Ugrás a kommentre

Trailer


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Annyi nyilvánvaló, hogy TCW/Rebels minőségtől sajnos nagyon messze lesz. De attól még lehet jó. A Forces of Destiny-re hasonlít legjobban, mi azt is szeretjük. Meg a lego star wars epizódokat is lehet élvezni. Majd megszokjuk a külsejét, csak amúgy legyen jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a FoD -hoz képest sokkal jobb. Néhány észrevétel:

Resistance First Look 009 

Ezen a vadászgépen látható egy jelzés, amin egy N-1 -es nabooi vadász van. :)

 

-Láthatunk egy Mandalore -i jelzést is.

- Kapunk majd egy női Unkar Pluttot? :lol: (Aunt Z)

- Kaz az Új köztársaságban szolgál, látható a kormány jelzése Kaz vállánál.

- A hangulat érdekes. Kicsit gyerekesnek tűnik nekem, de ez főleg Kaz miatt van. Hasonlít Ezrára, ő is zavart engem kezdetben. Majd kinövi magát az első évadban.

 

Egyelőre ennyi lenne. Minél többet nézem, annál kevésbé tűnik rossznak a számomra, bár egy jobb előzetesnek jobban örültem volna, ez tipikus "first-look" típusú előzetes volt. :)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdemes megnézni a Like - Dislike arányokat. És érdemes megnézni mekkora lelkesedés volt az új TCW évad bejelentéskor. Mindent elmond.

Ha nem jönne a TCW és az élőszereplősben sorozat, most nagyon csúnyákat mondanék.

Meg is értem miért nem jött eddig a trailer, nem merték ezt berakni a TCW trailer mellé. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, minőségileg nem nevezném visszalépésnek az animációt, pusztán merőben más stílus, mint a TCW és a Rebels. Viszont, személy szerint, nekem ez a stílus nem jön be. Amikor a 2D-t 3D-re konvertálják, attól a falnak tudok menni, márpedig itt ez történt... Ezért reménykedtem titkon abban, hogy tisztán 2D-s lesz. Sajnos nem. 

 

Ettől függetlenül, ha a történet rendben lesz, akkor el tudok ettől tekinteni, és nem fog sokat rontani az élvezhetőségén

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Jar Jar az EPI-ben a planet core-ban amikor Qui-Gon lenyugtatja? ;) 

De az egy gungan. :) Szerintem ez a jelenet gáz, de itt az a kérdés milyen lesz az általános hangvètel és nem is az első epizódban, hanem nagy átlagban. Ha Ben10 féle sorozat lesz engem elvesztenek, de sok fiatal gyereket egyértelműen bevonzhat. Lehet az élőszereplős elindulással egyértelműen akarják pozícionálni a platformokat. Az animációs egyértelmű és elsődleges célközönsége 7-13 éves korosztály mondjuk, az élőszereplős pedig az idősebbeknek szól majd. De ez csak találgatás a részemről. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Donát írta:

De az egy gungan. :)

És? :) A jelenet ugyanolyan burleszk komikum. Anno emlékszem, hogy pont azt a képet hozták fel Jar Jar-ról, hogy mekkora gáz amikor keresztbe állnak a szemei. :D Valóban nem egy épületes látvány. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A látványvilága nekem eléggé bejön, viszont rájöttem, hogy mi a bajom ezzel a trailerrel. Nincs benne semmi extra, semmi emlékezetes, egyszerűen nincs kedvem újra megnézni.

Nem vártam tőle sokat, (de csak azért mert animációs sorozat, és én akkor tudok teljesen megbolondulni, amikor élőszereplős SW-t látok :) ) de ez még azt sem hozta számomra.

Ha ránézek a TCW-re, érzem a lelkét az ep2-3nak, ha a Rebelsre, akkor meg az ep4-5-6nak, itt nem érzem az ep7-8at egyelőre... 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maga a trailer nem nagy szám, semmi grandiózus nincs benne. A látvánnyal nincs bajom, én pont ezt vártam, a hajók nagyon szépek lesznek, és szerintem a különböző bolygók helyszíneire sem lehet majd panasz. A karakteranimáció nekem se nyerte el a tetszésem: valahogy olyan élettelennek és elnagyoltnak tűnnek, de lehet, csak megszokás kérdése.

 

Összességében nekem bejövős. Hanyatt nem estem tőle, de az a sok lehúzó voks indokolatlan a hivatalos youtube-csatorna által megosztott trailer-videónál.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Jar Jar az EPI-ben a planet core-ban amikor Qui-Gon lenyugtatja? ;) 

Az sosem tűnt fel, de most megnéztem többször is én nem látom, hogy keresztbe állnának a szemei az ájulás következtében, kikockázni meg nem fogom, ha menet közbe nem látom akkor nem is zavar, de a Resistance-nál egyből kiszúrtam és hát olyan amilyen...meh... 

43 perccel korábban, Nute Gunray írta:

de az a sok lehúzó voks indokolatlan a hivatalos youtube-csatorna által megosztott trailer-videónál.

Hát nem tudom, ha csak azt nézzük, hogy itt ahol alapvetően pozitívan állunk az újdonságokhoz, itt sem arat osztatlan sikert, hogy finoman fogalmazzak, így reálisnak érzem, hogy sokan úgy reagáltak.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

58 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Az sosem tűnt fel, de most megnéztem többször is én nem látom, hogy keresztbe állnának a szemei az ájulás következtében

Akkor állnak keresztbe a szemei, amikor felébred.

 

JPHYAt5.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Maga a trailer nem nagy szám, semmi grandiózus nincs benne. A látvánnyal nincs bajom, én pont ezt vártam, a hajók nagyon szépek lesznek, és szerintem a különböző bolygók helyszíneire sem lehet majd panasz. A karakteranimáció nekem se nyerte el a tetszésem: valahogy olyan élettelennek és elnagyoltnak tűnnek, de lehet, csak megszokás kérdése.

 

Összességében nekem bejövős. Hanyatt nem estem tőle, de az a sok lehúzó voks indokolatlan a hivatalos youtube-csatorna által megosztott trailer-videónál.

Igen, nekem is egyre jobban tetszik a látványvilág, de még szoknom kell ezt a furcsa tompa megjelenést. A karakter animáción kívül tulajdonképpen elviselhető... Viszont nem érzem benne egyelőre a hangulatot. A youtube-os csatornát én is láttam. Majd megszeretik. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a Rebelst az elején is sokan fújolták a sorozat kinézetét - animációt és karaktereket egyaránt - aztán idővel sokan hozzászoktak. Itt a látvány megfelelő már, egyedül a karakterek kinézetét kell megszoknunk - ami szerintem ahogy haladunk előre, egyre jobban fog fejlődni. Ez az előzetes engem kicsit azokra az előzetesekre emlékeztet, mikor megkaptunk az év elején a Rebels igazi kedvcsinálóit - ugye a Spark és az Ignite teasereket.

Kíváncsi vagyok, hogy mikor kapunk rendes előzetest, szerintem az lesz majd az igazi. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a Rebels még az utolsó évadára se lett olyan hűdeszép sorozat... A TCW kezdte csúnyácskán, és a végére meseszép lett. Nekem a stílussal nincs bajom, csak ne vállalják túl magukat az alkotók (khm... a wookie-k a Rebels elején...) és akkor nem lesz gond

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Egyébként szerintem ez sem néz ki annyira gagyinak, mint amit a trailerben látunk.

Sok különbség nincs. Sőt egyáltalán nincs.

 

Viszont a lényeg az, hogy a minőség nem ettől függ, mint ahogy az EPI se lett rossz film attól, hogy keresztbe állnak Jar Jar szemei. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

35 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Sőt egyáltalán nincs.

Már, hogy ne lenne, az egyik esetben egy ember csinálja stilizált környezetben ami csak még jobban szembetűnővé teszi a dolgot, a másikban élőszereplős környezetben egy olyan idegen akinek kocsányon lógnak a szemei. +Eszmélet vesztés utáni ébredéskor előfordulhat, hogy nem úgy állnak a szemeid, ahogy kellenének viszont az ütés elviselése következtében való bandzsítás csak nettó burleszk hülyeség.

 

Persze, nem ettől függ a minőség, viszont ahogy a másik topikban már írtam, elég fura, hogy azt a pár képkockát ami eladni hivatott a sorozatot, azt ehhez hasonló jelenetekkel tömik meg.

 

Amúgy, nem meglepő, hogy sokakat nem hoz lázba a sori egyenlőre, hisz a trailerben nem mutattak semmi epicet, ellentétben a TCW és Rebels trailerekkel

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Amúgy, nem meglepő, hogy sokakat nem hoz lázba a sori egyenlőre, hisz a trailerben nem mutattak semmi epicet, ellentétben a TCW és Rebels trailerekkel

Semmi epiknessz nincs benne. :D Nekem az érdekesség hiányzik belőle inkább. Nincs semmi olyan elem ami felkeltené a komolyabb érdeklődésem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Akkor állnak keresztbe a szemei, amikor felébred.

Soha egy pillanatig sem volt gondom ezzel a jelenettel.

 

Igazából a resistance-es képsorral az a gondom, hogy a Pokémon és társai RTL klubos sorozatot idézi. Amit gyerekként én nagyon szerettem, de most már nem igazán kötne le egy hasonló gyerekességi szintre belőtt sorozat. Reménykedjünk, hogy tényleg csak marketingfogásként dobták bele a gyerekeknek.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én annak a gondolatát se vetem el, hogy ez tényleg egy fiatalabbaknak szóló sorozat lesz, konstans gyerekesebb színvonallal. Nem vagyok biztos benne, hogy a készítőknek a következő TCW vagy Rebels megteremtése a célja. Elképzelhető, hogy a Resistance ténylegesen gyereksorozat lesz, míg az előszereplősök célozzák meg az idősebb korosztályt. Érthető, ha a cég a legfiatalabbakat is meg akarja nyerni magának. Ezzel nincs feltétlen gond. Bár ha így van, korrektebb előre jelezni, hogy ne érje csalódás azokat, akik valami másra számítanak.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Darth Sky írta:

Én annak a gondolatát se vetem el, hogy ez tényleg egy fiatalabbaknak szóló sorozat lesz, konstans gyerekesebb színvonallal. Nem vagyok biztos benne, hogy a készítőknek a következő TCW vagy Rebels megteremtése a célja. Elképzelhető, hogy a Resistance ténylegesen gyereksorozat lesz, míg az előszereplősök célozzák meg az idősebb korosztályt. Érthető, ha a cég a legfiatalabbakat is meg akarja nyerni magának. Ezzel nincs feltétlen gond. Bár ha így van, korrektebb előre jelezni, hogy ne érje csalódás azokat, akik valami másra számítanak.  

Én is ezt gyanítom. És ha így lesz, mi lenne jobb alkalom ennek az egyértelműsítésére, minthogy a trailert is már eleve ilyenre szabják? Legalább nem árulnak zsákbamacskát. Én így csinálnám. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én rájöttem arra, hogy igazából ennek a "fiatalabb korosztály megcélzásának" ilyen módon nem látom értelmét és és a létjogosultságát sem ismerem el. Engem az OT is megfogott 6-7 évesen efféle baromságok nélkül is, szintén ennyi idősen láttam először a Batman: The Animated Serie-ből is részeket ami szintén megvett kilóra anélkül, hogy ilyen dolgok lettek volna benne. Egy gyerekeknek szóló művet is meg lehet csinálni efféle dolgok nélkül is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Donát írta:

Én is ezt gyanítom. És ha így lesz, mi lenne jobb alkalom ennek az egyértelműsítésére, minthogy a trailert is már eleve ilyenre szabják? Legalább nem árulnak zsákbamacskát. Én így csinálnám. 

Akkor mi a gond? Az a baj, hogy itt megint sokan felnőnek, felnőttek. Ez a sorozat lehet a tiniknek szól, amiért nem kell leszólni. Max. majd nem nézi az akinek ez már túl alacsonyan van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Akkor mi a gond? Az a baj, hogy itt megint sokan felnőnek, felnőttek. Ez a sorozat lehet a tiniknek szól, amiért nem kell leszólni. Max. majd nem nézi az akinek ez már túl alacsonyan van.

Nagy gond nincs, de azért engedtessék meg, hogy sajnáljam, ha kiderül, hogy a sorozat, amit vártam az a 6-10 éves korosztálynak szól. :) Nem tudom ki hogy van vele, de így kb. annyira hoz lázba, mint a Forces of Destiny. De még ha tényleg így is lesz, lesz helyette más szóval ahogy írtam is: nagy gond nincs. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Donát írta:

Nagy gond nincs, de azért engedtessék meg, hogy sajnáljam, ha kiderül, hogy a sorozat, amit vártam az a 6-10 éves korosztálynak szól. :) Nem tudom ki hogy van vele, de így kb. annyira hoz lázba, mint a Forces of Destiny. De még ha tényleg így is lesz, lesz helyette más szóval ahogy írtam is: nagy gond nincs. 

Ugyanígy vagyok vele én is. Ez így ebben a formában egy értékelhetetlen nulla. Na nem baj majd nézik a gyerekek. Mi meg az élőszereplőst illetve jövőre a TCW-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.