Ugrás a kommentre

A Resistance animációs sorozat


Lok Durd

Ajánlott hozzászólás

1 perccel korábban, Revanshist írta:

Azt még sztem nem láttam, mert a Mega-n, amit az itteni linken találtam meg, ott néztem meg a részeket szinkronosan.

Lehet hogy még nem jött rá szinkron,vagy nem tudom :D

Ja, hogy magyarul nézted? :o Sorry akkor. Igen, van még egy rész, amit a Disney szokás szerint jól látom, hogy nem ad le. Na se baj, majd tavasszal, amikor lemegy az évad. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

35 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ha jól emlékszem pont az utolsó részben Poe adott neki egy fegyvert. Remélem használni fogja, ha alkalom adódik, mert nekem is fura volt eddig, hogy nem tudta megvédeni magát. :D

Nem igazán bánt vele jól, láthatóan zavarta a stukker.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah igen, nem említettem a grafikát.

Lenyűgözött, bár egy idő után bevallom a nagy fényhatás enyhe vakulást válthat ki. :D

Már értem miért válthattak erre a stílusra, valahogy futás közbe, de leginkább a légi csatáknál sokkal jobban néz ki.

Tehát mikor manővereznek egy-egy hajóval az olyan "természetes", és nem olyan "nehézkes", mint a Rebels-ben.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki a twitteren megkérdezte Matt Martint, hogy mikor számíthatunk egy előzetesre, aki viszont azt válaszolta, hogy nem tudja, mert nem dolgozik a marketing részlegen. :D

Tracy Cannobbio azonban megnyugtatta a gyereket, jelezvén: #StarWarsResistance news coming soon. ;) (előzetes a héten? :D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 01. 02. - 20:45, Bence1997 írta:

Valaki a twitteren megkérdezte Matt Martint, hogy mikor számíthatunk egy előzetesre, aki viszont azt válaszolta, hogy nem tudja, mert nem dolgozik a marketing részlegen. :D

Tracy Cannobbio azonban megnyugtatta a gyereket, jelezvén: #StarWarsResistance news coming soon. ;) (előzetes a héten? :D)

Tracy az alábbi képet rakta ki - a szörnyecske neve Bibo, hétvégén debütál :D - és melléje azt mondta, hogy egy ütős mid-season trailer fog érkezni a héten. Tippre csütörtökön. :)

DwaJWGDVAAAPbUp.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán lehet hogy mégis ma adják ki az előzetest. Az egyik fickó már látta, és egy-két hidegrázós jelenet van benne. :D

 

7 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Vagy a mai sw show-ban.

Úgy tudom a héten sem lesz. Az okuk az, hogy fáradtak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem írt részleteket, csak azt közölte, hogy látott egy új Star Warsos valamit, ami adott egy-két hidegrázást a számára. Aztán meg megjelölte Tracyt és trailer_dude -ot, mintegy jelzésül, hogy remek munkát végeztek. Aztán meg írta, hogy többet tudunk meg holnap. Mivel tegnap írta, így mára várható úgy tűnik az előzetes. :)

 

szerk.:

 

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az évad utólsó egy két része már tuti a Hosniani incidens után fog játszódni. Az a jelenet megvan amikor poe és kaz berepülnek egy rendszerbe és poe a következőt mondja: There is a system but with no star(vagy valami hasonló). Szerintem ez már az a rendszer aminek a napját a csillagpusztító hosnian elleni támadásához használják fel. És a térkép amit bb8 mutat kaznak és yeagernek annyi de annyi érdekesség volt ebben a trailerben.:yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Iqvi írta:

Az a jelenet megvan amikor poe és kaz berepülnek egy rendszerbe és poe a következőt mondja: There is a system but with no star(vagy valami hasonló). Szerintem ez már az a rendszer aminek a napját a csillagpusztító hosnian elleni támadásához használják fel.

Szerintem nem. Valszeg tesztelték a Csillagpusztítójukat, ugyanúgy, mint anno a Birodalom az Első Halálcsillagot. De az biztos, hogy amikor Poe és Kaz ezt beszélik - és Vonregék rajtukütnek - tippre pár nappal lehet a 7 eseményei előtt.

Azért sem lehet szerintem az, mert Poe sztoriját ismerjük a 7 eseményei alatt - hogy hogyan menekült le a Jakkuról és hogy mi történt vele a Takodanai csatáig. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yeager térképén jól látszik az ER szétszóródása a peremvidéken, és ezért is kell nekik az állomás mert háborúra készülnek. Tehát tudtak mindent. A Kolosszust elfoglalják ez biztos, és Kaz vezetésével ellenállás születik. De hol van Doza? :para: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet túszul ejtették őt, de lehet, hogy nem éli túl az évadot. :para: Remélem előbbi. Amúgy valóban, a piros pontok az ER helyzetét mutathatják. Hát innen nézve szépen terjeszkedhetnek. Kazék meg gondolom a Colossust elsüllyesztik? Legalábbis az állomás mintha süllyedne. :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dozat akár le is tartóztathatták a háború után pár nappal, valőszínű hogy őt jobban lázító személynek tarthatták mint pár pilótát vavy szerelőt.

 

Nekem is űgy tűnik hogy elsüllyesztik az állomást, gondolom elegen nem lehetnek ahhoz hogy visszafoglalják az állomást ezért inkább elsüllyesztik, ezzel is emberveszteséget okozva az ER-nek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bence1997 írta:

Lehet túszul ejtették őt, de lehet, hogy nem éli túl az évadot. :para: Remélem előbbi. Amúgy valóban, a piros pontok az ER helyzetét mutathatják. Hát innen nézve szépen terjeszkedhetnek. Kazék meg gondolom a Colossust elsüllyesztik? Legalábbis az állomás mintha süllyedne. :?

 

1 perccel korábban, Iqvi írta:

Dozat akár le is tartóztathatták a háború után pár nappal, valőszínű hogy őt jobban lázító személynek tarthatták mint pár pilótát vavy szerelőt.

Yeagert se látni már amikor Kaznak új frizurája van. Leia mondja neki, hogy ha tud csatlakozzon az Ellenálláshoz. Szerintem nem fog menni, hanem harcolni fognak a Kolosszusért. Amúgy biztos elsüllyesztik, mert van egy snitt amikor csak a torony látszik ki a vízből és van víz alatti csata is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Yeagert se látni már amikor Kaznak új frizurája van. Leia mondja neki, hogy ha tud csatlakozzon az Ellenálláshoz. Szerintem nem fog menni, hanem harcolni fognak a Kolosszusért. Amúgy biztos elsüllyesztik, mert van egy snitt amikor csak a torony látszik ki a vízből és van víz alatti csata is. 

Hát nem mondanám, hogy Kaznak új frizurája lenne. Inkább vizes a haja. :P

Szerintem is maradni fog és az ellenálló társulattal visszavágnak az ER -nek. Tippre amúgy úgy érzem, hogy a kalózos rész után indul be majd a menet ER ügyben. Reménykedtem benne, végre megkapom, amit akartam. Látod, csak várni kellett. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Bence1997 írta:

Hát nem mondanám, hogy Kaznak új frizurája lenne. Inkább vizes a haja.

Épp most akartam írni. :lol: Úszott egyet és vizes a haja. ER ügyben pedig mondtam én. ;) :) 

 

Kazuda apja pedig lehet, hogy elporlad a Hosniannal? Szerintem Kaz nem tudja mit néz éppen. :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Épp most akartam írni. :lol:

:D

15 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

ER ügyben pedig mondtam én. ;) :) 

Tudom. :P

15 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Kazuda apja pedig lehet, hogy elporlad a Hosniannal? Szerintem Kaz nem tudja mit néz éppen. :( 

Szerintem Leia ezt is közölni fogja vele. És nemcsak Kaz apjda, de az édesanyja se éli túl szerintem. :( Ez mekkora plusz löketet fog adni Kaznak! És ami nekem felüdülés, hogy végre Kaz felnő a rá bízott feladatra és nem hülyüli el a dolgokat. És van fegyója is. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.