Ugrás a kommentre

Indiana Jones


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

de én nem is nézem utána, hogy mennyi lett volna az ára másfél év múlva. :D
Igen, ezért nem szoktam megnézni már ilyenkor az árakat, mert ezen fel tudom húzni magamat...

A Klónok Támadásával jártam egyszer így, arról lemaradtam, majd egy eldugott Tesco raktárben megtalálta haver és meg tudtam venni. A legnagyobb szívfájdalmam a Szőrös Rémecskék díszdoboz volt, mikor vettem 12k volt, most a négy részt összesen 1200 Ft-ért meg lehet venni turkálóból. Na ilyenkor tudok felrobbanni, bár most nem jár hozzájuk szőrös díszdoboz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legnagyobb szívfájdalmam a Szőrös Rémecskék díszdoboz volt, mikor vettem 12k volt, most a négy részt összesen 1200 Ft-ért meg lehet venni turkálóból. Na ilyenkor tudok felrobbanni, bár most nem jár hozzájuk szőrös díszdoboz :D

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legnagyobb szívfájdalmam a Szőrös Rémecskék díszdoboz volt, mikor vettem 12k volt, most a négy részt összesen 1200 Ft-ért meg lehet venni turkálóból. Na ilyenkor tudok felrobbanni, bár most nem jár hozzájuk szőrös díszdoboz :D

 

Hmm, megveszem, és csinálok hozzá szőrös díszdobozt! :D A maradék megspórolt pénzen veszek Indy díszdobozos cuccost, és elmegyek férjecskével Avatart nézni! :D Jeeeee! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legnagyobb szívfájdalmam a Szőrös Rémecskék díszdoboz volt, mikor vettem 12k volt, most a négy részt összesen 1200 Ft-ért meg lehet venni turkálóból. Na ilyenkor tudok felrobbanni, bár most nem jár hozzájuk szőrös díszdoboz :D
Hogy mik voltak a Nap alatt... :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 6 hónappal később...

Jövő évtől forog az Indy 5!

 

Forgatásról spoileres dolgok

http://www.aintitcool.com/node/45395

Spoiler:

-Bermuda háromszög körül fog zajlódni, illetve javarészt benne.

-Emiatt ismét Ufók, vagy egyéb misztikus dolgok zajlódhatnak a háttérben

-Lucas Papa már gőzerővel dolgozik a szkripten, Spielrberg papussal

-Shia LaBeoaf központi karakter lesz most már, rengeteg kaland fogja érni.

 

Nos hát mit szóltok? Én mondjuk teljesen más sztorira számítottam.

Spoiler:

Valami Jézus elveszett keresztjét akarták volna megkerseni nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is rég láttam őket, hamarosan meg is nézem mind a négyet, de ez az ötödik, hát... Ha azt veszem, hogy már a négy sem jött be túlságosan, pont az UFO-zás miatt, plusz még Indy mellé beteszik központi karakternek a fiacskáját... hááááát...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna már a 4 is hiba volt. Imádom az első 3at, de nem kellett volna folytatni. Sajnos általában ahol megjelenik a főhős fia, onnantól kész...lásd Múmia 3. Ha már Shia át is veszi Indy szerepét, onnantól csak azért lesz Indiana jones a film címe mert könnyebb eladni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem első nézésre nem jött be különösebben a negyedik Indy de másodjára már feljebb kúszott nálam a tetszési indexe. Még a gyereket se tartottam annyira gázosnak mint először. Szerintem ha nem fogják agyonindysíteni a srácot akkor látnék esélyt arra hogy az ötödik is bejöjjön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 2 hónappal később...
  • 1 évvel később...
  • 2 évvel később...

Pletyka. Jöhet az Indiana Jones reboot, és a Disney top választása nem más,mint Bradley Cooper.

http://collider.com/indiana-jones-bradley-cooper/

bradley_cooper_stephen_spielberg_a_l_.jpg

Egy előnye van. 30-as évek világa visszatérhet a nácikkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 8 hónappal később...
  • 1 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.