Ugrás a kommentre

Rose Tico a lázadó parancsnok


Ajánlott hozzászólás

Szerintem róla sokat fogunk még beszélni. Nagyon tetszik ami kiszivárgott, talán ő lépett a legnagyobbat előre. Egy egyszerű, a hajó "fenekén" dolgozó technikusból parancsnok lett. Ami a legszebb, hogy ez egyenesen következik a TLJ-ből is, semmi erőltetettség nincs benne. Így már az is elmondható, hogy nem csak Rose volt hatással Finn-re, hanem fordítva is. Találkozásuk egyértelműen sorsfordító volt mindkettejük számára. 

 

EFabADwWsAIov4y?format=jpg&name=4096x409

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Szerintem róla sokat fogunk még beszélni. Nagyon tetszik ami kiszivárgott, talán ő lépett a legnagyobbat előre. Egy egyszerű, a hajó "fenekén" dolgozó technikusból parancsnok lett. Ami a legszebb, hogy ez egyenesen következik a TLJ-ből is, semmi erőltetettség nincs benne. Így már az is elmondható, hogy nem csak Rose volt hatással Finn-re, hanem fordítva is. Találkozásuk egyértelműen sorsfordító volt mindkettejük számára. 

 

EFabADwWsAIov4y?format=jpg&name=4096x409

Nekem valami azt súgja, hogy egy kicsit ő veszi majd át Leia szerepét. Nemcsak, mint vezető, hanem, mint a határozott, de csupaszív női hős.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van valami ebben a lányban. A fatierek éreztek vele kapcsolatban valamit, mert megbíztak benne. Finn bajosan ülhetett volna bármelyikre is Rose nélkül. 

Ahogy a TLJ-ben láttam, szabadságszerető és megveti a háborúból hasznot húzókat. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Kelly elárult pár apróságot a szerepéről.

 

"Before, Rose was a new character who was in maintenance and she was not a huge part of the resistance. But now she's in the resistance in a big way and it's very cool,"

 

"I had to learn everything that had to do with being in a war, like holding a gun. I've never held a gun before. Things like that, that you don't even think about when you're watching this movie. We're all real people living real lives,"

 

"We don't shoot arrows off horses normally, so we have to learn every little thing. There's so much detail and so much work that goes into everything."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Mennyire tetszett nektek a karaktere ebben az epizódban? :)

A TLJ után én úgy érzem, mintha visszavettek volna belőle. Sokkal jobban ki volt bontva a trilógia középső epizódjában.  Tulajdonképpen a fő cselekényhez vajmi köze volt.  Szinte csak egy háttérfigura lett, aki néha aggódva értekezik Finn-el. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök hogy a korábbi csókjelenetük ellenére nem jöttek össze Finnel. Keveset szerepelt de ez egy olyan tömény film volt hogy jó volt ez igy. Neki a trilógiában a fő funkciója az volt hogy megmutassa Finnek hogy érdemes tartozni valahova és az Ellenálláshoz nem csak Rey miatt érdemes csatlakozni hanem mert tényleg fontos és nemes ügyet szolgálnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rose megmaradt nálam a "nem zavar" kategóriában, azaz míg az ep8-ban nem zavart a jelenléte, most sem zavart a minimális szerepe. Igazából Rose már az ep8 végén elvesztette a jelentősségét, miután megmutatta Finn-nek, hogy érdemes a felszín alá tekinteni (egy rohamosztagos is lehet jó ember, akinek érdemes élnie, és egy gyönyörű bolygó is lehet iszonyú hely), valamint azt, hogy érdemes tartozni valahová.  Ezután persze kereshettek volna neki új szerepet, de valahogy nem érzem, hogy az ep9 jelenlegi cselekményében érdemben találni is lehetett volna neki. Ő egy technikus, az ilyenek nagyon nem pattognak a frontvonalon, hátul maradnak - szóval már az csoda, hogy kapott harci jelenetet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Több szerepet vártam tőle, főleg azután, hogy JJ is nagyon dicsérte. Ennek ellenére nincs bennem hiányérzet, sőt, a TLJ végi szavai a szeretetről ebben a filmben újabb értelmet nyertek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...


 

13 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Elárulom van értelme mind Rose mind pedig Holdo karakterének. Az, hogy Te ezeket nem látod a te bajod. Eleve szerintem leragadtál az előítéletes vonalnál, egyszerűen utálni akarod. Egy ideje már itt vagy a fórumon de én tőled full pozitív megnyilvánulást csak a szent tehén Birodalom Visszavágról láttam. Kicsit fura ez a hozzáállás.

Van értelme így van. Annyira sok hogy a Skywalker korában Ő volt a 859. statiszta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, miro írta:

Van értelme így van. Annyira sok hogy a Skywalker korában Ő volt a 859. statiszta.

Most az a film hogy jön ide? A TLJ -ben van egy szerepe, amit látunk és annak a szerepnek van értelme. A TROS -ban meg kivágták elvileg a Rey -es szálát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Most az a film hogy jön ide? A TLJ -ben van egy szerepe, amit látunk és annak a szerepnek van értelme. A TROS -ban meg kivágták elvileg a Rey -es szálát.

Persze. Elvileg.

Én csak leírtam hogy olyan fontos szerepe volt hogy a következő részben már nem is játszik.
A nagy Finn imádadnak már nyoma se..Hála a jó Istennek.. :D
Elvileg azért van benne egyáltalán, mert nem volt arcuk kiírni..Elvileg.



 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Elvileg. Érted. :D :pfff: Mert...elvileg! :lol: 

Le is esett hogy miért írom azt hogy elvileg?
Nem,mi?

A kollégád is így érvelt előttem.
Csak ott még ez elfogadható volt,mert pozitív irányban viszi rose szerepét..:facepalm: "szerepét" :lol2:

 

Szerkesztve: - miro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, miro írta:

Le is esett hogy miért írom azt hogy elvileg?
Nem,mi?

A kollégád is így érvelt előttem.
Csak ott még ez elfogadható volt,mert pozitív irányban viszi rose szerepét..:facepalm: "szerepét" :lol2:

Aha, szóval Rose szerepe a 8/9 -ben nevetésre való a számodra. Tiszta sor. Azért írtam elvileget, mert azt olvastam, hogy Rose -nak lett volna egy történetszála Reyyel, csak az utómunkálatok alatt arra a döntésre jutottak, hogy Rose karakterét Leia mellett tartják. Hogy ez mennyire igaz, nem tudom, ezért írtam azt, hogy elvileg. De köszi a reakciót. ;)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.