Ugrás a kommentre

Star Wars Jedi: Fallen Order


Yoda József

Ajánlott hozzászólás

57 perccel korábban, mui-ruy írta:

Én még csak most tértem vissza a Zeffora, de asszem csak holnap folytatom, ma szinte egész nap nyomtam. Szép lassan haladok. Néha eltévedek. Mondjátok hogy nem csak én tolom a legkönnyebb fokozaton! :lol:

 

Tegnap havernál a kezdő bolygó után lementem a Dathomirra, Jedi Knight fokon de kb. olyan nehéz volt ,hogy majdnem fél napot melóztam vele míg nagyjából megöltem mindenkit legalábbis egy idő után már nem tudtam továbbjutni a pályán gondolom majd később lesz jelentősége. Viszont a kezdő nagy dögöt nem tudtam megölni az még kimaradt.  Utána ,hogy legyen Erő Push-om lementem a Zeffora azért nem kicsit volt könyebb.

Viszont átváltottam a Sztori módra mert azért attól függetlenül,hogy bejárom a pályát leszenvedem az ellenségeket jó lenne haladni a történetbe. Ja, és mindezt hozzáteszem pc-én tolom amire írták is,hogy nehezebb mint konzolon, hát haver nem kicsit könyebben ölte az ellent mikor a kezébe került persze azért neki se volt egyszerű sőt. :D 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, mui-ruy írta:

Mondjátok hogy nem csak én tolom a legkönnyebb fokozaton! :lol:

Én is azon toltam végig. 

3 órával ezelőtt, RacerX írta:

Egyébként hány bejárható bolygó van?

Ha  mindent számolok akkor 7 bolygó van, ebből egyik a Bracca 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, mui-ruy írta:

Én még csak most tértem vissza a Zeffora, de asszem csak holnap folytatom, ma szinte egész nap nyomtam. Szép lassan haladok. Néha eltévedek. Mondjátok hogy nem csak én tolom a legkönnyebb fokozaton! :lol:

Szerintem ez a játék hatalmasat veszít úgy az értékéből és élvezhetőségéből ha legalacsonyabb szinten játszod.
Értelmetlen akkor a skill tree-t fejleszteni,teljesen felesleges,anélkül is végig viszed bármelyik pályát szinte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem veszít az értékéből, ha valaki csak a sztorira kíváncsi, nem a játékmenetben rejlő lehetőségekre. Aki ilyen, annak pont az veszi el a játék értékét, ha nehezebb fokozaton játszik. Lásd Donátot, akinek ez a játék eddig csalódás, pont azért, mert nem kedveli ezt a műfajt, és a fejtörők és ügyességi részek még így sem visszaállíthatóak. Hátha még a harcoknál is vért kéne izzadnia. Mindenkinek csak az érték, ami őt érdekli. ;)

Én se fogom soha többé nehezebb fokozaton végigszenvedni, egyszer elég volt. Innentől már csak a sztori miatt fogom újra és újra kijátszani, ahhoz meg elég a legkönnyebb fokozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha annyira a story erdekel h ezert felaldozod a jatek elvezhetoseget akkor menj fel youtube-ra es nezd meg az osszevagott bejatszasokat,mert te akkor nem jatszani akarsz hanem sw rajzfilmet nezni.

 

 

De tetszik ez a mindenkinek csak az ertek duma,el lehet sutni gyakorlatilag mindenre amivel nem ertesz egyet.. 

Szerkesztve: - miro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bomarr írta:

Ne sznobozzunk már. Mindenki úgy játszik ahogy akar. Annak aki gyors sikerélményre vágyik és szabadon fel akarja fedezni a pályákat annak a legkönnyebb mód tökéletes.

De ki beszelt arrol hogy ez nem igaz?

En arrol irtam hogy legkonnyebb fokozaton a jatek sokat veszit ah ertekebol es elvezhetosegebol.

Akinek az a vagya hogy vegig szaladjon a palyan,tegye azt,de szerintem pont hogy ha van nehezsege,akkor jon ki igazan maga a jatek sava borsa.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Mert a végjáték is a Braccán van? :o 

Nem, de a végjáték egy holdon van. :D 

 

Spoiler
 
 
 
 
Spoiler

Ugye van a 6 bolygó: Bracca, Bogano, Zeffo, Dathomir, Kashyyyk és Ilum.

Van 1 hold: Nur

1 aszteroida/űrállomás: Ordo Eris

 

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, miro írta:

En arrol irtam hogy legkonnyebb fokozaton a jatek sokat veszit ah ertekebol es elvezhetosegebol.

 

A könnyű fokozat épp hogy hozzátesz az értékéhez és az élvezhetőségéhez annak aki igy szeret játszani. Nem olyan ördöngösség ezt belátni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, miro írta:

Ha annyira a story erdekel h ezert felaldozod a jatek elvezhetoseget akkor menj fel youtube-ra es nezd meg az osszevagott bejatszasokat,mert te akkor nem jatszani akarsz hanem sw rajzfilmet nezni.

 

 

De tetszik ez a mindenkinek csak az ertek duma,el lehet sutni gyakorlatilag mindenre amivel nem ertesz egyet.. 

 

Te, hogyan tolod a játékot? Konzolon vagy Pc-én?  Mert azért havernál nem kicsit kijött,hogy pc-én még nehezebb főleg,ha feljebb vezed a fokozatokat. Látható, és érezhető ,hogy arra teremtették a játékot. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Kargarosz írta:

 

Te, hogyan tolod a játékot? Konzolon vagy Pc-én?  Mert azért havernál nem kicsit kijött,hogy pc-én még nehezebb főleg,ha feljebb vezed a fokozatokat. Látható, és érezhető ,hogy arra teremtették a játékot. 

Nem nehezebb a játék PC-n, hanem az irányítást kontroller-re szabdák és nem billentyű + egér kombóra. Még egy figyelmeztetés is van a PC verzió elején, hogy kontroller a megfelelő eszköz hozzá. Persze lehet játszani billentyűzettel is, de azzal macerásabb.

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Dei írta:

Nem nehezebb a játék PC-n, hanem az irányítást kontroller-re szabdák és nem billentyű + egér kombóra. Még egy figyelmeztetés is van a PC verzió elején, hogy kontroller a megfelelő eszköz hozzá. Persze lehet játszani billentyűzettel is, de azzal macerásabb.

 

Lényegében erre akartam rávilágítani. De igazából nekem kontrollerrel még nehezebb lenne az irányítás mivel pc-én nőttem fel nem Xbox meg PS-en. Szóval ilyen téren még a pc-vel jobban járok. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Kargarosz írta:

 

Lényegében erre akartam rávilágítani. De igazából nekem kontrollerrel még nehezebb lenne az irányítás mivel pc-én nőttem fel nem Xbox meg PS-en. Szóval ilyen téren még a pc-vel jobban járok. 

Van egy ismerősöm, aki ez a játék miatt vett életébe először kontrollert a kezébe.  Nem mondom azt, hogy élvezte, de azért megpróbálta vele. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

En is PC-n tolom,ugyanugy vagyok mint Te,ezen nottem fel,es igen,sokkal nehezenb a kombojat kihasznalni,mert egyszeruen szornyen nem all kezre,de ezt szerintem vallalni kell ha nem konzolon jatszol..

 

Ertem en ezt a modrrn gondolkodast meg nincs is vele bajom,de hogy miert kellett itt is a 80%nak nonek lenni,egyszeruen nagyon kitud zokkenteni engem..


 

Szerkesztve: - miro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megszereztem a Platina trófeát!

Nagyon élveztem a játékot, bár a fent említett dolog azért megkínzott egy-két esetben.

Köszönet illeti az ügyben @Dei-t, aki egyengette az utam tapasztalataival, tanácsaival a végső elismerésig!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre én is végigvittem! A sztori kész, már csak néhány felfedezni és fejlesztenivaló van hátra. Imádtam minden percét! A God of War III direktorától pont egy ilyen produktumra számítottam, és nem okozott csalódást! Számomra ez az új kedvenc Star Wars videojáték! Remélem lesz folytatása! :yeah: Végig nagyon Force Unleashed érzésem volt, aminek szintén mind a két részét szerettem, de ez túlszárnyalja azt a szériát! Milyenek voltak már A Sithek bosszúja zenék benne, te jó ég! Az állam leesett azoknál a részeknél! És akkor most végre végigolvasom a hozzászólásokat, amiket spoileresen írtatok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Kilencedik Nővér elleni boss-fight elképesztő hagnulatos volt. Igaz, nem story nehézségen játszom, így nem adta könnyen a bőrét. Viszont a csaj kapcsán elképzelhető, hogy bakiztak... az újabb Vader képregényben (ami nem sokkal az Ep3 után játszódik) Vader kiszúrja a Nővér egyik szemét edzés során, míg a játékban (ami 5 évvel játszódik az Ep3 után) látszólag semmi baja a szemének. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

A Kilencedik Nővér elleni boss-fight elképesztő hagnulatos volt. Igaz, nem story nehézségen játszom, így nem adta könnyen a bőrét. Viszont a csaj kapcsán elképzelhető, hogy bakiztak... az újabb Vader képregényben (ami nem sokkal az Ep3 után játszódik) Vader kiszúrja a Nővér egyik szemét edzés során, míg a játékban (ami 5 évvel játszódik az Ep3 után) látszólag semmi baja a szemének. :hmm:

A Deluxe Editionhoz járt digital art book, ott látszik a 3D modell, és ott van rajta a sebhely.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.