Ugrás a kommentre

Indiana Jones


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Nem rossz ötlet, valóban lehet belőle egy kis sztori :D Akár mi is kitalálhatnánk köré egyet :)

De ha próbálom a filmet végiggondolni, akkor benne is van a válasz :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy többeknek tetszett a film.

Én beszélgettem néhány fiatal sráccal 12-17 év között.

Ismerőseim gyerekei. Nekik egyáltalán nem tetszett, sőt elkezdték szarozni. Államat a földről kellett keresgélnem.

 

BO: 56 millát hozott két nap. Nem rossz.

Kb ilyesmire számítottam. Nem hittem, hogy akkora lendültettel kezd, mint az ep3, vagy a karibék. 300 millát túllépi, de 400-hoz nem lesz elég szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Nemzet aranya 2 - höz tudom hasonlítani, ami témában ugyan Indy koppintás, viszont most ott tartunk hogy prof. Jones nem tudott újítani hozzá képest. Legalábbis messze nem eleget....

 

 

A megfagyásos szöveget valaki tudná idézni az Utalások más filmekben topikba? Mire leesett nekem, elfelejtettem hogy volt szó szerint....

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én inkább a Múmiához hasonlítanám műfajilag. Máskülönben meg nem értem, miben kellett volna újulnia a Jonesnak??????? Ennek a filmnek ilyennek kellett lennie. A Múmiát se újítsák! Legyen humoros, kalandos. Se több, se kevesebb. :P;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én beszélgettem néhány fiatal sráccal 12-17 év között.

Ismerőseim gyerekei. Nekik egyáltalán nem tetszett, sőt elkezdték szarozni. Államat a földről kellett keresgélnem.

Hát más korosztály, nekik nem az Indy, mint nekünk. Sajnos. Úgy látszik, túl régimódi ezeknek a csitriknek. Már sorry a kifejezésért ;)

 

Krande, sajna nem emlékszem erre a fagyasztós szövegre. És szerintem sem kellett ide nagy újítás, Indynek ilyenekre nincs szüksége :P Úgy szeretjük látni, ahogy máskor is :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nana. Azért maradjon itt tudjuk, hogy a tyúk, vagy a tojás volt előbb. Indy sosem hasonlíthat egy nálánál fiatalabb alkotásra. Az hasonlít rá.

Tudom, nem is így értettem. De műfajilag a kettő áll közelebb egymáshoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak nagyjából tudom a fagyasztós szöveget mert az előbb kerestem meg egy feliratfájlban

 

"Nem tudtad, hogy veszélyes fridzsiderbe mászni? Halálra lehet fagyni benne."

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De miért? A Nemzet aranyát bevallottan az Indiana Jones filmek inspirálták, és ugyanaz a műfajuk meg a lényegük is.

Ugyan én a Nemzet Aranyát csak egyszer láttam, de valahogy korántsem találtam benne annyi humort mint a másik két filmben. Kalandnak kalandos, de valahogy a ziccerhelyzetek hiányoznak belőle. ;) Most pl az Indiana Jonest végig röhögtem. :P Jobban ütöttek a poénok mint az előző háromban. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legtöbb ifjú titánnak az a jó film, ahol galambok repkednek, valaki hoki közbena farkához ragad, csúnyán beszélnek sötöbö. Nem értik a finom irroniát vagy a nem direkt poénokat sajnos.

:P

 

Én olyan kis sz*ros vagyok, hogy régen bele voltam borulva Indy-be, aztán régész akartam lenni.....................De a dolgok máshogy alakultak.

 

De van egy Dr. Jones kalapom és abban megyek ide-oda mostanában ;) Pölö terepgyakorlat után a tesco-ba. Valamiért furcsán néztek az emberek és kikerültek........ :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De van egy Dr. Jones kalapom és abban megyek ide-oda mostanában ;) Pölö terepgyakorlat után a tesco-ba. Valamiért furcsán néztek az emberek és kikerültek........ :P

Láttam ma képen :D Nagyon jópofa, szerintem meg inkább azokkal van baj, akik furán néznek rád :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglepően jól nyitott a pénztáraknál a film. 101 milkó a hétvégén és 125 milkó összesen. :)

Ez kinek meglepetés? :D

 

Komolyra ferdítve, neten én csak olyan híreket olvastam, hogy az idei filmek közül a netes közönség az Indy4-et várja legjobban.

Ebből a szempontból papírforma.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez kinek meglepetés? :)

 

Komolyra ferdítve, neten én csak olyan híreket olvastam, hogy az idei filmek közül a netes közönség az Indy4-et várja legjobban.

Ebből a szempontból papírforma.

Ezzel nem értek egyet.Mindenhol a TDK vezet minden szavazást, legalább is ahogy észrevettem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel nem értek egyet.Mindenhol a TDK vezet minden szavazást, legalább is ahogy észrevettem.

Én csak olyan vote-kat láttam, ahol Indy4 minimum 60%-on állt. :) Az összes többi választható film pedig a 40% oszlott meg.

 

BO: 151 milla hétfőig. Igaz még csak becsült adat. Már usán kívül is írnak 146 millát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.