Ugrás a kommentre

Star Wars Jedi: Fallen Order


Yoda József

Ajánlott hozzászólás

A mai nap kipróbáltam. Mivel ismerem a sztorit, ezért nem ért meglepetés, de idén még nem is láttam máshol végigjátszást a neten, ezért újító hatást nyújtott a mai játékélmény, pláne, hogy a nagytévére kötöttem a képet, így ámultam-bámultam azt a szűk 3 órát, amit eljátszadoztam vele. Egyelőre annyi történt, hogy megvolt a kezdés és a Boganot is körbejártam (ha jól emlékszem 65%-os felfedezettségnél járok, úgy rémlik, hogy később még visszalehet majd térni), és bár a Zeffot írja nekem célként, az éjnővérek fészkébe mentem elsőként, mondjuk meg is akadtam, nem is tudok tovább menni, mert nincs tovább út, ergo most megyek majd a Zeffora. :lol:

 

A játékot a legkönnyebb nehézségi fokozaton nyomom. Elsőként mindenképpen átakarom én is élni a történetet, minimális halállal, majd utána ha újrajátszom, akkor jöhet a nehezebb fokozat. Igazából csak egy pont volt eddig a játékban, ahol megakadtam - mondjuk azt az én h*lyeségemnek köszönhetően. Ugye a falon futást próbáltam gyakorolni a Boganon, vagy 30x leestem, pedig még a neten is kutakodtam. Aztán gondoltam egyet és megkerültem a területet és a túloldalon kötöttem ki. Utána jött pár perccel a falon futásra tanítás. :lol2:

 

Amúgy gyönyörű a játék, egy nagyon apró hibával találtam szembe magam, de ez pár másodperc alatt helyrejött: amikor a menübe raktam a játékot, mert kaját csináltam vagy tüzet néztem, utána visszaülve folytattam a játékot, a hang késett egy pár másodpercet - igen, ez átvezetőnél volt. Ezen kívül viszont minden szipi szuper, a héten folytatom a jediskedést. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 4 héttel később...

Közeleg a 2. rész és TBB legutóbbi része is megnyomta a késztetést, hogy újrajátszam a játékot,  ma el is kezdtem, elsőre nem pucoltam ki 100%-ra, de most alább nem adom :D 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.