Ugrás a kommentre

Hetedik évad trailer


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

1 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Ez enyhe kifejezés. :D

 

Amúgy csak halkan jegyzem meg, de kicsit belenyúltak a Bad Batch történetébe is. Már csak azért is, mert úgy tűnik, már az első rész tartalmazni fog egy plusz jelenetet. Az a Rex-Cody beszélgetés eddig nem volt az unfinished verzióba, kicsit módosítottak akkor a rész elején. :)

Igazából már szinte semmire nem emlékszem belőle. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is régen láttam már őket, teljes egészében igazából 2018 végén, amikor a kronológiai megtekintésemet tettem a 9. részhez vezető úton. Az utóbbi időben csak belelestem, csak azért, hogy az előzetesekben látott jelenetekkel összehasonlítsam.

Bár én olyan természetű vagyok, hogy a memóriám jó, így a sztori megvan, a részletekre nagyon kíváncsi vagyok. 1 hét. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 6 hónappal később...
27 perccel korábban, Yoda József írta:

Ahelyett, hogy egy Mandalorian trailert nyomtak volna ki, ezzel szúrják ki a szemünket. Remélem kiengesztelnek a hétvégén.

Ne is mond. Mondjuk annak örülök, hogy végre kiadták HD minőségbe az előzetest, bár ha ezt tavaly tették volna meg - amikor még ment a hype - annak jobban örültem volna. :D

 

Patience, Yoda, jön az az előzetes, hidd el. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 08. 26. - 22:49, Bence1997 írta:

A tavalyi Celebration előzetesét végre kiadták jó minőségben. Csak kb. másfél évet vártak vele. :D

Hát, jobb később, mint soha. :D

 

2020. 08. 27. - 0:27, Bence1997 írta:

Mondjuk annak örülök, hogy végre kiadták HD minőségbe az előzetest, bár ha ezt tavaly tették volna meg - amikor még ment a hype - annak jobban örültem volna. :D

És milyen jó volt. :)

 

Nekem amúgy még mindig hiányérzetem van a sorozattal kapcsolatban, de elfogadom, hogy vége lett. Az, amit kaptunk, még mindig jobb, mint az eredeti "befejezés", szóval nem akarok hálátlan lenni. Arra se számítottam, hogy egyáltalán lesz még plusz évad. Meglepett, hogy sokan a #SaveTheCloneWars mozgalomból még akkor is hittek benne, amikor a Rebels már jó pár éve ment és láss csodát; a Nagy Filoni meghallgatta az imáikat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.