Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Viszont ahogy olvasom, nem egyszerű olyan sütit vinni, ami mindenkinek megfelel. :P

Akiknek nem tetszik a túrósrétes, azok hozzanak magukkal, amilyet akarnak :D

 

Hehe, ez remek ötlet, társulok :P

Gyűlünk, gyűlünk. Alakul a VLM (Vénember Lejárató Mozgalom) :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fórumtalit szervezünk az augusztusi hosszú hétvége valamelyik napjára! Kinek melyik nap lenne jó? Nekem bármelyik, akár a vasárnap is. :) A helyszínről már beszéltünk Simon Zolival, de úgy tudom egyes olvtársak fontolgatják a saját háznál való party lehetőségét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fórumtalit szervezünk az augusztusi hosszú hétvége valamelyik napjára! Kinek melyik nap lenne jó? Nekem bármelyik, akár a vasárnap is. :) A helyszínről már beszéltünk Simon Zolival, de úgy tudom egyes olvtársak fontolgatják a saját háznál való party lehetőségét.
Bármelyik nap :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

mákos rétes < túrós rétes < túrós rétes mazsolával < Pildi túrós rétese :)

Előre is köszi a bizalmat, remélem, nem okozok majd csalódást. :)

 

Péntek 21.-e, esetleges Avatar 15 perc előzetessel összeköthető lenne. :D Nekem csak Pest lenne jó, lehetőleg közel a Nyugatihoz, értsd más utiklts-re nem futja.

Nekem jó a teljes hétvége, és keresünk olyan megoldást, hogy ne legyen sok az utiköltség. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem kötném össze a tüzijátékkal, mert akkor vagy az egyik, vagy a másik része a dolognak könnyen érdektelenségbe fulladhat.

Egyetértek. Mellesleg Zoli az alábbi helyet javasolta a talira (persze csak ha nem jön össze a házibuli).

 

Hellers pub

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy alakult, hogy az augusztusi talit nálunk is lehetne tartani, ha van kedvetek hozzá, és nem tartjátok túl messzinek a helyszínt. :D

 

Időpont: augusztus 21. péntek, egész nap akár az estébe (éjszakába) nyúlóan

Helyszín: Budapest XVIII. kerület (Pestlőrinc)

Megközelíthetőség: a Kőbánya-Kispest metróvégállomáshoz elég közel lakunk. Ha el tudtok jönni odáig, akkor onnan autóval pár perc alatt haza tudok fuvarozni mindenkit, és vissza is tudom vinni majd hazafelé. De busszal is csak pár megálló, kb. 10 perc, és egyszerű idetalálni, ha valaki a többiektől eltérően később jönne vagy előbb menne.

Van kertünk, a fa alá ki lehet ülni, sőt szőnyegen is lehet heverészni.

Az étkezésre adhattok ötleteket, de saláta és túrós rétes lesz. :D Nekem még eszembe jutott a körözöttes kenyér, a melegszendvics, de innen is lehet pizzát rendelni. Valamint van tűzrakó helyünk, így ha estig maradtok (és lesz, aki tud tüzet gyújtani), kb. 5-6 órától szalonnát sütni is lehet.

Italt (vagy ételt) lehet hozni igény szerint, és ha úgy kényelmesebb, a közeli Intersparba beugorhatunk odafelé.

 

Mit szóltok hozzá?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy írtam, a Kőbánya-Kispest metró (és MÁV) állomástól nincs messze, ami tudtommal épp a Budapest-Cegléd vasútvonal egyik megállója. :D

Jól tudod, de nekem ott meg is áll a városismeretem. :D De ha elviszel akkor biztos nem fogok eltévedni. És a család? Ők is ott lesznek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A családom nem lesz itthon (tesznek egy kétnapos kirándulást a Mátrába), ezért lehetne nálunk a tali. A gyerekek mellett nem igen lenne nyugtunk...:D

Te aztán nem bíztál semmit a véletlenre. :D Mondom, nekem ok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra felé én még nem jártam. Mivel valószínűleg megint 6-7 óra körül lelépnék, le tudnád írni, milyen tömegközlekedéssel lehetne visszajutni az állomásra? Mert addig el tudok menni vagy busszal vagy metróval :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te aztán nem bíztál semmit a véletlenre. :D

Tervezett kirándulás volt amúgy is, csak így most én kimaradok. De sebaj, egy családi kirándulást bármikor összehozhatunk még kora ősszel, amikor a legszebb az erdő. :D

 

Phobos, több busz is jár arra a metróig, de ezt inkább majd akkor megbeszéljük, ok? :D A járatokat leírom majd egyébként, ha lesz olyan érdeklődő, aki később jönne, mint a többiek.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.