetlen. :D ....vagy csak irritálja a fotózás. :hmm: A kép minden esetre nem fog kiszivárogni a hatóság kezébe. :D

 

DSC00008.JPG

 

 

4. Míg a nagyok piálással múlatják az időt, az aprónép helyettük is zúzza a tekebábukat. ;)

 

DSC00005.JPG

 

 

5. A múlt és a jelen. :D

A kép stílszerűen Darwin díjat kapott a National Geographictól. :D

Állítólag ezzel bizonyítottá vált a hiányzó láncszem létezése. :D

 

DSC00002.JPG

 

 

6. Végül pedig egy felhívás. Az alábbi képen látható D. Phobos nevezetű úriember-többszörösen, immár 12 naprendszerben elítélt közalkoholista-, újabb felbukkanásáról számoltak be. Védjegye a sorozatos lerészegedés, ívócimborái kifosztása és hírhedtté vált agresszív arckifejezése. Kérjük aki látja őt, vagy információi vannak tartózkodási helyéről az MENEKÜLJÖN! Legutóbb, két korsó sörért, nyolc napon túl gyógyuló sérüléseket okozott egy néhány fős társaság tagjaiban. :D :D :D

 

DSC00007.JPG

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon aranyosak a képek, főleg a dzséjtes, azon jót kacagtam :)

 

Pildi, gratulálok a lányodhoz, gondolom ő van a képen :)

Dzséjt fotója nagyon adta magát, nyilván nem nézett körül, hova is ül, és aztán már nem volt mit tennie. :P

 

Köszönöm, Donát, valóban Panni látható gurítás közben, bár a mozgás miatt kissé elmosódott a kép, így igazából nem sok látszik belőle. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.