Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Igaz, még előzetest se láttunk a filmből, de megszavaztuk a bizalmat neki.

Melyik filmnél fordult elő ez utoljára ? :D:D

Star Warrs ep1-2-3, Indiana Jones 4, TDK, The Clone Wars ;) Rutinos rókák vagyunk ám már ilyenben :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz, még előzetest se láttunk a filmből, de megszavaztuk a bizalmat neki.

Melyik filmnél fordult elő ez utoljára ? :D:D

Jake, nekünk minden kockázatot megér, ha tudjuk, hogy film után ott leszel és ilyen-olyan módszerrel számon kérjük tőled azt a sok istenítő véleményt, hogy mire föl! :D;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

;) Javítom, köszi. :D

Szívesen :D

 

Igaz, még előzetest se láttunk a filmből, de megszavaztuk a bizalmat neki.

Melyik filmnél fordult elő ez utoljára ? :P:P

Ööö...volt már pár ilyen az elmúlt években :D

 

Igaz, kéne már valami dátum a talira.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No akkor egy ötlet: lehetne tartani egy fórumtalit nálam is. Nem tudom ki mit szól hozzá, de segitségképp mondom az előnyöket meg a hátrányokat.

 

Előny: nagy kert, ahova kitudunk ülni, egy korlátozottan felhasználható borospince, igény szerint akár medencében is lehet a sört/kakaót szürcsölgetni, ilyesmi.

 

Hátrány: nekem csak a július 18-a lenne jó. A városból úgy 35 percnyi buszozással lehet eljutni hozzám (eltévedés esélye nulla, mert amennyiben van igény a talira, kimennék a Nyugatihoz). A volánjegy ára hozzám 375 Ft, de meglehet úszni 300-ért is. Nagyjából ennyi.

 

Ody, SimonZ és Pildi már voltak nálam, szal őket lehet faggatni róla, hogy tényleg nem szakad-e be a tető vagy ilyesmi. Ki mit szól hozzá?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Bomarr a meghívást.Rendes tőled.Én is elfogadom, tudok menni.Konkrétan merre laksz ha nem vagyok indiszkrét, mert lehet, hogy nekem nem kell kimennem a Nyugatiba, hanem egyből oda tudok menni.

Oldie azt sugallja, hogy Dunakeszin, én viszont Újpesten, innen tök hamar ott lennék.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

frenkie: Ahogy Ody irja, Budajenőn. A Volánbusz a Moszkva térről indul. Esetleg neked lehet ugy könnyebb, hogy felszállsz az Újpest-Központnál a 3-es metrónál, majd Deák, 2-as metró és Moszkva tér. Mivel a metró-átszálláskor már nem kell plusz jegyet váltani igy Újpestről egy vonaljeggyel eljutsz a Moszkvára. Persze ha bérleted van akkor mindegy.

 

(OFF Újpesten egyébként hol laksz? Én az Árpád üzletházzal szemben lévő panelsorban laktam)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez jó ötlet Bomarr. :D

Nekem mindegy a helyszín, addig amíg könnyen megközelíthető :D

Csak majd légyszí tarts valami rostosatt is, mert a közhiedelemmel ellentétben én nem iszok se sört, se bort :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.