Ugrás a kommentre

A Resistance animációs sorozat


Lok Durd

Ajánlott hozzászólás

Jó estét!

 

Star Wars Ellenállás

 

Borító: https://ibb.co/dFSMzU

Poszter: https://ibb.co/cYijop

 

1.évad 1-2.rész "Az Újonc" 720p WEBRip

Letöltés:

 

Online:

 

 

1.évad 3.rész "Háromszoros Sötétség" 720p WEBRip

Letöltés:

 

Online:

 

 

1.évad 4.rész "Olaj A Tűzre" 720p WEBRip

Letöltés:

Spoiler

 

Online:

 

Szerkesztve: - TheMilkyWay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb epizódcímek kerültek ki. A High Tower c. epizód után (amely október 28. -án lesz leadva, bár kitudja, lehet előbb kiadják) elmegy a sorozat egy 2 hetes szünetre, így az 5. rész csak november 10. -én fog érkezni.

 

5. rész: The Children from Tehar / A gyerekek Teharról (november 10.)

6. rész: Signal from Sector Six / Jel a 6 -os szektorból (november 17.)

7. rész: Synara's Score / Synara pontszáma(?) (november 24.)

 

Mivel régebben azt mondták, hogy idén 10 rész fog lemenni - a Recruit -ot két résznek számították - így úgy tűnik, hogy kapunk még 2 részt ezután, tehát december 8. -án félévadzáró.

 

Viszont nekem gyanúsak ezek a dátumok. A sorozat vasárnap este megy le, ezek viszont szombati napok. Mondjuk erre 2 dolgot tudok: vagy nem az amerikait nézik, hanem mondjuk az európait - nem tudom pontosan, hogy honnan van ez a kikerült epizódlista - vagy az is lehet, hogy átrakják vasárnap este 10 -ről szombatra, egy kellemesebb időpontra. Érdekes mindenesetre. :hmm:

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Rebels 3. évadja például szombat este volt, igaz sokszor már aznap megnéztük. :D

 

A péntek estének nagyon örülnék. Sajna csak a 4. évadban élvezhettem a szombat délelőtti/délutáni TCW nézést - meg a 3. évad végénél is :oops: - szóval jó lenne újra visszahozni azt, remélem a 2. évad már péntek esténként jön. Nekünk és a fordítóknak legalább megkönnyítenék a dolgát. :D (bár állítólag a péntek estéket halálzónáknak nevezik, mondjuk ez minket nem érdekelne :D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos eddig nem találtam még WEB-DL -es részt. Lehet csak a vasárnapi premier után lesz csak. :(

 

A sima WEB működött nálam amúgy Sky feliratával, igaz 720p -ben néztem. :) Full HD szerintem csak jövőhéten várható, egyelőre csak az első részhez kapható 1080p. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na úgy tűnik, hogy így fog kinézni a novemberi menet - ezek már vasárnapi dátumok. kivétel a 6. rész, az valamiért szombatra esik. :hmm:

 

Episode 5: The Runaways / A szökevények (november 4.)

Episode 6: The Children from Tehar / A gyerek(ek) Teharból (november 10.)

Episode 7: Signal from Sextor Six / Jel a hatos szektorból (november 11.)

Episode 8: Synara's Score / Synara pontszáma (november 18.)

Episode 9: The Platform Classic / A klasszikus platform (november 25.)

 

A 9. rész lesz a félévadzáró - mivel régen azt mondták, hogy 10 rész megy le idén és a pilot epizódot 2 résznek nézték - így akkor úgy tűnik nem lesz megállás. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Star Wars Ellenállás 1.évad 3.rész Háromszoros Sötétség Magyar Felirat 720p Online

 

Megtekintés: 

 

 

Star Wars Ellenállás 1.évad 4.rész Olaj A Tűzre Magyar Felirat 720p Online

 

Megtekintés: 

 

Szerkesztve: - TheMilkyWay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ez biztos? Mert én nem olvastam eddig olyan infót, ami azt mondt volna, hogy Kylo megfog jelenni. De ha igen, az biza érdekes lesz. :)

Tessék, itt írnak róla:

http://www.ibtimes.com.au/star-wars-resistance-kylo-ren-reportedly-making-cameo-appearance-1569525

 

Azt nem tudom, ez mennyire megbízható magazin, plusz ez még nem jelenti azt, hogy Kylo a Colossuson jelenik meg (a Csillagpusztítón vagy a Finalizeren is összefuthatunk vele), de az biztosnak tűnik, hogy Kylo Ren szerepelni fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Dzséjt írta:

Addig vettem komolyan az oldalt, amíg el nem kezdtek hivatkozni Mike Zeroh -ra. :D

 

Viccet félretéve, én is úgy hiszem, hogy felfog tűnni, bár én is egy Vaderes megjelenést tudok elképzelni - tehát hogy a fináléra betoppan, aztán a 2. évadban szerepel néha-néha. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Tessék, itt írnak róla:

http://www.ibtimes.com.au/star-wars-resistance-kylo-ren-reportedly-making-cameo-appearance-1569525

 

Azt nem tudom, ez mennyire megbízható magazin, plusz ez még nem jelenti azt, hogy Kylo a Colossuson jelenik meg (a Csillagpusztítón vagy a Finalizeren is összefuthatunk vele), de az biztosnak tűnik, hogy Kylo Ren szerepelni fog.

 

"According to a report by Mike Zeroh" - nincs miről beszélni :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.