Ugrás a kommentre

A Resistance animációs sorozat


Lok Durd

Ajánlott hozzászólás

De ezen térkép alapján már beszivárogtak a galaxisba, bár nem tudom azonosítani a területeket. Az biztos, hogy titokban több rendszert is "védelmeznek".

 

Remélem olyanná válik ez a sorozat az ST-nek, mint a TCW vált a PT-nek. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

De ezen térkép alapján már beszivárogtak a galaxisba

A Galaxisban könnyű volt beszivárogni, mert mindig is ott voltak. Az Ismeretlen Régiók is a Galaxis része (bár a magyarul megjelent könyvekben előszeretettel hivatkoznak rá úgy, mintha a Galaxison kívül lenne vagy egyenesen egy másik galaxisban). :P :) 

De e térkép alapján az ismert területeken vannak bolygóik, ezt viszont már a Vérvonal óta tudjuk, hiszen annak a végén közölték, hogy az Első Rendet támogató csillagrendszerek hónapokon belül kilépnek a Köztársaságból (meg eleve, ha már a Szenátusban vannak támogatói, akkor eléggé beszivárgott az ismert területekre). Meg Rose bolygója, amit az ep8-ban említ, az sem az Ismeretlen Régiókban van, hanem a Külső Gyűrűben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

58 perccel korábban, Bomarr írta:

Én mondjuk igy is arra számitok, hogy az évad először úgy fog folytatódni ahogy elkezdődött. Tehát tovább ismerkedünk a Colossus lakóival, lesznek kisebb összezörrenések az Első Renddel. Igazán majd az utolsó 4-5 részben indulnak be a dolgok. Szerintem.

Így viszont a második évad lehet a IX felvezetése is. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon bízom benne, hogy ilyesmi koncepció rejlik a háttérben. Őszintén, nem is tudom mi másról szólhatna. A Kolosszus sorsa kérdéses, de balgaság lenne ott leragadni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abban én is biztos vagyok, hogy nem csapnak bele egyből a lecsóba, már csak a következő három rész tömör leírása alapján is. Ugyanakkor ezek alapján a következő rész még laza lesz, de a másik kettő már az Első Rendhez fog kötődni. Szóval haladunk, ami jó, mert a sorozat meglehetősen lassan kúszik előre.

Azt is remélem, hogy kötődni fog az ep9-hez. Szoros kapcsolatokra nem számítok, de remélhetőleg azért megalapoz neki. Például, ha az Ellenállás az ep9-ben számottevő hadsereggel rendelkezik, akkor a Resistance tökéletes teret ad arra, hogy bemutassák, hogyan nőttek meg. Nagyjából úgy, mint a Rebelsben, ott is láttuk, milyen kezdeti gondjai voltak a lázadóknak, hogyan tettek szert újabb és újabb hajókra, hogyan működött a kémhálózatuk, stb. Ilyeneket jól meg lehetne alapozni a sorozattal. És mindezen túl, én arra is számítok egy ideje, hogy az ep9-ben lesz Resistance kötődés. Nem lennék meglepve, ha a Kaz cameózna, mint X-szárnyú pilóta, vagy az Ászok közül is feltűnhetnének pilótaként egy csatában. És most már hiú ábrándnak sem tűnhet, azután, hogy Darth Maul megjelent a Solóban, Saw Garrera és a Ghost a Rogue One-ban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sikerült le screenshotolnom a trailernek azt a részletét amikor Kaz és Poe leszálnak a csillag nélküli rendszer egyik bolygójára. A képen látható épületek hasonlónak tűnnek mint a 8. rész egyik flashback jelenetében látható jedi templom és az akörüli épületek.

 

jeditemple.jpg

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt is elképzelhetőnek tartom, hogy ahova Kaz és Poe megy, az nem más, mint a Tehar. Kylo -ék elintézték a két gyerek családját, majd a Starkillerrel egy próbalövést gyakoroltak, ami végülis sikerül.

 

Amúgy osztom Bomarr véleményét, én is úgy érzem, hogy a nagy dolgok az utolsó részekben fognak történni. Annyi bizonyos, hogy a kalózok 2 hét múlva megjönnek és talán az ER megfékezi a támadásukat. A kalózokat ezek után nem látni, csak éjszakai jeleneteik vannak. Apropó, a hajójuk nagyon babán néz ki, kell nekem egy ilyen legoba. Rem nem csak én vagyok így vele. :D

Az előzetesben kitűnik, hogy BB-8 helyét egy idő után átveszi CB-23. Nekem van egy sanda gyanúm, hogy az utolsó 3-4 rész már párhuzamosan fog menni a 7. résszel, aztán a 2. évadban eljátszadoznak a TLJ-post TLJ korszakkal, és az EpIX után jöhet a durranás.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Star Wars Ellenállás: Bibo

 

Letöltés:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Előzetes a hétvégi részhez. Flix és Orka rábízza a boltját Kazre? Nem is tudtam, hogy ennyire jóban vannak. De biztos jól átgondolták ezt? :D 

Hát, ha Kaz valamit elcseszne, majd megmondják neki, hová álljon. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Star Wars Ellenállás: Veszélyes Üzlet Angol Szinkron 720p

 

Letöltés:

 

Megtekintés:

 

Szerkesztve: - TheMilkyWay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.