Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

A moszkva teret annyira nem ismerem
Azt én se plusz a Szénát se. Pesten csak kevés helyre tudnék egyedül eljutni. Pl. a DP-hez meg még az Árpi-hídra tartó metró megállóihoz. Mást a pesti közlekedésről nem tudok. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Moszkva tér valóban jobb ötlet a találkozásra, ahogy lentebb elhangzott, bár én is tudom, hogy a Széna térről mennek a helyközi buszok :) De mivel kb. két k*pésre van a kettő egymástól, nem sokat kell gyalogolni vissza :D

Én az éjszakai közlekedéstől nem tartok, én is voltam már a Nyugatinál éjjel is, bár egy haverom mondta, hogy ne tegyem. Sajnos én többnyire magamra hallgatok :P

Szerintem meg fogjuk tudni oldani mindenki hazajutását.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én biztos, hogy maximum hat óráig tudok maradni, úgyhogy majd igyekszem valahogy összeegyeztetni, de nem szeretnék én sem este egyedül császkálni.
Tali után maradsz még Pesten vagy hazamész?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is érdekel, de párszor megfordultam ott, ismerem a környéket, azért írtam :D

Te tényleg minden lében kanál vagy. :D Oldie hogy bírja? :P

 

Egyébként legyen valami kapcsolat a két csapat között? Szerintem az is jó, ha Bomarrék kapujánál találkozunk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nektek jó, akkor én azt ajánlom, hogy menjünk a 9.40-essel. Ami azt jelentené, hogy a Moszkva téren legkésőbb 9.30-ra legyen mindenki ott.

Ha Ti megállapodtok az indulásban, úgy időzítenénk majd mi is a miénket, mert előbb nem lenne jó odaérkezni Hozzád. :D Ha marad a 9:40, úgy én hasonlót javasolok az autósoknak, azzal, hogy indulás előtt be is vásárolhatunk a Match-ban. De ha ez túl korán van, szóljatok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha marad a 9:40, úgy én hasonlót javasolok az autósoknak, azzal, hogy indulás előtt be is vásárolhatunk a Match-ban. De ha ez túl korán van, szóljatok. :D

A mi vonatunk kb. 9 után pár perccel ér be, szóval mi ott leszünk korábban is. Én azt terveztem, hogy beugrok szembe a SPAR-ba, mert ott szoktam valamit megvenni, és lesz rá időm még. De azt majd még ott kitaláljuk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az időjárás nem szeret minket. Állitolag szombaton szakadni fog az eső de minimum felhős lesz az ég :D

Szerintem gomoly felhőknél többre nem kell számítani. Egy zápor pedig bele is fér akár. Úgy is lesz vagy 33 fok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az időjárás nem szeret minket. Állitolag szombaton szakadni fog az eső de minimum felhős lesz az ég :D

 

Épp ellenkezőleg.Inkább kicsit hűvösebb legyen mint ez a dögmeleg.Legalábbis szerintem.Az origo jelentős lehülésről ír, de szerintem 25-nél több lesz.Természetsen eső azért ne essen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az időjárás nem szeret minket. Állitolag szombaton szakadni fog az eső de minimum felhős lesz az ég :D

Fene bele. Bár eső mindenütt eshet, ahol mi nem vagyunk, nem törvényszerű, hogy szakadjon az egész ország területén :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor véglegesítem a Nyugati téri találkozó idejét: 9:40. Én utána szeretném még gyorsan megvenni a sali hozzávalóit a Match-ban (azért ott, mert a Westendben fogok parkolni), hogy biztosan friss legyen. Aki nem akarja otthonról hozni az italbéli hozzájárulását, az kalkulálhat ezzel a lehetőséggel. :D Így már biztosan nem fogunk Bomarréknál hamarabb odaérni. :D

A találkozó pedig legyen a Westend felszini bejárata előtt, a pályaudvar mellett, ahol a múltkor is volt. Ha esik, akkor pedig bent a Westendben ugyanott (de nagyon remélem, hogy nem fog esni...).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.