Ugrás a kommentre

Saw Gerrera


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Egy Pop-os játékfigura azt sugallja hogy Gerrerának mű a jobb lába. Nagyon benne lehetett a bizniszben az ipse.

 

 

Gyönyörű darab! :P

Egyébként sanszos a bal kar is. Általában a ha kesztyű van rajta, az az sw-ban robotkart takar.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A műkéz lehetősége bennem is felmerült de tulajdonítottam túl nagy jelentőséget neki. Ahhoz nekem túl bizonytalan.

Azért érdekes öltözet. Olyan, mint egy páncél/szkafander ötvözet, de az ép láb kb. szandálban van. :D

És ebből kiindulva, ha a lába nem fázik akkor a keze sem, ergo robotkéz lesz az! ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az is lehet, hogy csak durván sérült, mondjuk igencsak megégett, ezért rejti el. Persze, nem ez az általános jelenség az SW-ben, de nem kizárható még így sem.

 

Azért arra kíváncsi vagyok, miért változtatták meg ilyen jelentősen Saw fizimiskáját. A teaserben (mint itt a figurán) sokkal lerobbantabbnak tűnt, mint később. Vajon magában a karakterben történt változás, vagy ez az átformálódás a filmben is benne lesz? Én az előbbire tippelek, szerintem koncepcióváltás történt - megkockáztatom, előbb létezett a karakter, csak aztán kitalálták, hogy legyen az Saw, és ezért kicsit jobb bőrbe hozták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az is lehet, hogy csak durván sérült, mondjuk igencsak megégett, ezért rejti el. Persze, nem ez az általános jelenség az SW-ben, de nem kizárható még így sem.

 

Azért arra kíváncsi vagyok, miért változtatták meg ilyen jelentősen Saw fizimiskáját. A teaserben (mint itt a figurán) sokkal lerobbantabbnak tűnt, mint később. Vajon magában a karakterben történt változás, vagy ez az átformálódás a filmben is benne lesz? Én az előbbire tippelek, szerintem koncepcióváltás történt - megkockáztatom, előbb létezett a karakter, csak aztán kitalálták, hogy legyen az Saw, és ezért kicsit jobb bőrbe hozták.

Én azt gondoltam, hogy a filmben is benne lesz a változás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sanszosnak érzem hogy az egyik kinézete flashback-ben lesz.

 

 

Azért érdekes öltözet. Olyan, mint egy páncél/szkafander ötvözet, de az ép láb kb. szandálban van. :D

És ebből kiindulva, ha a lába nem fázik akkor a keze sem, ergo robotkéz lesz az! ;)

De az is lehet, hogy csak durván sérült, mondjuk igencsak megégett, ezért rejti el. Persze, nem ez az általános jelenség az SW-ben, de nem kizárható még így sem.

 

Én is lehetségesnek tartom hogy sérülés miatt van a bal kezén kesztyű. Talán a koszolódás és a sérülések elkerülése miatt a műlábára is húz olykor valamit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.