Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Tegnap este a Fanboys vetítésten találkoztunk Atlasszal, sajnos pénteken dolgozik, így csak nagyon kicsi az esély, hogy el tud jönni legalább délután. Több mindentől is függ, hogy le tud-e lépni, mindenesetre telefonszámot cseréltünk, és majd csörög, ha mégis be tud ugrani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi az infót. :P Jó lenne, ha be tudna ugrani - ha telefonál, hogy jönne, majd elirányítom. :lol:

 

Két nappal a tali előtt összesítem a jelenlegi állapotot:

MissKarrde és Ody 10-re jön, Phobos 11-re - ez biztos.

Krande, frenkie: nektek jó lenne a 10 óra a Kö-KI-n? Úgy néz ki, hogy nem lesz szükség a buszozásra, így jöhettek velünk. De Phobos mellé is lehet csatlakozni. :o

 

orki, SimonZ: veletek mi a helyzet? :o

 

De ha bárki meggondolta volna magát, vagy úgy alakul a helyzet, hogy mégis tud jönni, nyugodtan csatlakozhat. :o

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még megpróbálok mindent, de sajnos jelenleg kekszen és vízen élek, és már csak két nap... :S

Donát bátyó a betegség az betegség. Sajnálatos....a vírusos cucc amúgy is minimum két hetes szilencium.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az kéne még hogy két hétig koplaljak itt kenyéren és vízen! Meg is halnék, mindjárt kezdődik az őszi foci szezon, csontsoványan nehéz lesz gólokat rúgni... pár nap, és jobban leszek, a kérdés, hogy pontosan mennyi.

Akkorra biztos rendbe jössz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor inkább örülnöd kelle. :)
Kösz, azóta javítottam.

Tudod olyan vagyok, hogy leírok dolgokat, majd átolvasom és az elején változtatok, aztán nem olvasom el újból.

 

Szóval sajnálom hogy nem tudtok jönni

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi: akkor 10-kor a kökin vagyok.Köszönöm szépen, hogy elviszel.Megmondom őszintén, fogalmam sincs hogy néz ki most a köki, de valahjol ott leszek.MissKarrde telszáma megvan, ha kavarodás van akkor szólok.

 

Bomarr, Donát, Simonz: Baromi kár hogy nem tudtok jönni.Jól szoktam érezni veletek magamat.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is sajnálom, hogy nem jöttök. Donát, jobbulást továbbra is. Az ilyen betegségek esetén a mentatea elég nyugtató hatású a szervezetnek, hidegen a hányingert is csökkenti. Előbb is eszembe juthatott volna :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is sajnálom, hogy nem jöttök. Donát, jobbulást továbbra is. Az ilyen betegségek esetén a mentatea elég nyugtató hatású a szervezetnek, hidegen a hányingert is csökkenti. Előbb is eszembe juthatott volna :)

Karrde megyünk együtt? :D A 8:48 -as személlyel megyek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként pont ideális lenne most valakinek ilyen fél -1 perces videókat készíteni a társaságról, ahogy jókedvűen sütögeti a szallonáit. Digit fényképezőgépbe alap funkció :)

Mókás lenne visszanézni őket :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként pont ideális lenne most valakinek ilyen fél -1 perces videókat készíteni a társaságról, ahogy jókedvűen sütögeti a szallonáit. Digit fényképezőgépbe alap funkció :D

Mókás lenne visszanézni őket :)

Bármi lehet. :D Nekem ugyan nincs jó minőségű felvételi lehetőségem, de másnak biztos lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom Te hol leszel, de én kb. a közepén. :cool:

Eh.... nem biztos, hogy végigjárom a fél vonatot, de remélem, megleszel majd :P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.