Ugrás a kommentre

Párhuzamok


yodamester

Ajánlott hozzászólás

3 perccel korábban, Bence1997 írta:

A promóban a búcsú éppenséggel nincsen. :D

A fenti képekről nem derül ki, hogy

Spoiler

egy búcsúról szól. :P

 

Szerintem a spolier az, hogy

Spoiler

Anakin és Ahsoka találkoznak. :)

Ez pedig kiderült a promo anyagból - igaz, az is spoiler mögött volt...

 

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig azt már 4 éve tudjuk, hogy közvetlenül a coruscanti csata előtt találkoztak, hisz ez elhangzik a Rebels-ben. Most hadd ne kelljen már spoiler mögé rakni valamit, ami már évek óta tudott...

Majd ha berakok egy képet, amin a  Mandalore sorsa lesz látható, akkor azon lesz spoiler, de ne gyerekeskedjünk már

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira nem érintett meg, ezért volt mögötte smiley, csak csodálkoztam, hogy ez most ilyen simán mehet mindenféle kapcsoló nélkül. Jó lenne tisztázni újfent a spoilerekre vonatkozó szabályok betartását, mert ha a hónapokkal ezelőtt megjelent könyvből spoiler mögé teszi Dzséjt az infómat, akkor a pár napja megjelent TCW képkockákra akkor ez miért nem igaz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Én sem éreztem annak, pedig még nem is láttam a részt. Logikus, hogy volt egyszer egy utolsó találkozásuk, nem tudom, ebben mit lehet bizonytalankodni, pláne a Rebels és az Ahsoka után.

Azt lehet, hogy az Ahsokat nem olvastam a Rebelst meg rég láttam. De biztos nálad ez elképzelhetlen lehetőség. Ezért KÉRDEZTEM, hogy ez spoiler-e ahelyett, hogy berakram volna a kapcsoló mögé. Plusz a spoiler szabályzat miatt, ha valaki nem nézi meg a rész promó videóját, akkor ugye nem lehet eldönteni, hogy vmi spoilernek számít vagy sem. :clap: Nem gondoltam volna, hogy egy smiley-s kérdésből ekkora értetlenség születik.....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Donát írta:

Annyira nem érintett meg, ezért volt mögötte smiley, csak csodálkoztam, hogy ez most ilyen simán mehet mindenféle kapcsoló nélkül. Jó lenne tisztázni újfent a spoilerekre vonatkozó szabályok betartását, mert ha a hónapokkal ezelőtt megjelent könyvből spoiler mögé teszi Dzséjt az infómat, akkor a pár napja megjelent TCW képkockákra akkor ez miért nem igaz?

Mert a könyves spoilered közölt olyan infókat, amiket csak abból a könyvből lehetett tudni, míg ez a kép nem közöl semmi olyat, amit nem lehet már évek óta tudni más művekből. Tény, hogy már nem kellett volna, de fejből csak annyira emlékeztem, hogy nagyjából fél éve jelent meg a Mester és tanítvány, nem néztem utána, hogy pontosan hány hónapja. De kár ezzel szerintem nem ért, de ha baj, visszaszerkesztem.

 

52 perccel korábban, Donát írta:

Azt lehet, hogy az Ahsokat nem olvastam a Rebelst meg rég láttam. De biztos nálad ez elképzelhetlen lehetőség. Ezért KÉRDEZTEM, hogy ez spoiler-e ahelyett, hogy berakram volna a kapcsoló mögé. Plusz a spoiler szabályzat miatt, ha valaki nem nézi meg a rész promó videóját, akkor ugye nem lehet eldönteni, hogy vmi spoilernek számít vagy sem. :clap: Nem gondoltam volna, hogy egy smiley-s kérdésből ekkora értetlenség születik.....

És amíg a válaszra vártál, egy spoilergyanús poszt ott lifegett szabadon, bárki által megtekinthetően. Erre céloztam. Moderátor vagy, ha gyanús egy poszt, szerkeszd, aztán kérdezz. Egyszerűbb később visszaszerkeszteni, mint tétlenségben hagyni, hogy tényleg spoileres cuccba fusson az, akit óvnod kéne ettől. ;) És elnézést kérek, hogy azt hittem, hogy nem is amatőr Star Wars rajongó révén tisztában vagy azzal, hogy Ahsoka és Anakin egyszer találkozott még a Rebelst megelőzően, főleg miután többször is beszéltünk már róla, még élőben is, veled is. Mea culpa. :P Jóhiszemű tévedés volt. A fejemet postán küldöm, csak kérlek, add meg a címed. :D 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Dzséjt írta:

És amíg a válaszra vártál, egy spoilergyanús poszt ott lifegett szabadon, bárki által megtekinthetően. Erre céloztam. Moderátor vagy, ha gyanús egy poszt, szerkeszd, aztán kérdezz. Egyszerűbb később visszaszerkeszteni, mint tétlenségben hagyni, hogy tényleg spoileres cuccba fusson az, akit óvnod kéne ettől. ;) És elnézést kérek, hogy azt hittem, hogy nem is amatőr Star Wars rajongó révén tisztában vagy azzal, hogy Ahsoka és Anakin egyszer találkozott még a Rebelst megelőzően, főleg miután többször is beszéltünk már róla, még élőben is, veled is. Mea culpa. :P Jóhiszemű tévedés volt. A fejemet postán küldöm, csak kérlek, add meg a címed. :D 

Ha durva dolog lett volna, megtettem volna és így is szoktam eljárni. De ahogy Nabo is írta fentebb, nem tűnt veszélyesnek ezért inkább viccesen rákérdeztem, hogy tisztázzuk.

 

Sajnos nem tudok már annyi mindent észben tartani mint régen, és a tudásom is inkább a filmekre korlátozódik, semmint  a száz+ epizód hosszúságú TCW-Rebels kombóra. Lehet vannak, akik ezzel fekszenek, kelnek, nekem viszont van olyan rész a Rebelsben amit összevissza egyszer láttam. 

 

A könyves szerkesztéssel semmi gond nem volt, a TCW Rebels, Mandalori stb-k kapcsán viszont a legegyszerűbb az lenne, ha az újonnan megjelent epizódokból származó anyagok kapcsán más topikokban csak spoiler kapcsoló mögött értekeznénk egy rövid ideig. Függetlenül attól, hogy az most benne volt a trailerben vagy sem, vagy hogy azt gondoljuk róla hogy új infó vagy sem. Nem lenne egy bonyolult képlet.

 

Mellesleg én úgy emlékeztem, hogy Anakin és Ahsoka személyesen utoljára Ahsoka kizárásákor találkozott. Ez van. :|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Remélem még nem volt, Luke és Rey is lepillant a mélységbe miután megtudják az igazságot a családjukról, szerintem Rey is ugrott volna inkább a halált választva ha nem érkezik meg a Falcon :)

DM8a6wo.jpg

jRlXJFZ.jpg

X5M2jyg.jpg

 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Remélem ez még nem volt

Han felajánlja Reynek, hogy csatlakozzon a Falcon legénységéhez

txbTXVZ.jpg

Ahogy korábban Lukenak is: "Gyere velem, használható pilóta vagy jól meglennénk"! 

XG9wUsW.jpg
Ez a "jól meglennénk" meg kicsit olyan, mint amikor Beckett beszél az ifjú Solohoz: "Nézd, kedvellek kölyök, mi egy hullámhosszon vagyunk, Te, Én Chewie." 

eOwgu2g.jpg

 

szerk.: Most utólag, egymás után látva a két utolsó képet, vettem észre, hogy milyen jól eltaláltam őket :D , még a beállítás is ugyanaz szinte, mármint ami Hant és Chewiet illeti, bár igaz, hogy az Új Reményből vett idézet nem ezalatt a képkocka alatt hallható, de amikor elhangzik akkor nem látni egyszerre Luke-ot és Hant ezért inkább ezt választottam. :)

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.