Ugrás a kommentre

SimonZ munkái


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Hát, mivel most suliban vagyok, leghamarabb a hétvégén. ;) De inkább nem ígérek semmi konkrétumot. Egyezzünk ki egy "hamarosan"-ban! :)

 

Az nekem nagyon jó úgy. Majd úgy is akkora kell, amikor fizetős szerverre lépünk. :) A belső oldalakhoz is készítenél bannert?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, bár mindegyikhez nem lesz, ahhoz kicsit túl jól megy ez a fórum. ;) Az eddigiek közül néhányat tulajdonképpen azért is csináltam, hogy majd ha leveszed a főoldalról, akkor még a saját topikjában is felhasználható legyen, pl. ilyen a Grievous tábornokos és az Anakin-Obi-Wanos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, bár mindegyikhez nem lesz, ahhoz kicsit túl jól megy ez a fórum. ;) Az eddigiek közül néhányat tulajdonképpen azért is csináltam, hogy majd ha leveszed a főoldalról, akkor még a saját topikjában is felhasználható legyen, pl. ilyen a Grievous tábornokos és az Anakin-Obi-Wanos.

 

Valóban...csak majd a III-ast kell rárakni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

...

dstar: Obi1 és Ody már írták, úgyhogy nem ismétlem őket. :)Itt a link.

 

Köszönöm.

Nagyon komolyak a borítók, mentettem őket, lecserélem az összeset.

Nagyon tetszik, hogy megoldottad a dvd kiadás eredeti borítóinak esztétikai hibáit is, nagyon szúrta a szememet.

Egyébként amit írtam a classic borítókról, nekem olyan kellene, amin nincs rajta a thx és egyéb felirat, hanem valami olyasmi, hogy a nyolcvanvalahányban bemutatott eredeti szinkronos változat vagy ilyesmi.

Valami olyasmi stílusban, ami komorabb, mint páldául a dvd kiadás extra lemezének borítója, persze egységesen.

Szabad ilyet kérni? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szisz: Nekem nem tanították, csak elmélyültem benne. :lol: Egyébként nem szükséges nagy gyakorlat ezeknek a képeknek az elkészítéséhez. Szerintem a Photoshop öszes képességének maximum az 1/5-ét fedik le, vagy talán annyit se.

 

dstar: Kérni szabad, csak nem tudom, mikor lesz belőle valami. :lol: Elég változó, hogy mikor mennyire érek rá, és hogy akkor épp milyen képhez van kedvem. Az extra lemez borítója (kis változtatásokkal) nagyon tetszik, valóban nem lenne rossz egy ilyen stílusú sorozatot összehozni. A Vader-sisak remek megoldás, csak az ő dizájnjukat már nem akarom lekoppintani. :)Meditate on this, I will.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Néhány újdonság:

 

anakin-mustafar.jpg

ep3-p14-wallp1.jpgep3-p14-wallp2.jpg

ep3-p14-wallp3.jpgep3-p14-wallp4.jpg

ep3-poster-trio2.jpg

 

Az első kép kapcsán (a teljes méretű képet itt láthatjátok, még nem nyilvános) egy kérdésem lenne: itt Anakin egy HS-es képből lett kialakítva. Most, hogy ingyenes a HS, mennyire durván ellenőrzik az ilyen anyagok felhasználását Lucasék? Csak a videók közkinccsé tételére ugranak, vagy a képekre is?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most, hogy ingyenes a HS, mennyire durván ellenőrzik az ilyen anyagok felhasználását Lucasék? Csak a videók közkinccsé tételére ugranak, vagy a képekre is?

 

Szerintem nagy problémád nem lehet belőle. Egyébként az az első Anakin kép nagyon büntet. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Készítettem egy új hatos sorozatot a párbajról. Mivel már többen kérték, hogy készítsek nagyobb méretű háttereket is, ezeket a képeket alapból 1280*1024-es felbontásban csináltam, és utólag alakítottam 1024*768-asra.

Ízelítőül :roll:

 

mustafar-duel1_1024.jpg

mustafar-duel3_1024.jpgmustafar-duel4_1024.jpg

 

Az EP3-szekcióba ezzel felkerült a 200. kép. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Egy régi lemaradásomat pótoltam, és elkészítettem a III. rész DVD-borítójának magyar változatát.

 

dvdcover-ep3-2.jpg

 

Ez szokás szerint csak előnézeti kép, az oldalon látható a teljes méretű.

 

Újabban nem frissítem az oldalamat, mert a honlapom 2. verzióján dolgozom, a felújított változaton. :D Ez eléggé el fog térni az oldal mostani kinézetétől, és igen sok munka van vele, így fogalmam sincs, mikorra lesz kész. Az oldal megújításával együtt új szolgáltatóhoz is fogok költözni, mert lassan nem férek el az itteni tárhelyemen, és nem lesz hely a frissítéseknek. Remélem, egy-két hónapon belül nyélbe ütöm a költözést, amit most az is nehezít, hogy a gépem sajnos döglődik... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Időre" már sajnos biztos nem fogok elkészülni... :) Úgy terveztem, hogy az oldal fennállásának első évfordulóján, november 15-én fogok váltani, és erre egyre kevesebb az esély.

A gépemben valószínűleg a memóriát kell majd kicserélni, az szórakozik. Három program együttes futása már lefagyasztja, a képnézegetőben a nagyméretű képek megnyitása szintén, a Winamp néha megáll lejátszás közben... Vírusom elvileg nincs, így szerintem a memória készül bemondani az unalmast.

 

Úgy döntöttem, beszúrom ide a fórumra a félkész, azaz inkább talán ötödkész verzió linkjét. Most még csak a Háttérképek aloldal jön be, és részben az EP1 és EP2 oldala, de a külalak már nagyjából sejthető. Lesz majd angol meg magyar verzió is mindenhol, meg persze a fejlécek is különbözőek lesznek az egyes aloldalakon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! :lol:

 

"kár, hogy a régebbi háttérképeket sem tudom még megnyitni"

 

Igen, sajnos úgy néz ki, megtelt mindkét résztárhelyem, ezért is muszáj költöznöm. Ez a demóverzió, aminek a linkjét megadtam, kevesebbet tartalmaz, mint amennyivel már készen vagyok, mert nem fér fel rá a többi anyag.

Ha minden jól megy, két-három hét múlva meglesz a regisztrációm, és elkezdem feltölteni az anyagokat az új helyre (500 megás vagy 1 gigás lesz, ez még bizonytalan). Azokat a háttérképeket, amiket ezalatt az idő alatt készítek, már csak az új tárhelyemre fogom felpakolni, a jelenleginek a frissítésével most hétfőn leálltam. Majd jelzem, ha hozzáférhető lesz az új oldal. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy fontos kérdésem lenne: jelenleg eléri valaki az oldalamat? Mert én innen a suliból sem tudok belépni, és ez kezd aggasztani. (Néhány külföldi látogatóm már írta korábban, hogy nem tudnak belépni.)

 

http://simonz.web.elte.hu

 

Én betudok lépni, a magyarba is meg az angolba is.Mozilla-t használok.

 

Nem volt az oldaladon egy olyan rész, hogy dokumentumok?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.