Ugrás a kommentre

A Resistance animációs sorozat


Lok Durd

Ajánlott hozzászólás

Majd mennek a Cheladayokhoz.:D Amúgy ez a rész már rögtön a Dissapeared után fog játszódni, szóval ém várnék egy Starkillert.:)

 

44 perccel korábban, Bence1997 írta:

Hát nem csodálom. De a frissített epizódleírás alapján Tam megint csinálja majd a balhét. :facepalm:

Tam konkrétan nem látja a fától az erdőt.:facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Erre mondják, hogy kém. :D 

Vagy azt, hogy hülye. :evil: Ha időben kimentik a hazug Köztársaság és az áruló Ellenállás befolyása alól, akkor kiváló tisztje lehet az Első Rendnek.

Azért kíváncsi vagyok, hogy időben észhez tér-e, vagy csak amikor már túl késő lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Túl sok lesz már a hülyéből. Szerintem az van amit Wilde is írt. Tam-nak és a családjának nem volt rossz tapasztalata a Birodalommal kapcsolatban, ezért most is pozitívan áll az ER-hez. Kérdés mi kell neki, hogy megváltozzon a véleménye. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos ilyesféle hülyék mindig voltak és mindig lesznek. Ők nem idióták elmeállapotukat tekintve (mint Neeku), csak képtelenek józan fejjel végiggondolni, mit mondanak és miben hisznek. Ezért tudott Palpatine hatalomra törni, és az ilyenek miatt térhetett vissza az Első Rend képében a Birodalom. Tam leugatja Yeagert, aki vele ellentétben élt a Birodalomban, és mindezt azért, mert a nagypapának jó volt akkor, de közben azon már nem gondolkodik el, hogy miért csak neki volt jó vagy, hogy miért lázadoztak a császárság ellen nem is kevesen.

Nekem amúgy tetszene, ha vagy nem jönne rá és végleg az Első Rend pártjára állna (a Star Wars lényegét tekintve ez szinte kizárt), vagy csak későn, és elvinnék egy fogolytáborba, ahol huzamosabb időt kéne eltöltenie, mire kiszabadítják Kazék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Snoke?!?!

Ezen én is meglepődtem. Azóta írt egy embernek, hogy a Holy Snokes kijelentés csak egy általános leírása volt az epizódnak - kb. mintha Holy Shitet írt volna, csak Star Warsszosított kivitelben. :)

 

De kitudja. Valszeg mivel már benne vagyunk az Ep7 -ben, Snoke nemigen fog feltűnni a sorozatban, hacsak nem elkezdik leadni Snoke kettéesett testét. :P

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó is mert eddig ilyen véleményeket olvastam.

 

"now I’ll just say one thing: HOLY CRAP WHAT AN EPISODE. I’ve had faith this show would be good right from the start but dang that was insanely fun. Can’t wait for next week!"

 

 

"This episode was extraordinary. Great and original ideas, incredible animation, and genuine stakes and consequences. Better, I think, than every Rebels episode. And up there with the best of TCW."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Star Wars Ellenállás: Hanyatlás Angol Szinkron 720p ONLINE

 

Letöltés:

 

Megtekintés:

 

Szerkesztve: - TheMilkyWay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Csaka lássa meg YodaJózsef, eldobja az agyát

Az első epizód óta, egyetlen egyet sem néztem sajnos a Resistance-ből, annak ellenére, hogy tetszett az első rész összességében... De valahogy most úgy vagyok vele, hogy kivárom az évad végét, hogy egyben letoljam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.