Ugrás a kommentre

Trailer


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

9 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

A magad szempontjából sajnálatos, a 6-10 éveseknek meg örvendetes. Lapozhatunk. 

Viszont rengeteg kisgyerek követte már a TCWt és a Rebelst is, hiszen azzal, hogy valami animációs mese, a gyerekeket alapból helyzetbe hozza, hogy úgy mondjam. Ilyen értelemben egy ilyen pozícionálással a sorozat több nézőt veszít, mint nyer. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

42 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Kikre gondolsz? A 6-10 évesek kisgyerekek. A TCW is elég lightosan indult, itt meg nem tudjuk mi lesz később. Pár részt érdemes megvárni. 

Arra gondolok, hogy a gyerekek már a formátum miatt is leültek a TCW és a Rebels elé. Plusz gyerekesség ehhez képest nagyon sokkal több gyereket nem fog a képernyő elé vonzani, ellenben elveszthet egy rakat idősebb nézőt így összességében több nézőt vesztenek, mint nyernek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglátjuk. A Lucasfilmesek tweetelték, hogy nem kellene ebből a trailerből messzemenő következtetéseket levonni. Nyilván ők látták már talán az egész évadot. Viszont nekünk miből kellene következtetést levonni ha nem egy előzetesből? :D Az pedig nem sikerült a legjobban, sőt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Meglátjuk. A Lucasfilmesek tweetelték, hogy nem kellene ebből a trailerből messzemenő következtetéseket levonni. Nyilván ők látták már talán az egész évadot. Viszont nekünk miből kellene következtetést levonni ha nem egy előzetesből? :D Az pedig nem sikerült a legjobban, sőt. 

Persze, én sem azt mondom, hogy innentől kezdve bele se vagyok hajlandó nézni. Csupán nem örülnék neki, ha az évad egészében véve azt tükrözné, amit a teaser. Ha pedig egy kicsit megtévesztőre sikerült, akkor lehet jobb lett volna csak egy beúszó Első Rend csillagrombolót mutatni, nekem ugyanis a Rebelses teaser jobban adja, mint ez. :D Nem mutatott semmit az igaz, de a kedvemet nem vette el egy kicsit sem. Érdemes csak benézni a Rebels trailer topik első oldalára. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Donát írta:

Viszont rengeteg kisgyerek követte már a TCWt és a Rebelst is, hiszen azzal, hogy valami animációs mese, a gyerekeket alapból helyzetbe hozza, hogy úgy mondjam. Ilyen értelemben egy ilyen pozícionálással a sorozat több nézőt veszít, mint nyer. 

Vagy sem. Mi nem vagyunk jó példa, mert torrentezzük, de szerintem nem olyan lényeges a diferencia. Nem veszítenek annyival több nézőt, mint amennyivel nyernek. Eleve, egy Star Wars rajongó felnőtt valószínűleg leül elé. Magamból kiindulva, rühelem a Clone Warst, mégis végignéztem, pedig már az első résztől kivert a víz. Eskü, még a Forces of Destiny is jobban tetszik, mint a CW, pedig az is szutyok. És még azt is végignéztem. És ez lesz a Resistance-szel is. Még ha nem tetszik, előbb-utóbb akkor is végignézem. Nem azt mondom, hogy mindenki az én példám követője, de sokan lehetnek még így. Szóval a veszteség talán nem is releváns a nagy egészben.

Másrészt, ezek a sorozatok is fejlődnek, részben azért, hogy lépést tartsanak a sorozat kezdeti nézőivel. A TCW és a Rebels is ezért "nőtt fel". Azért lett komolyabb évről évre, mert tudták a készítők, hogy azok, akik elkezdték nézni, szintén évről évre idősebbek. És szerintem ezt a példát a Resistance is követni fogja.

Ami a trailert illeti, amúgy az sem biztos, hogy ezt a Lucasfilm követte el, lehet, hogy a Diseny Chanell vagy a Disney XD csinálta. Eleve olyan vége, mintha levágták volna, ilyesféle általában a TV-ben van. Szerintem beszédes, hogy csak a Disney Youtube-csatornáján van fent, a Star Wars hivatalos csatiján nincsen. Márpedig a TCW és a Rebels esetében is elég markáns volt a különbség a Diseny által és a Lucasfilm által készített trailerek között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

36 perccel korábban, Dzséjt írta:

És ez lesz a Resistance-szel is. Még ha nem tetszik, előbb-utóbb akkor is végignézem.

Nálam is ez lesz a helyzet, mert még ha nem is tetszik építi az Univerzumot.

36 perccel korábban, Dzséjt írta:

Másrészt, ezek a sorozatok is fejlődnek, részben azért, hogy lépést tartsanak a sorozat kezdeti nézőivel. A TCW és a Rebels is ezért "nőtt fel".

Lehet rosszul tudom, de ezt nem csak 2 évadra tervezik? Annyi idő alatt nincs nagyon hova eljutni.

36 perccel korábban, Dzséjt írta:

Szerintem beszédes, hogy csak a Disney Youtube-csatornáján van fent, a Star Wars hivatalos csatiján nincsen. Márpedig a TCW és a Rebels esetében is elég markáns volt a különbség a Diseny által és a Lucasfilm által készített trailerek között.

De akkor a Lucasfilm marketing részlegén nem kellene valakinek a fejéhaz kapni, hogy ki kellene adni egy trailert nekik is, hogy megnyugtassák a népet?

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

41 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Lehet rosszul tudom, de ezt nem csak 2 évadra tervezik? Annyi idő alatt nincs nagyon hova eljutni.

Én még ilyenről nem olvastam, hivatalos forrásból pláne nem. De lehet, csak én vagyok figyelmetlen, bár meglepne, ha egy sorozatot csak két évadosra terveznének. Pláne úgy, hogy már az alapokban (Ellenállás) bőven van kraft így az ep8 és 9 között.

 

42 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

De akkor a Lucasfilm marketing részlegén nem kellene valakinek a fejéhaz kapni, hogy ki kellene adni egy trailert nekik is, hogy megnyugtassák a népet?

Tekintettel arra, hogy se a Disney, se a Lucasfilm üzleti megbeszélésein nem ül ott közülünk valaki, így elég nehéz ilyen költői kérdésre válaszolni. Szóval inkább kérdéssel felelnék. Honnan veszed, hogy nincs a marketing tervezetben egy lucasfilmes trailer, amit csak később, a premierhez közelebb adnak ki? Azért ne feledjük, ott annál a két cégnél nem hülyegyerekek ülnek. És a First Look Trailer megnevezést sem véletlen aggatták rá erre. Már ez egyértelművé teszi, hogy még legalább egy trailer lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

59 perccel korábban, Dzséjt írta:

Azért ne feledjük, ott annál a két cégnél nem hülyegyerekek ülnek.

Feltételezem én is, de akkor igazán tudhatnák mit vált ki egy olyan trailer, mint ami kijött, first look ide vagy oda. Ha valóban, nem csak ilyen idétlenségekkel lesz tele a sori akkor nem hiszem, hogy pont így kellett volna bemutatni, marketing szempontból hibás lépésnek tartom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Donát írta:

 Érdemes csak benézni a Rebels trailer topik első oldalára. :) 

Borzalmas volt. Annál ez most sokkal jobb. :D 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Borzalmas volt. Annál ez most sokkal jobb. :D 

Egy csillagromboló alulról. Nem volt vele semmi gond, ha csak az nem, hogy szinte 0 infó volt. De amit láttam/hallottam, azzal nekem nem volt gondom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

42 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az animáció, a bolygó felülete és a csillagos háttér mind gagyi volt. 

 

Nem mindenki szerint :D 

 

2013. 10. 08. - 9:10, Dzséjt írta:

Több részlet van a csillagrombolón, mint az ep4 kezdőjelenetében a modellen!!!!!

 

:P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Ody Mandrell írta:

Nem tudom mit rugózol ezen az 2 másodpercen Donát. Most őszintén... 

Te mit rugóztál egy űrben úszó csillagrombolón 5 éve?

 

Ez a karakter animáció szerintem gáz. Százszor gázabb, mint a rebels első teaserében elhúzó romboló.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok, gázabb. És akkor ezt most hetekig fikázzuk? Vagy mi is a cél? Mert már napok óta ez megy. El kell fogadni, hogy ez fos. Hát akkor elfogadtam, csak hagyjuk már abba ezt a negatív hullámot!  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Yoda József beidézte fentebb. :D

Elkerülte a figyelmem, de tartom. Szvsz. az ep4-6-ban a modell hiába volt részletes, az akkori technika nem engedte meg, hogy ezt lássuk is. A Rebels teasere vagy éppen maga a sorozat a modern technológiának hála több részletet láttat. Az RO-ról nem is beszélve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

37 perccel korábban, Donát írta:

Ez a karakter animáció szerintem gáz. Százszor gázabb, mint a rebels első teaserében elhúzó romboló.

Ez nemhogy annál hanem mindennél gázabb. Olyan mint egy 40 éves Pókember-rajzfilm. Nem méltó az sw-hez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Frenkie írta:

Olyan mint egy 40 éves Pókember-rajzfilm.

Minőségileg ez csúcs a 40 éves rajzfilmekhez képest pedig :D (mondom ezt annak ellenére, hogy nekem a stílussal van alapvetően bajom, nem is a minőségével)

Nekem ez a stílus közelebb állt volna a szívemhez, ha már mindenképpen anime-szerű volt a cél:

 

 

 

Ez nem kelt olyan hatást, mintha a 2D-t 3D-be renderelték volna :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ok, gázabb. És akkor ezt most hetekig fikázzuk? Vagy mi is a cél? Mert már napok óta ez megy. El kell fogadni, hogy ez fos. Hát akkor elfogadtam, csak hagyjuk már abba ezt a negatív hullámot!  

Pár napja ezen pörgünk, még pár napig fogunk is, aztán úgy is lecseng.

De ha ilyen lesz a kész sorozat, akkor ne nagyon várj ujjongást a topikokban sem...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.