Ugrás a kommentre

A második epizód világai


Ajánlott hozzászólás

EPI és EPII kép. Ha összehasonlítjuk egyből szembetűnik, hogy az EPII-es, állítólagos hangár mellet nyoma sincs folyónak. Az első részben viszont közvetlen mellette van. Ez szerintem bizonyítja, hogy nem egy és ugyanaz a két helyszín (hacsak nem terelték el a folyót.....).

 

naboo_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

267274368PDVD_000_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(hacsak nem terelték el a folyót.....)

Nahát ez az, ezért írtam én, hogy esetleg az ILM változtatott rajta (persze ezt az SW világára átgondolva jön ki az, hogy elterelték a folyót, amit gond nélkül megtehettek). Viszont a folyót leszámítva minden klappol, még az a kis mellék épület is ott van az ep2-es képen, ami az ep1-esen még a vízben van. Az épület formája is tökéletesen stimmel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ez a hangár túl messze van a palotától. Elvileg a közelben kell lennie, hiszen az átjáró egyensen oda visz, amint láthattuk az EPI-ben. Tehát ez nem az a hangár. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miss pedig nagyon sajnálhatja, hogy elmulasztotta meglátogatni a Comoi forg helyszínt.

OFF

Mentségemre legyen mondva, hogy 1997-ben jártam ott :lol: Méghozzá ott a lenti csücsökben, Comoban, de csak egy villámlátogatás erejéig, mikor rokonoknál voltam Milánóban, és átruccantunk Svájcba. A vasúton Como után már svájci megálló van, ha jól emlékszem majdnem 10 év távolából :lol: Azért még sajnálom :nana:

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt egy nagy felbontású kép, nem tudom kit fog igazolni, mert nem követtem végig részletesen a vitát. Csak azt tudom, hogy most erről a placról van elvileg szó. :nana:

http://coceplant/sac600.2.jpg

Szerkesztve: - Coce_Plant
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a kép azt bizonyítja, hogy két rész között baromira áttervezték ezt a tájat az ILM-es arcok. Mi sem bizonyítja jobban, hogy az ep1-ben még két vízesés volt a palota bal oldalán (szemből nézve nézve jobb), az ep2-3-ra meg már csak egy (de ez csak az ep3-ban látszódik).

Szóval ahogy Ody mondja, felfogás kérdése. Szerintem a hegy tetején láthaó hangár az, amiből az ep1 elején indultak, és az ep1-2 között épült a hegy lábához az űrdokk, Ody szerint meg már az ep1-ben is ott volt az űrdokk, csak nem lehetett látni. És mivel az ILM részről részre változtat, így egyikünk sem tud perdöntő bizonyítékot előadni.

De ki tudja, talán a SAGA DVD-re majd előállnak valamivel. Elvégre Lucasra jellemző, hogy az apróságokat is helyrerakosgatja :nana:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan mintha az egészet odébrakták volna pár kilométerrel. Az EPI után átalakították a terepet, mert akkor épült a nagyobb űrrepülőtér. A régit elbontoták, majd újat építettek. Az EPIII-as képen jól látszik a palota melletti folyó, ahol is a régi hangár volt. Így tudom elképzelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, ezzel én is kiegyezem, révén benne van, hogy a két rész között épült az űrdokk.

Na akkor ezt csak "összeszerencsétlenkedtük". :nana:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek elemzés Ody, ahogy megszoktuk! :D

Naboo egyszerüen gyönyörű... minden kinti felvételt kilehetne mereviteni és belehetne kereteztetni. Első-osztályú tájképek :) Mondjuk az én izlésemnek már-már túl szép... Mustafar, Kamino és Dagobah közelebb áll a szivemhez :D

 

Ami nekem a mai napig egy kicsit furcsa, hogy Anakinék elsétálnak piknikezni ahhoz az óriási vizeséshez és odaérve háttal ülnek neki... mondjuk elöttük lehet, hogy valami még látványosabb van. Arról pedig, hogy Anakin keze a takaró alatt van nekem valami egészen más szokott beugrani :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.