Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

A következő tali csak év végén az Avataron lesz? :)

Mondjuk a filmre nem igazán vagyok kíváncsi (attól még a talira majd megyek), pénzem meg sörre nincs. Max egy baracklevet kapsz :D

 

Figy ha nem vagy kíváncsi a filmre, addig kirakunk az IMAX bejárata elé két sörrel, hogy ne unatkozz, addig meg nézzük Jézus második eljövetelét odabent. :D:)

Vagy ha senki se kíváncsi a mozira, én addig bemegyek megnézni, ti meg söröztök :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Figy ha nem vagy kíváncsi a filmre, addig kirakunk az IMAX bejárata elé, addig meg nézzük Jézus második eljövetelét odabent. :):D

Ha lesz 2D-s vetítés, akkor megyek :D A már emlegetett VV3D-n és máskor tapasztaltak miatt nem megyek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a helyzet állt elő hogy én is mennék talizni. A Nyugatiból hogy lehet a legkönnyebben a Moszkvára jutni?

Visszafelé a Nyugati melyik vonatját szándékszanak igénybe venni azon egyének akik Cegléd felé vonatoznak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a helyzet állt elő hogy én is mennék talizni. A Nyugatiból hogy lehet a legkönnyebben a Moszkvára jutni?

Visszafelé a Nyugati melyik vonatját szándékszanak igénybe venni azon egyének akik Cegléd felé vonatoznak?

Felajánlom a helyemet a kocsiban, tehát nem kell a nyugatitól elmenned.

Amúgy a Combino egyik végállomása a moszkva tér.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a helyzet állt elő hogy én is mennék talizni. A Nyugatiból hogy lehet a legkönnyebben a Moszkvára jutni?

Visszafelé a Nyugati melyik vonatját szándékszanak igénybe venni azon egyének akik Cegléd felé vonatoznak?

Nocsak! Ez jó hír. A visszafelét hatalmas homály fedi. :) Én minden bizonnyal Karrdeval jövök majd egy személy vonattal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felajánlom a helyemet a kocsiban, tehát nem kell a nyugatitól elmenned.
Köszi, akkor igénybe venném. :)

 

Amúgy a Combino egyik végállomása a moszkva tér.
Azt se tudom mi az a Combino de per pillanat ez nem is lényeges. :D

 

Én minden bizonnyal Karrdeval jövök majd egy személy vonattal.
Úgy lenne jó ha együtt jönnénk vissza csak még azt is homály fedi hogy el jönne-e idáig a vonat. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A következő tali csak év végén az Avataron lesz? :D

Mondjuk a filmre nem igazán vagyok kíváncsi (attól még a talira majd megyek), pénzem meg sörre nincs. Max egy baracklevet kapsz :P

Szerintem még ősszel be lehet nyugodtan iktatni egyet, úgyis kezdünk afelé menni, hogy évszakonként van tali :) Én most ittam valódi baracklevet, ami a barack forrázása után visszamaradt :D Nagyon fincsi :D

 

Ha lesz 2D-s vetítés, akkor megyek :P A már emlegetett VV3D-n és máskor tapasztaltak miatt nem megyek.

Igen, sajnos Nálad ez komoly hátrány a filmnél :P Remélhetőleg egyidőben ugyanabban a moziban lesz 2D-s is, és akkor a film után meg is tudjuk beszélni :P

 

Lassan már a légysz*rról is az Avatar jut egyesek eszébe.

Micsoda ötleteket adsz :P:)

 

Nocsak! Ez jó hír. A visszafelét hatalmas homály fedi. :) Én minden bizonnyal Karrdeval jövök majd egy személy vonattal.

Visszafelé tényleg nem tudni még semmit, de leszünk ott elegen, hogy segítsünk egymásnak hazafelé menet. Mi elvileg együtt jövünk, bár én még egy esti/késő esti mozit beterveztem :)

 

Rog, a combino villamos a 4-es és 6-os vonalon jár, pont a Nyugati előtt állnak meg, a Margit felé kell rájuk felszállni (bármelyikre), és a végállomás a Moszkva, bár ez most már nem érint, de leírtam, hogy tudd :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Combino a 4-es, 6-os vonalán közlekedik(? <- többször áll, mint megy).

 

Rog, a combino villamos a 4-es és 6-os vonalon jár, pont a Nyugati előtt állnak meg, a Margit felé kell rájuk felszállni (bármelyikre), és a végállomás a Moszkva, bár ez most már nem érint, de leírtam, hogy tudd :)

Most is tanultam valami újat. Így már nem a csipkés kombiné sláger fog eszembe jutni a Combinoról hanem a villamos. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy lenne jó ha együtt jönnénk vissza csak még azt is homály fedi hogy el jönne-e idáig a vonat.

Sajnos a személy csak ceglédig jár. :)

 

Visszafelé tényleg nem tudni még semmit, de leszünk ott elegen, hogy segítsünk egymásnak hazafelé menet. Mi elvileg együtt jövünk, bár én még egy esti/késő esti mozit beterveztem :D

Nekem a mozi ugrott anyagi okok miatt. Szerintem amúgy is szédülök majd eléggé, szóval nem igen lesz kedvem még mozizni is. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a mozi ugrott anyagi okok miatt. Szerintem amúgy is szédülök majd eléggé, szóval nem igen lesz kedvem még mozizni is. :P

Én még nem tudom, mi lesz, érzésem szerint ez az állapot engem nem fog fenyegetni, de a szóban forgó filmet nagyon várom már, szóval nálam szinte tuti a nézés, de odafelé úgyis együtt megyünk :)

 

Rog, szerintem a netről, az MÁV honlapról írd ki, milyen vonataid vannak hazafelé, és úgy talán egyszerűbb lesz a hazafele utat szervezni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a személy csak ceglédig jár. :)
Erről is jó tudni. :D

 

 

Rog, szerintem a netről, az MÁV honlapról írd ki, milyen vonataid vannak hazafelé
Már megvolt. Majdnem minden második órában jönnek. A 16:28-as szerintem még korai a 18:28-as már jobb.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már megvolt. Majdnem minden második órában jönnek. A 16:28-as szerintem még korai a 18:28-as már jobb.

És mi lesz ha tovább maradunk? :) Van esély, hogy valamikor késő este jövünk el. Bár ezt Pildin múlik inkább. De kétlem, hogy már hatkor bent lennénk a nyugatinál. Persze bemehetsz majd busszal is ha tényleg az a vonat lenne a legjobb neked. Bár ez csak egy ötlet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mi lesz ha tovább maradunk? :)
Azt még nemtom hogy akkor mi lesz. Egyedül nem szívesen buszozgatnék olyan helyen amit nem is ismerek. Eltévedni nem hiszem hogy lenne kedvem.

 

Van még 20:28-kor és 22:28-kor is megfelelő vonat a Nyugatiból :D
Tudom hogy van. Még át kell gondolnom mert ezekkel még nem számoltam.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én max. a 19:17-es busszal jönnék már haza (ha jól látom akkor megy busz) mivel még nekem Pesten is át kell vergődnöm, a busz se megy óránként megy meghát itt sem elhanyagolható a nem a napon sült le emberek társasága az utcán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, nagyszerű, hogy te is jönnél, és Phobostól pedig nagyon rendes dolog, hogy átadja a helyét. :)

A visszafelé útról meg most annyit tudok mondani, hogy nem tudom megmondani, mikor jövök majd vissza. Az a helyzet, hogy nálunk senki nem lesz itthon amúgy sem, ilyen-olyan okokból szétszéled majd a család. És ez olyan ritka alkalom, hogy nem fogok hazasietni, addig maradok, amíg jól érezzük magunkat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már bocsánat de a végállomás ELŐTT érdemesebb leszállni.... vagy sétáltok egyet visszafelé. Széna téren le, át az úttest Mamuttal szembeni oldalára (menetirány szerinti jobb) és onnan rajtol a busz. Úgy tudom.

Ok, köszi :D

A moszkva teret annyira nem ismerem, max. a filmet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A magam részéről azért ajánlottam a Moszkva teret mert oda fut be szinte mindannyiunk közlekedési eszköze: pont ott van a metrófeljáró, amivel frenkie és ha jól sejtem Phobos is jön, ott tesz le engem a volánbusz és ott a végállomása a villamosnak amivel SimonZ jön (nem a Combinoval). Másrészt mivel ez valóban tér, tuti hogy jól megtaláljuk egymást, ellentétben a Széna térrel, ami egyrészt szétesik, másrészt valamilyen érthetetlen oknál fogva a lejmolosok kedvenc telephelye, ugyhogy nem is valami kellemes hely a várakozásra.

Innen ugy durván másfél perc gyalog a buszvégállomás, ahonnan indulunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyedül császkálástól szerintem nem kell tartani. Pont ezeken a részeken (Moszkva, Nyugati környéke) számtalanszor sétáltam már éjfél körül és semmi gáz nem szokott lenni. Ha az ember nem a Magdolna-negyeden vagy egy külvárosi sikátoron át akar hazamenni akkor szerintem ettől fölösleges tartani. De persze mindenki ugy időziti a hazamenést, ahogy neki kellemes. Csak osztom a tapasztalatomat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja az éjszakai Pesttől nem kell tartani.Számtalanszor mentem haza én is valami éjszakai járattal valami buliból.Soha nem volt semmi balhé.

 

Viszont lassan konkretizálni kellene az időt amikor a Moszkván talizunk.Én nekem senki mobilszáma nincs meg, ezért mondjuk a metrókijáratnál ok lenne?Meg attól is tartok, nehogy a fórummal legyen valami technikai probléma és nem tudjuk így meg az időpontot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.