Ugrás a kommentre

Star Wars Jedi: Fallen Order


Yoda József

Ajánlott hozzászólás

Nos, én is végig játszottam. No nem tartott ilyen sokáig, szombaton játszottam végig.

-Kiváló élmény volt.

-A játékmenet jó volt.

-Az Ellenfelek kellően érősek voltak (hogy levigyem a szintet story módra, aminek lehetett volna Padawan is a neve, de ez csak szőrszál hasogatás.)

-A zene. Na igen azok, az ismerős témák...

-Kashyyyk, na ott nagyon bírtam, az AT-AT-val való csapatást.

- A cinematic-ok nagyon jó voltak.

Amik nem tetszettek.

-A játék nagyon jó, de technikailag, enyhén szólva van mit javítani rajta. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Nem meglepő akkorát kaszáltak vele, hogy csak na. Mondjuk először valami DLC-t is dobhatnának az ugye hamarabb kész lenne. :D 

Meg adják már olcsóbban. Most akció van de még mindig 10 000 ft felett van. Természetesen egyik játék sem ér ennyit. Még a legjobb is max 6000 ft-ot. Ugye az a fránya ár/érték arány.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
1 órával korábban, cyrano írta:

Kérnék egy kis segítséget. PC-n játszom egér+bill. párossal. Az utolsó résznél vagyok, Vader szorongatja a nyakam, aztán bármit is csinálok, kiszorítja belőlem a szuszt. Mit kellene nyomogatnom, hogy ez ne történjen meg?

Nem írja oldalt? Amúgy a Vadertől jobbra fenn lévő cső szerűséget kell megpróbálni nekivágni, próbáld meg azt a gombot amin az Erőhúzás van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Kipörgettem a sztorit. Ez egy remek játék. Izgalmas, fordulatos ugri-bugri. A történet klassz, lebilincselő a játékmenet. 

Volt egy-két dolog, ami annyira nem tetszett, de ezek technikai jellegű dolgok, mint pl. néha lefagyott, egyszer annyira, hogy csak egy újraindítás segített. Aztán ott vannak a kincses ládák, minden bolygón ugyanúgy néznek ki. Arról nem beszélve, hogy mindig újrateremtek az ellenfelek. A kecskék is ott, ahol nem is számítottam rá. :D

Minden bolygót imádtam. Főleg a Dathomírt, ahonnan még egy boszit is összeszedtem. :D

A sztori befejezése után még visszalátogattam minden bolygóra, hogy minden ládát megkeressek, amik lemaradtak, illetve minden helyszín 100% legyen. Most már csak a Kashyyyk van hátra. 

Az össz játékidő így valahogy 45 óra körül mozog, mire végzek. 

Apropó, játékidő: szegény The Witcher 3-ban több, mint 300 órám van, pedig még Toussaint-ban nem voltam. Ehhez képest az a 15-25 óra, ami alatt végig lehet tolni, igazán karcsú. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 perccel korábban, cyrano írta:

 Aztán ott vannak a kincses ládák, minden bolygón ugyanúgy néznek ki.

 

Azt veheted úgy, hogy azok a szabvány birodalmi utánpótlás ládák azért néznek ki mindenhol ugyanúgy :D 

27 perccel korábban, cyrano írta:

Arról nem beszélve, hogy mindig újrateremtek az ellenfelek. A kecskék is ott, ahol nem is számítottam rá. :D

Hát igen sajnos Dark Souls Like-ság átka. :para:

27 perccel korábban, cyrano írta:

Apropó, játékidő: szegény The Witcher 3-ban több, mint 300 órám van, pedig még Toussaint-ban nem voltam. Ehhez képest az a 15-25 óra, ami alatt végig lehet tolni, igazán karcsú. 

:o Az szép! Gratula! Nem azt mondom a TW3-ban el lehet ütni az időt de nekem az össz. DLC végigtolása után volt annyi körül :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

:o Az szép! Gratula! Nem azt mondom a TW3-ban el lehet ütni az időt de nekem az össz. DLC végigtolása után volt annyi körül :)

Ráérősen játszom. Minden szir-szar küldetést megcsinálok, meg csak úgy bolyongok, ha már nyílt világú az a játék. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, cyrano írta:

Ráérősen játszom. Minden szir-szar küldetést megcsinálok, meg csak úgy bolyongok, ha már nyílt világú az a játék. :)

Én sem szoktam sietni az ilyen game-kben :) mondjuk csak úgy bóklászni nem szoktam, de a mellékküldiket meg szoktam csinálni, illetve ami nem túl idegesítő gyűjtögetős dolgokat is össze szoktam szedni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A héten nekem is sikerült kijátszanom ezt a fantasztikus játékot. Minden percét élveztem!

Nálam ott van az utóbbi 3-4 év  legjob game TOP listáján simán. Az élmény, a helyszínek és a karakterek mind elsőosztályúak voltak, jól kidolgozottak.

Epekedve várom a második részt!

 

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

@Dei Zsír! Lejött ez a Journey+

Viszont nem tudom, ez nullázza az eddigi képességeimet ha elindítom?A kijátszott load game-et szoktuk betölteni, vagy "continue" - t nyomni. Aa New Journey-t még nem nyomtam, és persze ezt  a Journey +-t sem. Utazgatni szoktunk a fullos Cal-el, a gyerek így élvezi. Nem szeretnék újra kezdeni mindent. 

Kérlek mesélj erről az update-ről mielőtt belevágok. Új Arénaharcok is vannak? Vagy csak megtévesztő a trailer? 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, csoli1138 írta:

@Dei Zsír! Lejött ez a Journey+

Viszont nem tudom, ez nullázza az eddigi képességeimet ha elindítom?A kijátszott load game-et szoktuk újraindítani és utazgatni a fullos Cal-el, a gyerek így élvezi. Nem szeretnék újra kezdeni mindent. 

Kérlek mesélj erről az update-ről mielőtt belevágok. Új Arénaharcok is vannak? Vagy csak megtévesztő a trailer? 

Szóval van egy új aréna mód, amit a meditációs pontokról tudsz elindítani. Ezt lehet a sima 100%-os mentésedbe is csinálni.

A New Game+ módba nem maradnak meg a képességek, hanem csak a kinézetek, de még nem próbáltak ki ezt a módot.

Mondjuk az Inkvizítor kinézetet és az új fénykard színt csak New Game+ elindításával lehet megszerezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Dei írta:

Szóval van egy új aréna mód, amit a meditációs pontokról tudsz elindítani. Ezt lehet a sima 100%-os mentésedbe is csinálni.

A New Game+ módba nem maradnak meg a képességek, hanem csak a kinézetek, de még nem próbáltak ki ezt a módot.

Mondjuk az Inkvizítor kinézetet és az új fénykard színt csak New Game+ elindításával lehet megszerezni.

Köszi! Amúgy ez csak kijátszott játékra jött? Mert azt írta hogy unlockoltam.. 

Jó akkor New journey+ teljes újrakezdést jelent csak van benne unlock olni való content. 

Már csak az a kérdés hogy a 100%-os kijátszott állapot játszható/folytatható marad-e attól, hogy New journey+ - ba kezd az ember?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, csoli1138 írta:

Köszi! Amúgy ez csak kijátszott játékra jött? Mert azt írta hogy unlockoltam.. 

Jó akkor New journey+ teljes újrakezdést jelent csak van benne unlock olni való content. 

Már csak az a kérdés hogy a 100%-os kijátszott állapot játszható/folytatható marad-e attól, hogy New journey+ - ba kezd az ember?

ha külön mentésre teszed akkor szerintem működik. Legalábbis más játékoknál így szokott lenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos új helyre megy a "+" game mód semmi gond ezzel. Maga az update szerintem viszont az aréna harcok miatt értékes. Az inkvizítor-Cal skin a sztoriban szvsz. bután jön ki hiába menő. Pont fordítva kellett volna. Az aréna harcokban 12 csillagért elérhető BD-1 skineket tettem volna a sztoriba és az inkvizítor skint az aréna jutalomnak. 

Ja és az inkvizítor skin nem jelenik meg a korábbi mentésben, tehát ha erős Cal-el akarunk inkviként arénázni, ki kell tolni újra fullra. Míg gondolom a BD skinek megjelennek a game + ban is. Nem tudom, csak gondolom, egy pályát toltam le. 

Visszatérve az arénàkra. Azthiszed a legkeményebbeknek is kihívást jelent majd sértetlenül túlélni őket. Durva! 

De jók. Örülök neki! 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yep, a Respawn már pár hete elkottyintotta, hogy szívesen trilógiává bővítenék.

Épp az inkvizítor ruha miatt elgondolkodtam azon, hogy mekkora lenne már, ha egy folytatásban Cal - ha csak rövid időre is -, de inkvizítorrá válna, vagy egy olyan inkvizítort irányíthatnánk, akinek a feladata Cal levadászása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A SW nap alkalmából én is bezsebeltem. Második legnehezebb szinten 22 óra volt, de abból legalább 1 Trilla volt a végén (meg 1 másik az elején Oggdo Bogdo :D )

A játék minden percét élveztem. Igazi SW hangulat, ami hű a lore-hoz. Jöhet a folytatás :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.