Ugrás a kommentre

Trailer


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

13 perccel korábban, Bomarr írta:

Annak ellenére, hogy a trailerért nem nagyon voltam oda kifejezetten meglepne ha maga a sorozat gyenge lenne. Ami a citált poént illeti: szerintem a TCW mozifilmben meg az első évadban ennél sokkalta rosszabbak is vannak.

De van egy csomó jó pillanat is. Sőt, azok vannak többségben az első évadban. Ha így lesz most is, öröm és boldogság. Csak akkor juthatott volna belőle a teaserbe is. Ha már beleraktak valamit és nemcsak hangulatot akartak fokozni mint a Rebels esetében. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Donát írta:

De van egy csomó jó pillanat is. Sőt, azok vannak többségben az első évadban.

Most csak a poénokra/jópofáskodásra gondoltam. Azok elég konstansan gyengék voltak a TCW elején. Nem ez lenne az első SW alkotás ahol a humor nem igazán nekünk szól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Bomarr írta:

Most csak a poénokra/jópofáskodásra gondoltam. Azok elég konstansan gyengék voltak a TCW elején. Nem ez lenne az első SW alkotás ahol a humor nem igazán nekünk szól.

Nálam az arányokon lesz a hangsúly. Mennyire lesz eltolva a komolytalanság irányába, mennyire lesz a gyerekes poénkodás előtérbe helyezve. Anno a TCW-ben sem szerettem azokat a részeket, ahol az dominált.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy én nem értem, hogy mi ez a nagy negatív felhang. Még youtubeon is most néztem h a videó 9k lájkot kapott és 5x annyi dislike ot. Nekem nincs vele semmi bajom, és várom, hogy belenézhessek. Kb ugyanazt gondolom mint annó a Rebels előtt h huhh ez totál más mint az előző és huhh ez nagyon gyerekes lesz az előzőhöz képest aztán nesze nektek a Rebels is gyerekesnek indult az első évad első felében aztán úgy beindult mint állat. Kíváncsi leszek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egy új kapitányi rangban lévő rohamosztagos lesz. Phasma vetélytársa is lehet éppen. Bár a világítás kicsit csalóka, lehet sima rohamoszi is, nem feltétlen arany.

 

Amúgy meg ez az egyik leghangulatosabb és legütősebb jelenet az előzetesben! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Bence1997 írta:

Bár a világítás kicsit csalóka, lehet sima rohamoszi is, nem feltétlen arany.

Milyen megvilágítás az, ami csak a hófehér fegyvert és páncélt színezi át egyértelműen tiszta aranyra? :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp ez a baj. Fel lehet hozni Jar Jart meg a droid poénokat, de ők vicces mellékszereplők és ennyi. De itt a főszereplőről van szó, akivel elég nehéz azonosulni így.

A mélypont az, ahogy reagál arra hogy kap egy küldetést. Mint mikor Jar Jar megtudja az ep1ben, hogy haza mennek.  

Nekem az előzetesből az jön le, mint ha Jar Jar főszereplésével kapnánk sorozatot.

És egyetértek azzal amit valaki említett, hogy nem kell gyerekesre csinálni, hisz a gyerekek alapból imádják az sw-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak most láttam a videó alatti like-dislike arányt és beleolvasgattam a kommentekbe... bár ne tettem volna. :( Az internet k*rva nagy teret adott a trollkodó, fikázó h*lyegyerekeknek! 1 perces betekintésből az emberek már mindent belelátnak. Ezeket az embereket nem is nagyon sajnálom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

43 perccel korábban, Bence1997 írta:

Csak most láttam a videó alatti like-dislike arányt és beleolvasgattam a kommentekbe... bár ne tettem volna. :( Az internet k*rva nagy teret adott a trollkodó, fikázó h*lyegyerekeknek! 1 perces betekintésből az emberek már mindent belelátnak. Ezeket az embereket nem is nagyon sajnálom.

Amúgy szerintem baromi sokat számít az adott közeg önerősítő jellege.

Ahol sok negatív véleménnyel rendelkező ténylegesen fröcsögni érkező ember kommentel, ott szerintem önmagát erősíti a jelenség. Míg nálunk, ahol alapvetően pozitív az attitűd, lassan már én is meggyőzhető leszek, és elhiszem, hogy tök jó lesz ez a Resistance. :D A lényeg, hogy a mi közösségünkben van egy ellentartó erő, ami nem felerősíti a fröcsögést, hanem normális hozzászólók esetében becsatornázza egy észérvek mentén zajló vitába. Ehhez kell egy jó közösség persze.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.