Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Lehetne vasárnap is, akkor legalább szélesítenénk a lehetőségeket, mert úgy tűnik, most nehezebb lesz időpontot találni nyaralások miatt is. Én nyitott vagyok sok mindenre, csak a július 11-12-i hétvége nem jó előre láthatóan, ja, és június 7 vasárnap.

A július 25-i hétvége nekem sem lenne a legjobb választás, mert előtte csütörtök is Pestre kell mennem, szóval szerintem azt a hétvégét akár hanyagolhatjuk is :lol:

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Június kilőve, anyagi okok miatt.Július már jó ,kivéve az utolsó hétvége.Természetesen a meghívás áll, de van valami amit elárulnék.

Tehát én panelban lakom amiből az következik, hogyha kifogjuk a nyári brutalitást(35-38 fok) és mindez napokig, akkor ez a lakás átalakul szaunává.Borzalom.Szerintem célszerübb lenne nálam olyan októberben vagy utána tartani a talit.De ha vállaljátok a meleget részemról ok júliban is itt nálam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem úgy volt, hogy egy fórumtalit Odynál is tartunk, mikor megveszi a nagy TV-jét? :)

Srácok azért erről sem megfeledkezni... :lol:

Ilyet én nem ígértem. :D De köthetjük a nagy TV -hez is, mert akkor jó pár évet még várhattok a talira. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem úgy volt, hogy egy fórumtalit Odynál is tartunk, mikor megveszi a nagy TV-jét? :D

Srácok azért erről sem megfeledkezni... :lol:

 

Ezt én mondtam.Be voltál rúgva hogy nem emlékszel? :) De ez nálam is pár év.

 

Oldie: Az ajánlatod megfontolandó, bár nem tudom mit fog szólni a kedvesed, ha te itt kigúvadt szemekkel női melleket fogsz bámulni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt én mondtam.Be voltál rúgva hogy nem emlékszel? :D De ez nálam is pár év.

 

Oldie: Az ajánlatod megfontolandó, bár nem tudom mit fog szólni a kedvesed, ha te itt kigúvadt szemekkel női melleket fogsz bámulni. :)

Hát legfeljebb elém áll. :D Elnézem én simán őt is, akár egész nap. :P

Durvább helyzetben kérni fog tőled egy serpenyőt Incomingnak. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát legfeljebb elém áll. :D Elnézem én simán őt is, akár egész nap. :)

Durvább helyzetben kérni fog tőled egy serpenyőt Incomingnak. :lol:

 

 

Így már minden ok.Azt mondd még meg, hova rakjam azt a rengeteg sört amit Phobos megiszik.Na és hol hűtsem be?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így már minden ok.Azt mondd még meg, hova rakjam azt a rengeteg sört amit Phobos megiszik.Na és hol hűtsem be?

Kérlek szépen, mint panelsorstárs .D , ajánlom a fürdőkádat telihordani jégkockával. Ebbe szépen elfekteted a söröket. Phobos-al meg ne legyen gondod....khm.....lift ugye van? Olyan ami...khm...néha-néha meghibásodik. Phobost "véletlenül" bent felejtjük három üveg sörrel...probléma megoldva. :D:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak hát szegény Phobos olyan klausztrofóbiás, mint állat, ezért nem jó ötlet liftbe zárni... (hm... miért beszélek én magamról E/3-ban? )

Valamint az előző hozzászólásom végéről lemaradt egy :lol: jel.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Június kilőve, anyagi okok miatt.Július már jó ,kivéve az utolsó hétvége.

Az pont a 25-i, már kilőve végleg :D Ha panel, akkor panel, ha másnak jó, nekem oké :)

 

Nézd Frenkie, gondoljunk bele......meleg van, lesz pár csaj is.....vizespolóversenyre tökéletes időpont. :D:lol:

Évek óta erről álmodozol :P

 

Csak Karrde jöhet. :P :P

Köszi :P :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak Karrde jöhet. :P:)

Jó, akkor én majd októberben jövök. A vizespóló versenyt amúgy is szívesen kihagyom. :D

 

Ha panel, akkor panel, ha másnak jó, nekem oké :lol:

Már nem azért, de miért pont júliusban nem megyünk le a Katica pincéjébe? Az a neki való évad, nem a december. :P:D

 

A július 18-19-i hétvége nem volna jó a többségnek előreláthatóan?

Nekem jó volna. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy öt perce kaptam az infót, ami miatt pont ez a hétvége kiesne.

Akkor már csak a július 4-5-i vagy aug. 1-2-i hétvége marad részemről. Max. még a 25-i, ha más nincs, de az másnak sem jó. Ody, egyik nap sem jó? A vasárnap sem?

Végül is jogos, hogy nyáron menjünk inkább a pincébe :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor már csak a július 4-5-i vagy aug. 1-2-i hétvége marad részemről. Max. még a 25-i, ha más nincs, de az másnak sem jó. Ody, egyik nap sem jó? A vasárnap sem?

Végül is jogos, hogy nyáron menjünk inkább a pincébe :)

Képlékeny a dolog, még bármi lehet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.