Ugrás a kommentre

A második epizód világai


Ajánlott hozzászólás

Lehet, hogy anno ez volt egy fogatversenypálya első szakasza. :hmm:

Nem tudom. Mellesleg érdekes, mert most már nekem is feltűnt valami, mégpedig az, hogy a lyuk felett valamilyen vésett írás-szerűség van. Először Aurebeshnek hittem, de ennek ellentmond a logika is, és az is, hogy mostanra már kifejezetten egy "A" betűt is látok. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvan már: "Ki ezalatt átmész, hagyj fel minden reménnyel.", vagy: "Nyitva van az aranykapu, csak bújjatok rajta.? :oops:

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megfejtettük, de mi értelme a feliratnak? Van egyáltalán vagy csak véletlen? Van-e ésszerű magyarázat? :oops:

Lentebb már említettem Shakespeare Lear király című művét. Azzal kellene összevetni. Talán nagy tudós Bomarr urunk tud írni valamit ezzel kapcsolatban. :hmm:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megfejtettük, de mi értelme a feliratnak? Van egyáltalán vagy csak véletlen? Van-e ésszerű magyarázat? :oops:

Véletlen alig lehet, hisz ezt a sziklát az ILM csinálta oda... nem valoszinü, hogy "véletlenül" beleirtak. Egy-két párhuzam egyébként akad a Lear királlyal, de az is lehet hogy csak poénból irták oda... :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, egy tipp a részemről: a Lear királyban, szülő és gyermeke rendkivül sokáig távol vannak egymástól, s rengeteg történés folyik le mire egymásra találnak. Ám ekkor már a szülő haldoklik, viszont rendkivül örül annak, hogy újra láthatja imádott gyermekét. Nem sokkal ezután meghal... itt is ilyesmi fog hamarosan történni Anakinnal.

 

Persze lehet, hogy a párhuzam erőltetett, s könnyen belelehet kötni, de nekem ez ugrott be :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Marha jó az írás Ody.Köszönjük néked.Engem az 1-es is meglepett.Nem még a Lear.De nem csak aez van még ott. a Lear után vannak még betűk.Lehet, hogy hülyeséget mondok de ez nem a podrace verseny egyik helyszíne?Lehet, hogy az EP 1-ből.Csak más kameraállásból, és más fényben.Különben tuti jelent valamit mer Lucasnál minden pxel valamilyen jelentéssel bír.Nem hinném, hogy véletlenül van ott.Na ezért is szeretem ezt a fórumot.Olyat tudok mef amit lehet ,hogy sose láttam volne meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr: nekem passzolni látszik. :oops:

 

Ámbár Frenkie meglátása is helyes, van ott még vagy 3 betű. Ez a podrace verseny jó tipp lehet, legalábbis emlékszem ilyesmire. Na, ha addig meg nem előz valaki, holnap megnézem a versenyt. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De lehet, hogy egészen véletlenűl ezt lehet "kiolvasni" belőle.

Ez olyan mint Ody Vader sisakja az ölelkező Anakinnál :oops:

Na igen, azt a sisakot én is észrevettem, csak teljesen más részén az árnyéknak, mint ahogy Ody írta. :hmm: Bár ez a berajzolás jó ötlet, lehet, holnap megcsinálom azzal...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.