Ugrás a kommentre

Box Office


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

16 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Egyébként a hétvégén az új Marvel film Amerikában kevesebbet hozott mint a Solo az első hétvégéjén ráadásul péntekről vasárnapra sokkal rosszabbul is esett (Ant-Man 2 pénteki bevétel: 33 millió, szombati: 23 millió, vasárnapi: 18 millió; Solo pénteki: 35 millió, szombati: 24,6 millió, vasárnapi: 24,4 millió). Na akkor most vége a Marvelnek? Kevin Feige mondjon le? :D :P

És az IGN már úgy harangozta be, hogy "Nagyot szólt az USA-ban a Hangya és a Darázs", nem semmi a média. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért kíváncsi vagyok, hogyan fog teljesíteni a film BD-n. Hányattatott sorsa ellenére szerintem korrektül teljesített a moziban. Más film ilyen körülmények között szerintem ennél alacsonyabb számokkal futott volna ki. És a fenti Disney becslés alapján a film majdnem hozta azt, amit ők gondoltak, ami azt jelzi, hogy reálisan mérték fel a film esélyeit.

Na de, sokan nem mentek el rá moziba, ez tény. Ugyanakkor ezeknek az embereknek nagy hányada szerintem meg fogja majd venni BD-n. Egyrészt, hogy azon nézze meg először, másrészt, hogy azért mégis ott legyen a gyűjteményben a többi SW mellett. Plusz valószínűleg sokan megveszik azok közül is, akik már látták moziban.

Optimistának tűnhetek, de nekem most az az érzésem, hogy a Solo BD-n fog igazán tarolni. Úgy is mondhatnám, hogy BD-klasszikus lesz. :) 

 

Megjegyzem, hogy rohadtul megjelenhetne már. Szinte napi szinten lesem a virágboltokat, hogy nincs-e kölcsönözhető formában már egy jobb minőségű változat. :) 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

52 perccel korábban, Dzséjt írta:

És a fenti Disney becslés alapján a film majdnem hozta azt, amit ők gondoltak, ami azt jelzi, hogy reálisan mérték fel a film esélyeit.

Ezt honnan veszed? :? A becsült Disney bevétel Bomarr hsz-ében nem a Disney által becsült Solo bevételt jelenti, hanem az általunk becsült Disney bevételt a film hazai BO-ja és nemzetközi bevételei alapján...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én erre gondoltam:

2018. 07. 08. - 19:50, Bomarr írta:

A Disney becsült jegybevétele: 225,7 millió dollár.

De akkor félreértettem. Hupsz. Köszi a helyesbítést. De a többi még áll, hogy BD-n nagyot szólhat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Dzséjt írta:

Én erre gondoltam:

De akkor félreértettem. Hupsz. Köszi a helyesbítést. De a többi még áll, hogy BD-n nagyot szólhat.

Egyetértek. :) A BO adatokból próbáljuk becsülni egy aránypárral, hogy mennyi lehet a Disney tényleges bevétele. 

 

Azért kaptam fel a fejem, mert semmilyen adatunk nincs sajnos arról, hogy ők mit vártak ettől a filmtől. De alaposan meglepődnék, ha csak ennyit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem azért annyit biztosan kijelenthetünk, hogy a filmmel kapcsolatos kiadásaik megtérülését minimum elvárták. Legalább a film előállításának költségeit vissza akarták kapni -> ezt szvsz. ha nem is érték el, de csupán a jegybevételekkel a film körüli negatív hatások ellenére szépen megközelítette. A mechandise-zal valószínűleg már a marketingköltséget beszámolva is nyereséges lehet a film. Persze tippre mondom, de meglepődnék, ha a Disney az üzleti év végén azt mondaná, hogy ezzel a filmmel csak ráfizettek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nálunk eddig $1,358,848 hozott ami igen szép teljesítmény. Már megint. :) 

Ez is bizonyítja, hogy nálunk mennyien utálják a Star Warsot, főleg az új filmeket. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

Igen ennyi a hétvégi adatok összege. De azt nem tudjuk mennyit hoz hétköznap.

Igaz. 

Ausztrália, Franciaország és Németország első két hetes aránypárjai (hétköznap vs. hétvége) alapján 7.95 -- 8.59 közé tenném a teljes számot az első két hétre. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Igen ennyi a hétvégi adatok összege. De azt nem tudjuk mennyit hoz hétköznap.

Jaja, ez most csak a hétvége mert összeadtam. :D Valószínűleg 7 milliónál több az aktuális. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A becslések alapján az amerikai hétvége: 390.000 dollár

A becslések alapján az eheti külföldi bevétel: 3.840.844 dollár

 

Össz észak-amerikai bevétel: $211,902,976

Össz külföldi: $172,700,000

A teljes: $384,602,976

 

A Disney jegy-forgalma: 228.007.232

 

A végleges számok holnap jönnek. Általában azok még javítanak egy kicsit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.